SK Jivina — TJ Sokol Kosořice

V 5. kole přivítal Kosořické fotbalisty celek z Jiviny. Nováček soutěže se zatím ukazuje v dobrém světle a se 7 body se nachází na 3. místě tabulky.

SK Jivina – TJ Sokol Kosořice  0:0

Kosořičtí chtěli navázat na výsledky z minulých zápasů a naplno bodovat. Hosté začali aktivně a hned po deseti minutách hry prověřil domácího gólmana Malík střelou z 30 metrů. Osmělili se i domácí a deset minut nato Schöft vyzkoušel pozornost Abelovského. Hráči Kosořic přidali na aktivitě a získali si územní převahu. Do slibných šancí se dostali Hančar, Dobruský i Salač. Gól však vytěžit nedokázali. Do konce poločasu se hrálo bez výraznějších šancí . A místo rychlých kombinací k soupeřově brance se hráči uchýlili k nakopávání míčů. Když gólem neskončila ani hlavička Krejcara, šlo se do kabin za nerozhodného stavu.

Po změně stran se dlouho nic nedělo. Za zmínku stojí pouze závar před brankou Abelovského. Domácí však nedokázali přesně zakončit. Kosořice držely míč na svých kopačkách častěji, ale mezi 3 tyče se trefit nedokázaly. Na další kloudnou akci se čekalo až do 70. minuty. Wolf našel přesným centrem Hančara, který trefil pouze břevno. V 83. minutě oslabil svůj tým Dobruský a Kosořice dohrávaly v 10. Skóre se nezměnilo ani po hlavičce Malíka z poslední minuty zápasu. Kosořičtí fotbalisté tak poprvé ztratili body a musí se spokojit s remízou 0:0.