Datum: 19. 02. 2018   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety
   
  Mladší žáci
Soupiska
Tabulka
Odehrané zápasy  Ikonky

  Novinky
13.09.2013: Fotografie
Fotografie z utkání "A" mužstva můžete najít většinou druhý den po utkání na facebooku a v týdnu i u článku nebo v galerii na našem webu. Tímto děkuji Lence za obrázkové vylepšení našich reportáží ze zápasů.

08.07.2013: Automatická závlaha
Detaily a poděkování v tomto článku :: ZDE ::

téma * Průběh oslav včetně fotek
Vydáno dne 24. 07. 2017 (207 přečtení)

Hráči Kosořic mají za sebou vcelku úspěšnou sezónu. Fotbalové prázdniny se však ještě o týden posunuly, jelikož pět let uteklo jako voda a výbor TJ Sokol Kosořice zorganizoval oslavy k 85. výročí založení klubu.

Poslední dny před oslavami byly celkem hektické a v areálu se podařilo udělat celkem dost práce, kdy se organizační taktovky dobře chopili pánové Grus st. a Grus ml. Samotné oslavy byly samozřejmě svátkem fotbalu a to všech věkových kategorií, které v našem klubu fungují. Začalo se tradičně vzpomínkou na bývalé členy u místní kapličky. Dopoledne patřilo dětem. Úspěšně začali hned v prvním utkání naši nejmladší. Starší přípravka sehrála utkání mezi sebou s výsledkem 6:5 pro mužstvo v modrém. A mladší žáci si zopakovali souboj s Řepovem z letošní sezóny. Horké dopoledne zakončili vítězstvím 6:1. Po dobrém výkonu byli všichni odměněni dárkovými taškami se sladkostmi a upomínkovými předměty a následoval chutný oběd. Poté měli děti možnost se opět vyskotačit v nafukovacím hradu. Harmonogram oslav byl naplánován až do večera, tudíž i týmy dospělých začali hned po obědě. Nejprve stará garda nestačila na výběr Jabkenic, "B" mužstvo nastoupilo proti ženskému týmu ze Sportingu Mladá Boleslav a "A" tým posílený několika hráči z vyšších soutěží se střetl s výběrem Dobrovic. Ani dospělí nebyli ochuzení o zasloužené občerstvení. Večerní zábava se nesla v přátelském duchu až do nočních hodin. Závěrem bych tímto rád jménem výboru poděkoval všem, kteří před oslavami či během nich pomohli zajistit jejich bezvadný průběh.

Fotky z oslav[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

  Nadcházející zápasy
SO 25.11.2017 13.30
zimní přestávka

  Nábor
Sokol Kosořice stále nabírá minižáky ročníky 2006 a mladší.
Bližšsí informace:
pan Grus 723 867 860
pan Batala 728 245 645

  Partner webu
BANAN Webhosting

  Střelci "A" mužstva
Sabol 10
Batala 6
Macháč 4
Malík 4
Valdman 3
Pokorný 2
Darmoš 1
Grus 1
Lochman 1
Maška 1

  Střelci "B" mužstva
Darmoš 5
Lochman 3
Pára 3
Poslt 2
Boháček J. 1
Drahota 1

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.