TJ ZD K. Hlavno — TJ Sokol Kosořice

Kosořičtí hráči se v dalším kole představili v Hlavně s několika změnami v sestavě. Ke zraněnému Maškovi a Kumberovi nově přibyli z různých důvodů Dragnev, Sedláček, Hodboď a Herink. V souboji sousedů v tabulce čekal Kosořické nelehký úkol.

TJ ZD Kostelní Hlavno – TJ Sokol Kosořice  0:0 (0:0)

V utkání jako první zahrozili domácí, když se k přímému kopu postavil Jindřich Bůžek , obrana Kosořic byla však pozorná. Kosořickým vázla přihrávka a soupeř měl optickou převahu a z několika rohů dostal hosty pod tlak. Kosořice zahrozily až po půl hodině hry. Řehoř unikl domácí obraně, jeho zakončení se však mezi 3 tyče nedostalo. O chvíli později Grabiec odcentroval z pravé strany, hlavou se prosadil Batala, ale Musil ho vychytal. První poločas žádnou velkou fotbalovou podívanou nenabídl. Za zmínku stojí ještě Pokorného přímý kop, který hlavičkoval Macháč, ve skrumáži už se k míči však nikdo z Kosořických nedostal. A na druhé straně Křížův centr z levé strany doputoval k Hlaváčkovi, hosté však odvrátili hrozící nebezpečí na roh. Tím 1. poločas skončil.

Ve 2. poločase se hráči částečně střelecky probudili. Zkraje druhého poločasu se ke střele z dálky protáhl Zvoníček, ale mířil nad. O chvíli později se k míči dostal hostující Malík, z velkého úhlu ale branku netrefil. Dostatek času i prostoru ve vápně dostal Loew, výsledek se však neměnil. Povedenou střelou se prezentoval v 70. minutě Řehoř, jenž si zatáhl míč po lajně a jeho prudká rána skončila na břevně Musilovy brány. Na druhé straně zahrozili domácí několika nepřesnými pokusy Jindřicha Bůžka či Hlaváčka. V závěru zápasu se ještě do slušné možnosti dostal Batala, ale jeho příležitost domácí zpacifikovali. Zápas tak skončil remízou 0:0.