SK Akuma Ml. Boleslav — TJ Sokol Kosořice

Kosořice ani Akuma na tom nebyly před aktuálním kolem, co se bodů týče, příliš komfortně. Zápas tak nabízel vylepšit si nelichotivé bilance z předchozích utkání. Bohužel Kosořičtí nadále počítají zraněné ve velkém a nejinak tomu bylo i v tomto duelu.

SK Akuma Ml. Boleslav – TJ Sokol Kosořice  5:3 (2:1)

Hned v úvodu zápasu vystrašil Abelovského střelou z vápna Krajcigr, trefil ale pouze kosořického obránce.  Na druhé straně o pár minut později trefil Herink po rohovém kopu Malíka pouze domácího hráče. Chvíli nato se k zakončení dostali Malík s Řehákem, branku však netrefili. Skóre otevřeli domácí. Kopecký našel přesným centrem do vápna Hanzlíka, který si obehrál obránce Kosořic, posunul míč na Krajcigra a ten nedal Abelovskému šanci. Domácí působili kompaktněji a postupem času se s lehkostí dostávali i do dobrých střeleckých pozic. O 5 minut později si Karbanův centr našel Podstavek a efektivními nůžkami zvýšil vedení domácích na 2:0. Na druhé straně Řehoř utekl domácím obráncům a nabídl míč před bránu Malíkovi, ten však poslal balon do sítě rukou a tak místo radosti z gólu viděl od sudího žlutou kartu. Vzápětí Kosořice opět podržel Abelovský, když zlikvidoval střelu Krajcigra. V závěru poločasu byl v pokutovém území faulovaný Batala. Nařízenou penaltu však Malíkovi domácí gólman chytil. Hosté se přeci jen vytouženého gólu dočkali. Sedláčkův přímý kop tečoval do vlastní branky domácí Hanzlík a daroval tak hráčům Kosořic snížení na 2:1. Tím první poločas skončil.

Nástup do druhé půle hostům nevyšel podle představ. Ekl se dostal k míči v pokutovém území a prostřelil Abelovského – 3:1. Akuma dostala Kosořice pod tlak, který vyvrcholil centrem do vápna. Míč se dostal ke Kopeckému a ten k tyči zvýšil už na 4:1.Kosořickým se obtížně dařilo si vytvářet šance. Za zmínku stojí Malíkův roh, na který si naskočil Batala, jeho hlavička však mířila nad. V posledních 10 minutách jako by se s góly roztrhl pytel. Dragnev našel dlouhou přihrávkou Malíka a ten snížil na rozdíl dvou branek. Otřepané nedáš – dostaneš zafungovalo o pár minut později. Valdman nejprve ve vápně zakončil pouze do prostoru, kde stál připravený gólman. Na druhé straně zakončil Rynekr rychlou kombinační akci a poslal domácí do vedení 5:2. Tečku za nepříznivým výsledkem pro Kosořické udělal Darmoš, který po nařízené penaltě zmírnil porážku svého týmu na 5:3.

• Branky: 15. Krajcigr, 20. Podstavek, 49. Ekl, 65. Kopecký, 85. Rynekr – 44. Jan Hanzlík (vl.), 83. Malík, 87. Darmoš (pen.)
  • Rozhodčí: Chládek – Šebela, Hloucal