FK Krnsko „A“ — TJ Sokol Kosořice

Ve 3. kole čekal kosořické výjezd do Krnska a dopolední utkání s místním celkem. Hráči Kosořic chtěli navázat na výhru z minulého týdne. Trenér Hájek však musel opět sáhnout ke změnám v sestavě.

FK Krnsko „A“ – TJ Sokol Kosořice  2:2 (1:1)

Kosořičtí nezačali nejlépe. Hned v úvodu zápasu je vystrašil svou střelou krnský Čadil. O chvíli později souboj v pokutovém území posoudil rozhodčí jako penaltový. Krnský Vízek si pak postavil míč a z ideální pozice ho poslal do sítě. Krnsko šlo do vedení. Po chybné kosořické rozehrávce se povedenou střelou prezentoval Šesták a nechal tak vyniknout Abelovského v bráně. Hráči Kosořic zahrozili až po půl hodině hry. Maška přesným centrem našel ve vápně Batalu, jeho hlavička však skončila nad bránou. Další pokusy patřily kosořickému Fišerovi, jenže nejprve, po centru Archmana na zadní tyč, pálil pravačkou nad. Podruhé se ocitl ve vyloženější šanci, kdy byl sám před odkrytou brankou, jenže trefil domácího obránce, který mu na poslední chvíli skočil do střely. Emoce vzplály ve 40. minutě. Kosořičtí reklamovali faul v pokutovém území, ale sudí to jako nedovolenou hru neposoudil. Mudrochovi se poté povedlo dostat míč do sítě, jeho branka však nebyla uznána kvůli ofsajdu. Projevy nesouhlasu odnesl trenér Hájek červenou kartou. Kosořičtí se přeci jen vyrovnání dočkali. Minutu před poločasem byl ve vápně faulován Fišer a byla to penalta. Tu bez potíží proměnil Řehák. A do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu.

Ovšem ani vstup do druhé půle nevyšel Kosořickým podle představ. Nejprve se povedenou střelou prezentoval Vízek, ale hostující Abelovský prudkou ránu vyrazil. Poté už však střela Čadila zapadla přesně k zadní tyči podél vybíhajícího Abelovského a domácí opět vedli. Hráči Krnska měli ještě další příležitosti. Střely Netušila a Šestáka ale gólové nebyly. Kosořičtí se snažili o vyrovnání. Jakubův vyvezl míč a přihrál Fišerovi, jeho pokus byl však nepřesný. V úplném závěru se po rohovém kopu dostal míč k Řehákovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě.  Zápas tedy skončil remízou 2:2.

• Branky: 11. Vízek (pen.), 66. Čadil – 44.(pen.) a 87. Řehák
  • Rozhodčí: Kern – Diňa, Cidlinský