Kosořičtí poprvé na jaře vstřelili více než jednu branku

Zápas,  na který jsme čekali dlouhou dobu kvůli zrušenému zápasu v Kropáčově Vrutici a nuceném volnu (Pěčice „B“) jsme odehráli na brilantně připraveném trávníku, v krásném počasí a před pěknou návštěvou. Všechny tyto atributy by měli směřovat k dobrému fotbalu, bohužel realita byla jiná a my si musíme cenit jen třech bodů.

TJ Sokol Kosořice – SK Bezno-Sovínky „A“  3:1 (2:0)

Bezno přijelo v okleštěné sestavě. Jejich taktika byla postavená na nakopávané balóny a vystavováním nás do ofsajdu. Toto se jim dařilo hlavně zásluhou dirigenta Honzi Šislera. Nám se proti takto hrajícím soupeřům těžko hraje. V prvním poločase jsme zahodili několik tutovek. Alespoň nám vyšla jedna šance, kdy se hlavou prosadil Vašek Archman a do konce prvního poločasu přidali druhý gól zásluhou Honzi Stehlíka, po odraženém míči opět hlavou. Druhý poločas jsme pokračovali ve vlažném tempu, který na soupeře stačil. Dost jsme si utkání zkomplikovali po ojedinělé šanci Bezna,  kdy se objevil před Abelovským samotný Kolařík a snížil.  Bezno ke konci mohlo i vyrovnat, ale skrumáž před naší branou jsme přežili a potvrdili vítězství gólem Hančara po dobře vyřešeném brejku.

V našich silách je hrát o dost lepší fotbal a doufám,  že se to podaří hned v dalším utkání proti Řepovu.

• Branky: 35. Archman, 43. Stehlík, 89. Hančar – 75. Kolařík
  • Rozhodčí: Vokál – Kareš, Dvořák
  • ŽK: 0 – Podzimek
  • Kosořice: Abelovský – Dobruský, Maška, Krejcar, Dragnev (46. Řehák) – Hančar (74. Mudroch), Salač, Stehlík (80. Sova), Vocásek (65. Miškovský) – Archman (65. Poslt),  Malík