TJ Sokol Kosořice — SK Jizeran Doubrava „A“

Kosořičtí v minulém kole sice zabrali, v domácím prostředí však přivítali silnou Doubravu. Ta se s devíti body usadila v horních příčkách tabulky. Domácí, ač nekompletní, nemuseli smutnit. Na lavici náhradníků usedla nová posila – Ondřej Jon ze sousedních Rejšic, který po pauze oprášil kopačky.

TJ Sokol Kosořice – SK Jizeran Doubrava „A“  1:1 (0:0)

Jako první zahrozili ale hosté. Jeleček zahrával rohový kop a míč se dostal k Vítovi, který hlavou mířil těsně vedle tyče. Prakticky vzápětí Koťátko přesnou přihrávkou ze středu hřiště našel Nedošetka, který dlouhým nákopem na zadní tyč posadil míč na hlavu Bártovi, ale Vítek měl situaci pod kontrolou. Po dvaceti minutách se k přímému kopu postavil Koťátko, míč zachytil Nedošetko a střelou z úhlu mířil mimo 3 tyče Vítkovy branky. Hráči Kosořic se v sychravém počasí dostávali do tempa velmi pomalu a soupeř je na vlastní polovinu téměř nepouštěl. O chvíli později se opakovala situace z dvacáté minuty, ovšem k zakončení se tentokrát dostal Schmeiler, ale ani jeho pokus gólem neskončil.  Brankou neskončila ani další šance hostů. Po ose Vít-Moravec-Nedošetko zakončoval posledně jmenovaný pouze do vyběhnuvšího Vítka. Domácí zahrozili až s blížícím se poločasem. S přímým kopem Malíka si poradil Filla. O chvíli později si po rohu Malíka udělal ve vápně prostor Batala a vypálil pravou nohou. Jeho střelu ale zblokovali hráči soupeře a centrovaný míč Jindráka skončil těsně vedle pravé tyče. I poslední minuty prvního poločasu patřili Kosořickým. Po Maškově centru z pravé strany se prosadil Malík, ale hosté byli pozorní. Chvíli na to se na Malíkův centr snažil dostat Batala, ale zakončit už nedokázal.A když se po dlouhém autovém vhazování Řeháka neujala ani střela Mašky, skončil poločas bez branek.

Úvod druhého poločasu vyšel Kosořickým na jedničku. Zejména díky Řehořovi, který už po necelých dvou minutách vstřelil hlavou gól po přesném centru Malíka – 1:0. Po hodině hry centr ze středu hřiště propadl až k Malíkovi, ale ten už se k zakončení nedostal. Domácí nepouštěli soupeře do výraznějších akcí a drželi slibné vedení. V 65. minutě hráči Doubravy obrali soupeřova obránce o míč a po rychlém brejku srovnal Nedošetko střelou k tyči na 1:1. I v další šanci se ocitl Nedošetko, ale tentokrát si s jeho hlavičkovým pokusem Vítek poradil. Domácí se snažili o vedoucí gól a to prostřednictvím Jindráka. Ten nejdříve po centru Malíka hlavičkoval do rukavic Filla. A vzápětí Jindrákova hlavička skončila mimo tři tyče. Na promočeném terénu měli v závěru více sil hosté a do slibných příležitostí dostali doubravský Nedošetko a Pálka. Skóre se už však neměnilo a zápas skončil dělbou bodů.

• Branky:  47. Řehoř – 65. Nedošetko
  • Rozhodčí: Jan Pažout – Khol, Knížek