SK Bělá pod Bezdězem „A“ — TJ Sokol Kosořice „A“

Na závěr sezony zajížděli fotbalisté Kosořic na hřiště Bělé. Jedenáctí hosté drželi s minimálním náskokem jedenáctou pozici, o kterou nechtěli přijít.

SK Bělá p/Bezdězem „A“ – TJ Sokol Kosořice „A“  2:2 (2:2)

První dobrou příležitost zápasu měl hostující Pokorný, jenže jeho střelu z 20 metrů gólman vyrazil. Hned z další vážnější situace dostali domácí branku. Po 17 minutách se dostal k míči 25 metrů od branky Malík a jeho krásná střela zapadla za Vernerova záda. Vzápětí využil Špringl centr z pravé strany a vyrovnal skóre. Opět Špringl mohl využít chyby v kosořické obraně, jenže svou střelou trefil jen hostujícího Šmelhause. V dalším průběhu prvního poločasu se ke střele zpoza vápna dostal Malík, ale Hodovanec vykopával z brankové čáry. Z další šance se už ale hosté radovali. Přihrávku Gruse z pravé strany využil Pokorný, který si udělal místo na hranici vápna a přesnou střelou nedal Vernerovi šanci – 1:2 pro Kosořické. V závěru poločasu poslal hostující gólman k zemi jednoho z domácích hráčů a s nařízenou penaltou si poradil Smékal.

Zkraje druhého poločasu si oba týmy vypracovaly po jedné šanci. Nejprve po centru Pokorného z levé strany zakončoval nepřesně Malík. Na druhé straně zneškodnil vyběhnuvší Šmelhaus střelu Pavlíčka. Po nepřesnostech v domácí obraně se k míči dostal Grus, ale jeho střela skončila mimo 3 tyče. Zápas nabídl i mnoho osobních soubojů, ale málo brankových příležitostí. A když brankou neskončily ani střely Malíka a na druhé straně Špringla, rozešli se soupeři smírně výsledkem 2:2.

• Branky:  18. Špringl, 44. Smékal (pen.) – 17. Malík, 22. Pokorný
  • Rozhodčí: Kožej – Kuba, Postránecký