1

Pozvánka na výroční členskou schůzi

POZVÁNKA

TJ SOKOL KOSOŘICE – oddíl kopané
zve své členy a příznivce na výroční členskou schůzi, která se koná dne 18.3.2023 od 14.00 hod. v pohostinství na hřišti.

Program: Zahájení
  Volba mandátové komise, zapisovatele a ověřovatelů zápisu
  Zpráva o činnosti za rok 2022
  Zpráva mandátové komise
  Zprávy trenérů
  Zpráva o hospodaření
  Diskuze
  Závěr – návrh usnesení VČS

 
Sportovní ples

TJ Sokol Kosořice srdečně zve na sportovní ples. V sobotu 4. února se po odmlce opět shledáme na obecním sále u tradičního plesu. Podrobnosti v příloze.

Plakát
Pozvánka na pochod

TJ Sokol Kosořice obnovuje, po pauze způsobené pandemií Covid-19, tradiční novoroční pochod .

Možné trasy:

          
Silvestrovský fotbálek

TJ Sokol Kosořice srdečně zve své hráče i příznivce na tradiční silvestrovský fotbálek. Pohostinství bude otevřeno.
Veselé Vánoce

Výbor TJ Sokol Kosořice přeje všem hráčům, funkcionářům i fanouškům krásné svátky, bohatého Ježíška a v novém roce mnoho štěstí a zdraví.
„Stará garda“ remizovala

Po delší době si SG Koso domluvilo zápas s tradičním soupeřem – smilovickými hasiči, které doplňují i hráči z okolí. Kosořické posílil Pavel Antoš z Dobrovic. 

V prvním poločase se dařilo hlavně hostům z Kosořic, kteří se v úvodu zastřelovali. Postupem času se ale podařil najít recept. Postupně se trefili Darmoš, Stehlík a Pavlíček.

Druhý poločas byl na góly bohatší a začali se prosazovat i domácí. Po několika chybách v kosořické defenzívě se začalo schylovat k hokejovému výsledku. Díky náskoku Kosořic z prvního poločasu a nalezeným střelcům domácích se obě mužstva rozešla smírně 5:5.

Branky: 3x Pavlíček, Darmoš, Stehlík
Sestava: Krátký – Kuna, Boháček, Drahota, Mojžíš, Adámek, Stehlík, Pavlíček, Macháč, Pažout, Vacek, Heřmanský, Darmoš, Hájek, Antoš
Novinky na soupiskách mužstev

S blížícím se koncem prázdnin a naopak blížícím se začátkem sezóny představujeme změny v kosořických týmech.

Příchody:

 • Dragnev Dragomir – obnova členství
 • Moc Martin – přestup z TJ Sokol Pěčice
 • Petr Roman – přestup z TJ Sokol Pěčice
 • Pokorný Václav – přestup z TJ Sokol Struhy
 • Rochl Jakub (žáci) – nová registrace
 • Somr Matyáš – přestup z SK Bakov nad Jizerou
 • Véle Daniel – obnova registrace (naposledy TJ Sokol Řepov)
 • Zahula Matěj – přestup z SK Kosmonosy

Odchody:

 • Antl Michal – přestup do TJ Sokol Luštěnice
 • Jakubův Jakub – přestup do TJ Sokol Luštěnice
 • Kejla Filip (žáci) – přestup do TJ Sokol Luštěnice
 • Kořínek Aleš – přestup do TJ Sokol JabkeniceZemřel pan Vladimír Rejnart

Na Mladoboleslavsku snad není nikoho, kdo by neznal jména jako Generace a pan Vladimír Rejnart. 

Skupina Generace působí na Mladoboleslavsku již dlouhá léta, její historie sahá až do roku 1965. Velkou slávu, díky pravidelným vystoupením, získává letní parket v Kosořicích, kde od roku 1979 Generace pravidelně vystupuje. I přes drobné změny v sestavě dokázal pan Rejnart udržet slávu Generace dlouhé roky.  Složení skupiny Od roku 1994 do roku 2007 hrála skupina v zatím nejstabilnějším složení v celé její historii, a to Vladimír a Pavel Rejnartovi a Pavel Kukla. Na parketu v Kosořicích pravidelně vystupovali až do roku 2012 s programem „splněných přání“ – tj. kombinace živé kapely a diskotéky s DJ Jirkou Sobotkou a DJ Davidem Klesou.  I poté kapela vystupuje po celém našem okrese, v různých obcích, kde rozdává radost mladým i starším. Spojení s kosořickým fotbalem trvalo i nadále, spolupráce s kapelou pokračuje i v zimních měsících. Obnovené plesy se i díky přítomnosti Generace staly vyhledávanou kulturní akcí. Poslední vystoupení skupiny Generace na letním parketu v Kosořicích se uskutečnilo 28. srpna 2021.

Frontman kapely, Vladimír Rejnart, dokázal s kolegy rozdávat radost dlouhých 56 let. Jejich hudba zůstane v paměti spousty lidí. Zejména v Kosořicích, kde Generace zanechala neodmyslitelnou stopu. 

Výbor TJ Sokol Kosořice se připojuje a vyjadřuje tímto upřímnou soustrast rodině i zbylým členům kapely. Pan Vladimír Rejnart u nás v Kosořicích zůstane navždy v našich srdcích.

NIKDY NEZAPOMENEME.

zdroj: www.generacemb.cz
Pozvánka na oslavy

V letošním roce je tomu již 90 let, co naši předchůdci v Kosořicích založili fotbalový klub. Toto významné jubileum náš klub oslaví 25. června 2022. Připraven je program jak pro děti, tak i pro dospělé. Hlavní program obstarají zápasy všech kosořických mužstev. Podrobnosti naleznete v přílohách.

Plakát – výročí 90 let

Plakát – výročí 90 let – kapela
Informační kanály

Troufám si říci, že TJ Sokol Kosořice patří, co se informování týče, k těm lepším v okresních soutěžích. Zásluhou lidí, kteří mají chuť věnovat čas pro nás ostatní, se můžeme (hlavně v období sezóny) dočíst pár řádků ze zápasů či prohlédnou fotky pro dokreslení atmosféry. 

Novinkou je „oživení“ sociální sítě Facebook. Zásluhou Jardy Řeháka a Dominika Salače se nově informace z klubu objevují i na našem profilu. Pro ty z vás, kteří máte facebookový profil a zatím nás nesledujete, přikládám odkaz https://www.facebook.com/sokol.kosorice

Na závěr mi dovolte touto cestou poděkovat všem, kteří pro nás tuto každodenní službu zajišťují. A vám, čtenářům, příjemnou zábavu.