Partneři

image_pdfimage_print

Obec Kosořice
Obec Kosořice leží ve Středočeském kraji, 15 km jižně od města Mladé Boleslavi nedaleko komunikace I. třídy č. 38 spojující Mladou Boleslav a Nymburk. Západně od obce prochází frekventovaná železniční trať 080 Nymburk – Mladá Boleslav. Nadmořská výška obce je 210 m. n. m. Přesná zeměpisná poloha je dána zeměpisnými souřadnicemi: 50° 19´ 58″ zem. šířky, 14° 58´ 4″ zem. délky. Správní území obce tvoří jeden územní celek. Katastrální výměra tohoto území je 633 ha. Středem obce protéká vodohospodářsky významný tok Vlkava.

V obci trvale bydlelo k 1.1.2016 495 obyvatel, převážně v rodinných jedno až dvou generačních domech. Kosořice leží na křižovatce silnic III/2751 (Kosořice – Rejšice), III/27510 (Kosořice – Charvátce) a III/27511 (Kosořice – Dobrovice). V obci je vybudována síť místních komunikací. Obcí neprochází žádná značená pěší trasa KČT. V roce 2006 byla vyznačena cykloturistická trasa vedoucí z Dobrovic do Jabkenic. Západně od obce prochází frekventovaná železniční trať 080 Nymburk – Mladá Boleslav. Nejbližší železniční stanice je v obci Voděrady, přibližně 2 km od centra Kosořic.

CERBEROS s.r.o.  
Jsme jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů telekomunikačních služeb v Mladé Boleslavi, Liberci a okolí.
Zabýváme se poskytováním kvalitního optického a bezdrátového internetu, televizního vysílání (IPTV) a internetového telefonování (VOIP).

Mimo tyto služby našim zákazníkům se věnujeme podpoře volnočasových a kulturních aktivit v místech našeho působení. Podporujeme několik sportovních klubů a podílíme se na pořádání zajímavých společenských akcí.

Značka CERBEROS vznikla v červnu roku 2003. Od této doby nabízíme široké množství internetových, telefonních a dalších služeb. Naším hlavním cíle je spokojený zákazník, a proto neustále zlepšujeme naše služby a rozšiřujeme naše pokrytí do oblastí, kde je o naše služby velký zájem. Naše práce nás baví, a proto je pro nás hlavní odměnou dobře vykonaná práce. Z tohoto důvodu také veškeré naše příjmy opět investujeme do rozvoje infrastruktury a rozšiřování služeb.


MEATFLY je jednou z největších značek zabývající se výrobou oblečení pro aktivní styl života v České republice. Původní zaměření na skateboarding / snowboarding se v průběhu doby rozvinulo do široké řady oblečení a doplňků pro dnešní dobu.

Značka MEATFLY je postavena na pravých skateboarding kořenech. Vytváříme vlastní styl, střih a design. Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími výrobci, kteří pro nás tvoří náš vlastní materiál na míru. Dodavatelé jsou dlouhodobě prověření a náš team designérů utváří značku, která je etablovaná nejen na českém trhu.

e-BAAN Net s.r.o.  BANAN Webhosting
Jsme společnost zabývající se poskytováním internetových služeb, převážně webhostingem a webdesignem, které provozujeme již od roku 2004. Našich služeb využívá více než 11 000 platících klientů a desetitisíce dalších používají naše projekty zdarma.

Naším hlavním oborem činnosti je poskytování webhostingových a doménových služeb širokému spektru zákazníků, jejichž spokojenost je pro nás na prvním místě. Proto se zaměřujeme na kvalitu a respektujeme individuální požadavky našich zákazníků, to vše při zachování trvale nejnižších cen na českém trhu. Neváhejte proto vyzkoušet praxí ověřené služby, které využívají běžní uživatelé i velké instituce.

Vladimír Pavlíček  
Firma VLADIMÍR PAVLÍČEK – výroba dřevěných hraček a reklamních předmětů ze dřeva. Byla založena v roce 1991. Její sídlo se nachází 45 km severně od Prahy, cca 10 km před Mladou Boleslaví. Firma zaměstnává šest stálých pracovníků. Na výrobě součástí hraček kooperuje s několika dalšími firmami. Specializací firmy je sítotisk, který používá jednak na své vlastní výrobky, tak také pro zakázkovou práci. Všechny výrobky firmy VLADIMÍR PAVLÍČEK splňují evropské normy pro výrobu hraček.

Truhlářství Kangaroo  
Firma, která se zabývá veškerou zakázkovou truhlářskou výrobou od r. 1998. Především výrobou z masivního dřeva, ale vyrábíme i z laminátových desek.