Datum: 23. 09. 2017   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Zimní příprava na startu
Vydáno dne 28. 02. 2015 (1423 přečtení)

Po vánočních svátcích se zraky fotbalistů upínají už k nadcházející přípravě na druhou část sezóny. Kosořické provedení si můžete přečíst uvnitř článku.
Aktualizace: 17. března 2015

:: Zimní příprava  ::

15.2. Ne 16.30 Kosořice - Všejany 3:2 UMT Benátky
22.2. Ne 16.30 Kosořice - Rožďalovice (okr.p.) 2:3 UMT Benátky
1.3. Ne 15.30 Kosořice - Strašnov (III. tř.) 2:6 Strašnov
7.3. So 12.30 Kosořice - Bakov n/J. (I.B tř.) 0:7 UMT Benátky
14.3. So 10.00 Kosmonosy "B" (IV. tř.) - Kosořice "B" 6:1 Kosmonosy
14.3. So 15.30 Pátek (okr.př.) - Kosořice ZRUŠENO Pátek

Kosořice - Všejany 3:2 (2:1)
Branky: Grus, Kučera, Fingerhut
Kosořice: Abelovský (46. Dufek) - Sedlák, Batala, Sedláček, Kučera - Tříska, Maška, Kraus, Malík - Macháč, Grus (střídali Bešík, Fingerhut, Konečný)

Konfrontace mladoboleslavského a nymburského okresního přeboru vyzněla o něco lépe pro Kosořické. Na umělé trávě v Benátkách začali Kosořičtí lépe než soupeř. V páté minutě připravil Malík palebnou pozici pro Macháče, pro kterého to byla jediná šance v tomto duelu. Poté musel hřiště kvůli zranění opustit. Druhý parťák v útoku Grus mu jistě udělal radost po čtvrt hodině hry. Krásnou ranou z dvaceti metrů do šibenice poslal domácí do vedení. Fotbalisté Všejan se osmělili po kolmici a následné střele Hanuše na vzdálenější tyč. Hosté nakonec vyrovnali ve 23. minutě neméně hezkou střelou pod břevno. Domácí začali pomalu vypadávat z tempa a častěji u míče byli hráči Všejan. Domácí několikrát nechali soupeři dostatek prostoru před svou brankou, hosté však vývoj otočit nedokázali. Ve 42. minutě naopak hosté marně avizovali aut a po Sedlákově přihrávce zakončoval Kučera do odkryté branky - 2:1.
Hosté nakonec vyrovnali v 60. minutě, kdy přízemní střelu zachytil útočník a střelou k tyči srovnal stav. Rozhodnutí obstaral Fingerhut, který si navedl míč do lepší pozice a křižnou ranou stanovil konečný výsledek na 3:2.
Kosořice - Rožďalovice 2:3 (0:2)
Branky: Tříska, Kraus
Kosořice: Dufek - Sedlák, Sedláček, Batala, Kučera - Fingerhut, Maška, Kraus, Tříska - Grus, Malík (střídali Bešík, Štecher, Adámek, Drahota)

Mužstvům Kosořic a Rožďalovic chybělo v dalším přípravném utkání několik hráčů. Domácím vypomohli hráči "B" mužstva, ale hosté dorazili pouze v jedenácti. Zápas měl zpočátku rychlý spád, ale střely domácího Malíka ani rožďalovického útočníka na druhé straně brankou neskončily. Ve dvacáté minutě byl rožďalovický hráč po kontaktu se soupeřem odvezen do nemocnice se zraněním kolena. Po krátké pauze se hosté ihned prosadili z rohové kopu. Netrvalo dlouho a tentokrát z kosořického celku odstoupil se zraněním také Grus. Hosté ještě v prvním dějství zvýšili vedení na 2:0.
Po změně stran se domácím podařilo snížit, kdy Tříska využil chyby v obraně a překonal ve skluzu brankáře. Poté se Krausovi z přímého kopu podařilo vyrovnat. Zdecimovanou sestavu hostí postihla další rána po odstoupení dalšího hráče. Utkání tak dohrávali dva kosořičtí hráči v dresu soupeře. I tak nakonec vítěznou trefu vstřelili hosté.
Strašnov - Kosořice 2:6 (0:2)
Branky: 3x Tříska, Pára, Niklfeld, Sedlák
Kosořice: Dufek - Sedláček, Batala, Pára, Kučera - Sedlák, Maška, Kraus, Fingerhut - Malík, Tříska (střídali Bešík, Štecher, Niklfeld, Řehák)

Hostujícímu celku vyšel vstup do zápasu a po rohovém kopu Krause otevřel skóre Pára střelou pod břevno. Kosořičtí sice, až na nebezpečnou hlavičku Míchala, drželi soupeře v dostatečné vzdálenosti od branky, ale domácí dokázali favorita pohybem potrápit. Strašnovský odpor hosté otupili druhou brankou. Sedlák svým důrazem vybojoval míč a Niklfeldův dalekonosný pokus zastavila až domácí síť.
Po změně stran se střelecky dařilo kosořickému Třískovi, který si připsal hattrick. Už v 52. minutě si naběhl mezi obránce a přes brankáře zvýšil vedení hostí. O chvíli později zužitkoval Sedlák chybu strašnovské obrany. Až poté se ke slovu dostali také domácí a hlavičkou z bezprostřední blízkosti snížili. V hostujícím dresu však ještě dvakrát zaúřadoval Tříska, na což domácí odpověděli jednou brankou.>
Kosořice - Bakov n/Jizerou 0:7 (0:5)
Branky: ---
Kosořice: Dufek - Sedlák, Niklfeld, Pára, Batala - Fingerhut, Maška, Kraus, Tříska - Macháč, Malík (střídali Bešík, Kučera, Darmoš, Sedláček, Řehák)

Hosté úspěšně vstoupili do přípravného střetnutí s Kosořicemi. Už po čtvrt hodině hry vedli 0:3. První střelecký pokus vyslali domácí až ve 21. minutě Malíkem. Až s přibývajícím časem Kosořičtí vyrovnali hru v poli a častěji zaměstnávali Majzlana v brance než v úvodu zápasu. Dobré šance však nezužitkovali Batala ani Tříska. Naopak hosté nadále nekompromisně trestali chyby soupeře a poločasový výsledek stanovili na 0:5.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

ST 20.09.2017 16.30