Datum: 23. 09. 2017   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Průběh oslav včetně fotek
Vydáno dne 24. 07. 2017 (143 přečtení)

Hráči Kosořic mají za sebou vcelku úspěšnou sezónu. Fotbalové prázdniny se však ještě o týden posunuly, jelikož pět let uteklo jako voda a výbor TJ Sokol Kosořice zorganizoval oslavy k 85. výročí založení klubu.

Poslední dny před oslavami byly celkem hektické a v areálu se podařilo udělat celkem dost práce, kdy se organizační taktovky dobře chopili pánové Grus st. a Grus ml. Samotné oslavy byly samozřejmě svátkem fotbalu a to všech věkových kategorií, které v našem klubu fungují. Začalo se tradičně vzpomínkou na bývalé členy u místní kapličky. Dopoledne patřilo dětem. Úspěšně začali hned v prvním utkání naši nejmladší. Starší přípravka sehrála utkání mezi sebou s výsledkem 6:5 pro mužstvo v modrém. A mladší žáci si zopakovali souboj s Řepovem z letošní sezóny. Horké dopoledne zakončili vítězstvím 6:1. Po dobrém výkonu byli všichni odměněni dárkovými taškami se sladkostmi a upomínkovými předměty a následoval chutný oběd. Poté měli děti možnost se opět vyskotačit v nafukovacím hradu. Harmonogram oslav byl naplánován až do večera, tudíž i týmy dospělých začali hned po obědě. Nejprve stará garda nestačila na výběr Jabkenic, "B" mužstvo nastoupilo proti ženskému týmu ze Sportingu Mladá Boleslav a "A" tým posílený několika hráči z vyšších soutěží se střetl s výběrem Dobrovic. Ani dospělí nebyli ochuzení o zasloužené občerstvení. Večerní zábava se nesla v přátelském duchu až do nočních hodin. Závěrem bych tímto rád jménem výboru poděkoval všem, kteří před oslavami či během nich pomohli zajistit jejich bezvadný průběh.

Fotky z oslav

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5