Datum: 25. 09. 2017   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety
   
  Mladší žáci
Soupiska
Tabulka
Odehrané zápasy  Ikonky

  Novinky
13.09.2013: Fotografie
Fotografie z utkání "A" mužstva můžete najít většinou druhý den po utkání na facebooku a v týdnu i u článku nebo v galerii na našem webu. Tímto děkuji Lence za obrázkové vylepšení našich reportáží ze zápasů.

08.07.2013: Automatická závlaha
Detaily a poděkování v tomto článku :: ZDE ::

Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 570 nalezených)

"B" tým se po porážce propadl na poslední místo
(ada.cz, Zápasy, 19.09.2017)
Souboj týmů z dolních pater tabulky byl k vidění ve Skalsku. Hráči kosořické rezervy s jediným bodem cestovali na utkání do Skalska, které ještě v této sezóně nebodovalo.

V derby bez bodu a opět bez vstřelené branky
(ada.cz, Zápasy, 18.09.2017)
Sousedské derby nelákalo tolik jako to pražských "S". Kosořice nastoupily v Rejšicích s několika změnami v sestavě. Oba týmy se čtyřmi body usilovaly o vítězství, které si neužily v minulém kole.

Rezerva si z Nové Vsi přivezla příděl
(ada.cz, Zápasy, 12.09.2017)
Na hřiště zatím bezchybné Nové Vsi zavítali fotbalisté kosořické rezervy, kteří naopak s jediným bodem živoří ve spodní části tabulky.

"A" mužstvo poprvé v sezóně neskórovalo
(ada.cz, Zápasy, 11.09.2017)
Fotbalisté Bakova a Kosořic měli před vzájemným duelem stejnou bilanci, tedy jedné výhry a jedné remízy.

Hráči "A" týmu museli dvakrát dotahovat
(ada.cz, Zápasy, 05.09.2017)
Kosořice se poprvé v nové sezoně představily doma a chtěly navázat na venkovní výhru z minulého víkendu. I nyní je čekal nováček soutěže, tentokrát Zdětín.

Utkání bohaté na góly vítěze nemělo
(ada.cz, Zápasy, 04.09.2017)
Dospělé týmy se v nové sezóně poprvé představily na domácí půdě, ale oproti dřívějším sezónám s obrácenými úředními hracími dny. Kosořičtí tak využili možnosti a hráči "A" týmu po zranění si zahráli v neděli za rezervu.

Batala kraloval jak na zemi, tak hlavně ve vzduchu
(ada.cz, Zápasy, 28.08.2017)
V úvodním kole nového ročníku okresního přeboru cestovali fotbalisté Kosořic do Řepova na půdu nováčka soutěže. Hosté hned na úvod řešili trable se sestavou.

"B" mužstvo na závěr sezóny úspěšně otočilo zápas
(ada.cz, Zápasy, 22.06.2017)
V posledním kole tohoto ročníku zajížděli fotbalisté kosořické rezervy na hřiště rezervy Bezna s cílem zakončit ročník vítězstvím.

Početní převahu zužitkovali až po změně stran
(ada.cz, Zápasy, 20.06.2017)
Poslední zápas hráli Kosořičtí na domácím hřišti a chtěli se se sezónou rozloučit vítězně. Hosté z Kněžmosta navíc dorazili pouze s deseti hráči. Pozici snajpra si v posledním duelu sezóny chtěl vyzkoušet také brankář Jakub Kraus a jeho prosby byly vyslyšeny.

Minule šest gólů inkasovali, nyní tolik vstřelili
(ada.cz, Zápasy, 13.06.2017)
Fotbalisté kosořické rezervy se, podruhé za sebou a naposledy v této sezóně, nastoupili na domácím hřišti k předposlednímu kolu IV. třídy. Již tradičně domácí neoplývali příliš širokým kádrem, jenže hosté z Doubravy na tom byli ještě hůře, když dorazili pouze s jedenácti hráči.

Po dvou porážkách opět vítězství
(ada.cz, Zápasy, 12.06.2017)
Fotbalisté kosořického "A" týmu cestovali do Kosmonos s řadou absencí. Někteří hráči navíc nastoupili se sebezapřením. K týmu se připojil i Jiří Boháček, který se blýskl hattrickem v sobotním duelu "B" týmu.

Jabkenice úspěšné i podruhé v sezóně
(ada.cz, Zápasy, 06.06.2017)
Stejně jako fotbalisté "A" týmu, tak i hráči rezervy nastoupili v prvním červnovém víkendu proti jednomu z aspirantů na postup.

Pěkný fotbal, ale tři body pro soupeře
(ada.cz, Zápasy, 04.06.2017)
Pět hráčů ze základní sestavy chybělo kosořickému týmu oproti minulému kolu. Jeden z aspirantů na postup do krajské soutěže - rezerva Mnichova Hradiště však v minulém kole prohrála a návrat na vítěznou vlnu jistě chtěla navázat v nejbližším utkání v Kosořicích.

Střeleckou nemohoucnost překonali až v závěru
(ada.cz, Zápasy, 30.05.2017)
Fotbalisté kosořické rezervy sehráli v minulém kole duel s vedoucím týmem. Nyní cestovali na půdu posledního. V sestavě hostí se představil i ex-skalský Kumbera.

V sousedském derby bez bodu
(ada.cz, Zápasy, 28.05.2017)
Horké letní počasí není zrovna příjemným klimatem pro sportovce. Někteří hráči Rejšic zvládli přírodní saunu hned dvakrát za víkend. Nejprve za "A" tým v krajském přeboru a následně v neděli v derby proti Kosořicím. Ty přicestovaly téměř v kompletním složení.

Rezerva potrápila vedoucí tým soutěže
(ada.cz, Zápasy, 25.05.2017)
V tomto kole zavítal do kosořického areálu lídra soutěže Obruby. V sestavě domácích došlo ke změnám kvůli absencím Adámka a Libora Boháčka.

"Áčko" si doma zastřílelo proti Čisté
(ada.cz, Zápasy, 22.05.2017)
V minulém kole zabodovaly týmy ze spodních pater tabulky. Úspěšní byli i hráči Čisté. Naopak Kosořičtí padli po šesti výhrách v Čejeticích.

"B" tým uspěl na Astonce
(ada.cz, Zápasy, 16.05.2017)
Po dobrém výkonu s Novou Vsí cestovali hráči kosořické rezervy do Mladé Boleslavi na Astonku. "B" tým Sportingu vybojoval na jaře pouhý bod za remízu se Skalskem a pro hosty to vypadalo na snadný výdělek.

Duel v Čejeticích zkomplikovala bouře
(ada.cz, Zápasy, 14.05.2017)
Čejetice na jaře nejsou pro Kosořické zemí zaslíbenou a zvláště úvodní desetiminutovka. Jaro 2015 pátá minuta, jaro 2016 osmá minuta. To je výčet čejetických gólů v kosořické síti.

Bod byl pro rezervu málo
(ada.cz, Zápasy, 11.05.2017)
V tomto kole zavítal na skvělý pažit do Kosořic soupeř z Nové Vsi. Již před zápasem bylo jasné, že v sestavě bude chybět několik stálic a bude třeba improvizovat. Do stoperské dvojice se proto postavili Libor Mojžíš a brankář Dufek, a po dohodě s trenérem "A" týmu Hájkem přišli vypomoci Jakubův, Martin Adámek a Valdman.

Téměř po třech letech "A" tým uspěl s Kostelním Hlavnem
(ada.cz, Zápasy, 08.05.2017)
I přesto, že se sestava Kosořic z různých důvodů mění víkend co víkend, jejich vítězná šňůra pokračuje. V dalším kole Kosořičtí hostili Kostelní Hlavno, které naposledy porazili na podzim roku 2014. Hosté navíc mohou spoléhat na služby Tomana, druhého nejlepšího střelce soutěže.

Na branky bohaté utkání ale vyznělo lépe pro soupeře
(ada.cz, Zápasy, 30.04.2017)
Po hrůzostrašném začátku jara si přeci jen fotbalisté kosořické rezervy alespoň trochu spravili chuť v minulém kole. Nyní cestovali do Zdětína, v souboji sousedů v tabulce.

K úspěchu opět stačila jediná branka
(ada.cz, Zápasy, 30.04.2017)
Hráči Kosořic přicestovali k dalšímu mistrovskému zápasu do Bezna s absencí čtyř hráčů základní sestavy oproti minulému kolu. Zachraňující se fotbalisté Bezna dokázali na jaře porazit lídra z Chotětova, ve zbývajících duelech však vyšli naprázdno.

"B" tým ukončil střeleckou nemohoucnost i bodový půst
(ada.cz, Zápasy, 26.04.2017)
V tomto utkání chtěli fotbalisté kosořické rezervy konečně získat tři body a odčinit dvě vysoké porážky. O proti předešlému kolu do sestavy naskočili Libor Boháček a Petr Darmoš.

Úspěšný dvojzápas s Kropáčovou Vruticí
(ada.cz, Zápasy, 23.04.2017)
Po dvou zápasech hraných na půdě soupeřů se hráči Kosořic představili před vlastním publikem. V sedmnáctém kole domácí hostili fotbalisty z Kropáčovy Vrutice. Oba týmy mají na jaře dosti společného. Ze čtyř kol tři zápasy vyhrály a prohrály jediný s vedoucím Chotětovem. V kosořickém dresu chyběli gólman Kraus, Maška a Sedláček. Naopak po trestu se vrátil Štecher.

"A" tým zvrátil nepříznivý vývoj zápasu
(ada.cz, Zápasy, 09.04.2017)
Souboj týmů ze středu tabulky se hrál na boleslavské Sahaře. Podzimní souboj Kosořic s Akumou vyzněl pro hosty 3:1 a o dvě branky se postaral Strnad. Uhlídat rychlonohého útočníka, to byl jeden z hlavních úkolů dnešního střetnutí pro Kosořické, pokud chtěli pomýšlet na úspěch.

Na třetí pokus v plném počtu a vítězně
(ada.cz, Zápasy, 02.04.2017)
Po těsné porážce v Chotětově nastoupili fotbalisté Kosořic poprvé na jaře doma. Opět se jednalo o soupeře z čelních pozic a tentokrát z té nejvyšší.

Celé úsilí přišlo v závěru vniveč
(ada.cz, Zápasy, 26.03.2017)
Jarní část sezóny odstartovali hráči Kosořic na půdě Chotětova. Zatím co tým domácích nezaznamenal větších změn, hosté nastoupili hned se čtyřmi novými tvářemi.

Tvrz v Kněžmostě nadále nedobyta
(ada.cz, Zápasy, 20.11.2016)
Typicky anglické počasí "ozdobilo" poslední kolo podzimní části sezóny. Sobotní zápas v Kněžmostě se tak hrál na podmáčeném terénu. Domácí doma na podzim kapitulovali pouze jednou, Kosořičtí tu navíc už několik sezón nedokázali zvítězit.

Brankáře pokořili jen vlastní spoluhráči
(ada.cz, Zápasy, 15.11.2016)
V posledním domácím utkání podzimu Kosořice přivítaly rezervu Kosmonos. Po nevydařeném zápase v Mnichově Hradišti chtěli Kosořičtí opět doma naplno bodovat.

Rezerva Mnichova Hradiště deklasovala "A" tým
(ada.cz, Zápasy, 07.11.2016)
Po dvou vítězstvích v řadě cestovali fotbalisté Kosořic do Mnichova Hradiště. Oproti minulému zápasu chyběli čtyři hráči, z toho tři z obrany. Navíc se zápasy "A" a "B" odehrály ve stejném termínu.

"B" tým nakonec potvrdil roli papírového favorita
(ada.cz, Zápasy, 31.10.2016)
Minulý víkend hráli Kosořičtí s prvním a v dalším kole hostili poslední tým. Fotbalisté Skalska se z bodů radovali zatím pouze jednou, o to více se museli mít domácí na pozoru a soupeře nepodcenit. V domácích barvách se představil i uzdravující se Kraus a nakonec i Darmoš, který původně neměl do duelu zasáhnout.

Jediná branka rozhodla sousedské derby
(ada.cz, Zápasy, 30.10.2016)
Zápasem dvou sousedních vesnic bylo zakončeno desáté kolo okresního přeboru. Na chvostu bojující Kosořice přivítaly rozjeté Rejšice. Vzájemné souboje v okresním přeboru zatím lépe vyznívají pro Rejšické.

Rezerva proti prvnímu týmu předvedla dobrý výkon
(ada.cz, Zápasy, 29.10.2016)
Z důvodu stavebních úprav v areálu obrubského stadionu nalezli hráči Obrub azyl v nedalekém Dolním Bousově, kam cestovali hráči Kosořic k dalšímu duelu IV. třídy.

Po dvouzápasovém půstu opět tři body
(ada.cz, Zápasy, 23.10.2016)
Vstřelit více než jednu branku v zápase se Kosořickým v této sezóně podařilo pouze třikrát z osmi pokusů. V minulém kole bohužel žádná z příležitostí brankou neskončila, a tak měli hráči Kosořic šanci na reparát v Čisté.

Hráči rezervy podruhé v sezóně s čistým kontem
(ada.cz, Zápasy, 20.10.2016)
Hráči kosořické rezervy přišli v Nové Vsi o tři zraněné hráče. K dlouhodobě zraněným Bešíkovi, Lochmanovi, Wágnerovi, Křivánkovi a Mojžíšovi se přidal Hodboď, který je po operaci se zlomenou rukou. Naopak po nemoci se vrátil Hercík, ale i tak musel být povolán Libor Boháček.

Čejetice se po vítězství dotáhly na Kosořice
(ada.cz, Zápasy, 16.10.2016)
Čejetice nepatří mezi oblíbené soupeře Kosořic, kdy poslední vítězství se urodilo na podzim 2013. Domácí navíc postrádali distancovaného Sedláčka a pracovně vytížené Martina Adámka s Párou.

Vítězství v Nové Vsi draze vykoupeno zraněními
(ada.cz, Zápasy, 11.10.2016)
V tomto kole zajížděli hráči Kosořic k dalšímu nováčkovi této soutěže - Nové Vsi s cílem odčinit prohru z minulého týdne. V sestavě chyběli zranění Darmoš, Boháček, Szegedi a Hodboď. Naopak se vrátili Kubín, Bartoníček a Havlíček.

V oslabení na body nedosáhli
(ada.cz, Zápasy, 10.10.2016)
Fotbalisté Kosořic cestovali v rámci sedmého kola do Kostelního Hlavna, kde naposledy zvítězili na podzim roku 2012. Po distancu dua Bůžkových jejich šance ještě stouply.

Rezerva poprvé v sezóně neskórovala
(ada.cz, Zápasy, 05.10.2016)
Výsledky kosořické rezervy zatím připomínají jízdu na horské dráze. Po porážce s Mukařovem, vítězství v Kropáčově Vrutici sami hráči nevěděli co je čeká v souboji s nováčkem soutěže - Zdětínem. Navíc k utkání bylo připraveno pouze jedenáct hráčů.

O vítězství rozhodly závěrečné vteřiny
(ada.cz, Zápasy, 02.10.2016)
Souboj týmů z dolních pater tabulky zakončil šesté kolo okresního přeboru. Kosořice doma přivítaly Bezno. Oba týmy se ze tříbodového zisku zatím radovaly pouze jednou.

Dvojduel v Kropáčově Vrutici úspěšnější pro "B" tým
(ada.cz, Zápasy, 26.09.2016)
V minulém kole ztratili hráči kosořické rezervy dobře rozehraný zápas s Mukařovem. Na hřišti Kropáčovy Vrutice museli hosté napravit porážku svého "A" týmu z předešlého dne. Trenér také chtě nechtě musel nahradit absentující hráče v obraně, ale také v záložní řadě, kde zranění Wágnera z minulého kola vypadá na konec kariéry.

Kosořičtí velmi rychle přišli o vedení i body
(ada.cz, Zápasy, 25.09.2016)
Týmy Kropáčovy Vrutice a Kosořic si v minulém kole připsaly premiérové výhry v letošní sezóně a jak se říká, vítězná sestava se nemění. Hosté z Kosořic však byli nuceni jednu změnu udělat. Zraněného Mašku nahradil Lochman.

Rezerva ztratila dvougólové vedení
(ada.cz, Zápasy, 20.09.2016)
zdroj: www.fcmukarov.cz
V tomto zápase jsme přehrávali soupeře a zvláště v prvním poločase jsme nebyli schopni vstřelit branku. Dvě střely z trestných kopů znamenaly výrazné vedení domácích a ještě čtvrt hodiny před koncem utkání vypadalo jako snadné vítězství domácího týmu. Našim hráčům se povedl závěr a zvýšenou bojovností jsme skóre zápasu otočili.

První vítězství v této sezóně
(ada.cz, Zápasy, 19.09.2016)
Kosořičtí chtěli odčinit výsledek z posledního utkání a konečně v novém ročníku vyhrát. Svou premiéru si v kosořickém dresu odbyl Marco Bonomo.

"B" tým doma zatím stoprocentní
(ada.cz, Zápasy, 12.09.2016)
V dalším kole přivítali hráči "béčka" Kosořic rezervu Chotětova. V sestavě se objevil Grus rozehrávající se po zranění a Mojžíš. Kosořičtí navíc potřebovali odčinit debakl z Doubravy.

Pět minut stačilo na vstřelení většiny branek zápasu
(ada.cz, Zápasy, 12.09.2016)
Také po druhém kole okresního přeboru čekali hráči Kosořic na první vítězství. To platilo také o celku z Mladé Boleslavi, hráči Akumy navíc v minulém kole doma prohráli s Čistou. V loňském ročníku se v souboji s boleslavským klubem vždy radovali Kosořičtí.

IV. třída nabídla ve druhém kole bohatou nadílku
(ada.cz, Zápasy, 07.09.2016)
V nedělním odpoledni zajížděli fotbalisté Kosořic na hřiště rezervy Doubravy. V sestavě chyběli dovolenkující Adámek, Wágner a Jiří Boháček.

"A" tým také podruhé smírně
(ada.cz, Zápasy, 03.09.2016)
Doubrava ani Kosořice v úvodním kole nové sezóny naplno nebodovaly. Nováček soutěže byl pro Kosořické velkou neznámou. Navíc hosté přicestovali bez nemocných Páry, Pokorného a Bonoma.

O vítězství "B" týmu rozhodl mladý Dragnev
(ada.cz, Zápasy, 30.08.2016)
V prvním kole přivítali hráči Kosořic rezervu Bezna. V sestavě domácích se objevilo několik nových tváří. V brance Dominik Vítek, navrátilci Wágner s Křivánkem a další dva zcela noví hráči Hodboď s Dragnevem.


  Nadcházející zápasy
ST 20.09.2017 16.30
MINI st.: Žerčice - Kosořice
*******
SO 23.09.2017 14.00
Ml.žáci: Kosořice - Bezno/Chotětov
*******
SO 23.09.2017 16.30
Kosořice "A" -Bezno "A"
*******
NE 24.09.2017 09.00
MINI ml.: turnaj K. Hlavno
*******
NE 24.09.2017 16.30
Kosořice "B" - Obruby

  Nábor
Sokol Kosořice stále nabírá minižáky ročníky 2006 a mladší.
Bližšsí informace:
pan Grus 723 867 860
pan Batala 728 245 645

  Partner webu
BANAN Webhosting

  Střelci "A" mužstva
Batala 3
Sabol 2
Malík 1
Valdman 1

  Střelci "B" mužstva
Darmoš 2
Boháček J. 1
Lochman 1
Pára 1

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.