TJ Sokol Kosořice „B“ – Slavoj Kropáčova Vrutice „B“

Report

TJ Sokol Kosořice „B“ – Slavoj Kr. Vrutice „B“  1:5 (0:2)

Rezerva Kosořic zakončila první část sezóny před svým publikem a loučení nebylo zrovna vydařené. Spíše podtrhlo neúspěšnou podzimní část sezóny. Domácím nepomohla ani početná účast hráčů.

Na dost bahnitém terénu se obě mužstva zpočátku seznamovala s terénem. První náznak se zrodil v deváté minutě před brankou Kosořic, razantní rána Vaňka mířila vysoko nad. Hra se přelévala ze strany na stranu. Jenže zatím co akce Kosořic končily před pokutovým územím, hosté si dokázali vypracovat brankové příležitosti. Ve 22. minutě mířili Lukeš s Vaňkem na jediného obránce, ale druhý jmenovaný vyloženou šancí pohrdl. Následně po obdobné akci zakončil Vaněk do břevna a o chvíli později zacílil vedle. Fotbalisté Kropáčovy Vrutice se předháněli v neproměňování šancí. Pokus Mandy vykopával z brankové čáry Dvořák. Na druhé straně se hosté nevyznamenali při pokusu vystavit soupeře v postavení mimo hru, jenže Pára ve snaze přehodit brankáře mířil vedle. To už však hosté vedli, když Manda předvedl Vaňkovi jak na to – 0:1. Ani ne za deset minut utekl po levé straně Lukeš a předložil nabíhajícímu Bohatovi, který navýšil vedení soupeře. Poslední šance prvního poločasu patřila domácím. Načechraný centr Jiřího Boháčka ale Kraus hlavou v obtížné pozici nasměroval mimo tři tyče.

Druhý poločas odstartovali Kosořičtí rychlou akcí na čtyři doteky. Jiří Boháček kolmou přihrávkou našel Lochmana, který podobně našel mezi obránci naběhnutého Páru. Ten však slabší nohou minul vzdálenější tyč. Místo zkorigování výsledku přišel faul brankáře v pokutovém území a střídající Havelka se štěstím navýšil už na 0:3. Kosořická defenzíva nadále umožňovala soupeři snadný přístup před branku. Bohatovu akci zakončil Havelka mimo. Pak Kosořičtí předvedli několik slibných akcí. Po Lochmanově standartce zakončoval osamocený Pára vedle a vzápětí tentýž hráč v roli nahrávajícího našel nabíhajícího Darmoše. Ten ale zblízka nechal vyniknout vrutického Pavlíka. Až Lochman o chvíli později napřáhl zpoza vápna a brankář se tentokrát natahoval marně. V 78. minutě hostující Havelka velmi snadno přešel středem hřiště přes tři hráče a prostřelil vybíhajícího Maiera. Pět minut před koncem pečetil vítězství Kropáčovy Vrutice Vaněk.

  • Branky: 68. Lochman – 52.(pen.) a 78. Havelka, 25. Manda, 34. Bohata, 85. Vaněk
  • Rozhodčí: Brodský
  • Diváků: 60
  • ŽK: Poslt – Láhner, Gruncl
  • Kosořice: Maier – Dvořák (46. Volek), Drahota, Mojžíš (32. Valdman, 75. Hájek), Kubín – Poslt (46. Lochman), Jiří Boháček, Pavlíček, Hochman – Pára, Kraus (46. Darmoš)
TJ Sokol Kosořice „B“ –  Slavoj Kr. Vrutice „B“ 1:5
FK Obruby –  SK Bezno-Sovínky „B“ 8:2
Sporting MB „B“ –  SK Jizeran Doubrava „B“ 0:3
Sokol Chotětov „B“ –  Sokol Katusice 1:1
FK Zdětín „B“ –  SK Skalsko 4:0
Sokol Nová Ves –  Sokol Jabkenice 3:0

 

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
5. 11. 2017 14:00 IV. třída 2017/2018

Výsledky

KlubPokutové kopyPrvní poločasDruhý poločasBrankyVýsledek
TJ Sokol Kosořice0011Porážka
Slavoj Kr. Vrutice0235Vítězství

TJ Sokol Kosořice

1Maier Michal Brankář
2Hochman Ondřej Záložník
3Drahota Ladislav Obránce
4Mojžíš Libor 14 Obránce
5Kubín Petr Obránce
6Dvořák Jan 15 Obránce
7Boháček Jiří Záložník
8Pavlíček Jan Záložník
9Poslt Radek 13 Záložník
10Pára Petr Útočník
12Kraus Jakub 11 Útočník
11Darmoš Petr 12 Útočník
13Lochman Martin 9 Záložník
14Valdman Sebastián 16 Záložník
15Volek Petr 6 Obránce
16Hájek Lukáš 14 Záložník