„Stará garda“ remizovala

image_pdfimage_print

Po delší době si SG Koso domluvilo zápas s tradičním soupeřem – smilovickými hasiči, které doplňují i hráči z okolí. Kosořické posílil Pavel Antoš z Dobrovic.

V prvním poločase se dařilo hlavně hostům z Kosořic, kteří se v úvodu zastřelovali. Postupem času se ale podařil najít recept. Postupně se trefili Darmoš, Stehlík a Pavlíček.

Druhý poločas byl na góly bohatší a začali se prosazovat i domácí. Po několika chybách v kosořické defenzívě se začalo schylovat k hokejovému výsledku. Díky náskoku Kosořic z prvního poločasu a nalezeným střelcům domácích se obě mužstva rozešla smírně 5:5.

Branky: 3x Pavlíček, Darmoš, Stehlík
Sestava: Krátký – Kuna, Boháček, Drahota, Mojžíš, Adámek, Stehlík, Pavlíček, Macháč, Pažout, Vacek, Heřmanský, Darmoš, Hájek, Antoš