Datum: 22. 11. 2017   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "A" mužstvo jede do Rejšic, první start čeká na mini žáky
Vydáno dne 02. 09. 2015 (253 přečtení)

S víkendovým skórem 8:1 jsou v Kosořicích určitě všichni spokojeni. Ovšem před námi je další kolo a začínat se bude od nuly.

Fotbalisté "A" mužstva měli v úvodu zápasu s Předměřicemi štěstí, že hostující střelci Kosořické ušetřili. Poté se pálilo ostrými na druhé straně. Batala, Grus a Malík si připsali po dvou brankách. První bod v nové soutěži si připsali hráči rejšické rezervy, která bude hostit kosořické fotbalisty v rámci třetího kola. Čas neúprosně plyne a poslední soutěžní zápas s Rejšicemi sehrálo "A" mužstvo na jaře 2012. V sezóně 2011/2012 jsme oba duely prohráli shodně 3:0. V současnosti už první tým Rejšic nastupuje v nejvyšší krajské soutěži a "B" tým vstupuje do okresního přeboru jako nováček.

Dobrý start do sezóny zatím předvádí také hráči rezervy, minulý týden doma zvítězili s Katusicemi 2:0 brankami Wágnera a Krátkého. "B" týmu patří zatím třetí pozice za stoprocentními Luštěnicemi a Doubravou. "Béčko" cestuje v neděli do Kropáčovy Vrutice. Soupeř bude chtít doma jistě zvítězit, zatím bez bodu uzavírá tabulku IV. třídy. Minulý víkend v přestřelce prohrál v Bezně 5:3. V loňské sezóně se Kosořičtí z půdy soupeře vraceli s prázdnou po porážce 5:3. O dvě branky se postaral Jiří Boháček a jednu přidal Darmoš. V jarní odvetě sice Kosořičtí v poločase prohrávali, po změně stran však vývoj utkání otočili trefami Zítky a Konečného.

Ostrý start tento víkend čeká nejmladší mužstvo. Mini žáci cestují v sobotu na turnaj do Zdětína.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

SO 25.11.2017 13.30