Datum: 23. 02. 2018   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety
   
  Mladší žáci
Soupiska
Tabulka
Odehrané zápasy  Ikonky

  Novinky
13.09.2013: Fotografie
Fotografie z utkání "A" mužstva můžete najít většinou druhý den po utkání na facebooku a v týdnu i u článku nebo v galerii na našem webu. Tímto děkuji Lence za obrázkové vylepšení našich reportáží ze zápasů.

08.07.2013: Automatická závlaha
Detaily a poděkování v tomto článku :: ZDE ::

Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 439 nalezených)

| 1-50 | 51-100 | 101-150 | 151-200 | 201-250 | 251-300 | 301-350 | 351-400 | 401-439 |
Tuto neděli na derby do Benátek
(ada.cz, Sokol Kosořice, 17.05.2007)
Během jednoho měsíce sehrají Kosořice tři derby a jedno je na řadě již tuto neděli od 17:00 v Benátkách nad Jizerou. V podzimním klání jsme soupeře v nervy drásajícím závěru porazili 3:2. Loňský ročník skončil vždy vítězstvím domácího mužstva v poměru 1:0. Benátky i přes špatný start do jarních bojů okupují pátou příčku s devětatřiceti body. Kosořice se po sérii výher vyhouply na desátou pozici, kde jim však na záda dýchá celek Bakova.
Benátečtí si ze Sokolče v minulém kole přivezli bod za remízu 3:3, Kosořice si proti poslednímu celku ze Suchdola s chutí zastřílely a vyhrály 7:0.

Vyhraje opět tým hrající doma nebo hráči Kosořic tuto sérii prolomí? Hlasujte v anketě!

V neděli se snahou oplatit soupeři porážku
(ada.cz, Sokol Kosořice, 10.05.2007)
Potřetí v řadě se utkáme s týmem bojujícím o záchranu. V neděli od 17:00 se na kosořickém hřišti představí hráči Suchdola, s pouhými devíti body jednoznačně poslední celek tabulky. Suchdolští si připsali pouhé dvě výhry, z toho právě jedna se zrodila v utkání s Kosořicemi.
V Uhlířských Janovicích jsme se opět radovali ze zisku tří bodů a posunuli se na desátou pozici s osmadvaceti body. Náš soupeř doma smolně podlehl šesté Sokolči 1:0, když jediná branka zápasu padla z pokutového kopu.

Oba soupeři se v předchozím kole blýskli pěti góly
(ada.cz, Sokol Kosořice, 03.05.2007)
V minulém kole vyprovodily Kosořice Týnec nad Sázavou s pěti brankami domů, podobně si vedl i náš další sok. Hráči Uhlířských Janovic vyhráli v Sokolči 5:1. Oba aktéři si však ve vyrovnané dolní části tabulky moc nepolepšili. Kosořice s pětadvaceti body na jedenácté pozici a Uhlíři se ztrátou bodu o dvě příčky níž. V zápase na našem hřišti jsme zvítězili brankou Bejdy 1:0. V posledním podzimním utkání ročníku 2005/2006 jsme taktéž zvítězili, tentokrát přesvědčivě 4:0. V jarním střetnutí se naopak dařilo soupeři, který vyhrál 3:1.
Sobotní výkop je stanoven na 17:00.

Záchranářské práce trápí oba týmy
(ada.cz, Sokol Kosořice, 26.04.2007)
Sousedé v tabulce se střetnou tuto neděli od 17:00 na kosořickém pažitu. Týnec nad Sázavou má před Kosořicemi pouhý bod k dobru. V podzimním duelu si obě mužstva rozdělila po bodu, když kosořický bod trefil Sedláček. V předchozím kole si Týnec vyšlápl na Sokoleč a vyhrál 1:0. Radovaly se i Kosořice, po šňůře porážek zabraly v Choceradech a o jeden stupínek si v tabulce polepšily. Pokud se ohlédneme do zadu, tak vzájemná bilance hovoří pro Kosořice. Ze tří zápasů skončily dva remízou a jeden naší výhrou.

Sobotní utkání má výkop již dopoledne
(ada.cz, Sokol Kosořice, 19.04.2007)
Na hrbolaté hřiště v Choceradech vyběhnou hráči Kosořic tuto sobotu od 10:30 k dalšímu mistrovskému utkání. Oba týmy dělí v tabulce jedenáct bodů, náš soupeř prohrál v Sokolči nejtěsnějším rozdílem 1:0, stejným výsledkem skončil i zápas Kosořic s Kutnou Horou, bohužel v náš neprospěch. V posledním vzájemném utkání jsme doma soupeře deklasovali 5:1, podobným výsledkem skončilo i dějství v Choceradech, tentokráte zvítězili domácí 5:2.

Do Kosořic přijede druhý tým tabulky
(ada.cz, Sokol Kosořice, 12.04.2007)
Z posledních tří kol jsme nezískali ani bod a na tuto nelichotivou sérii budou chtít navázat hráči z Kutné Hory, kteří do utkání nastoupí v roli favorita. Druhé místo a jedenačtyřicet bodů mluví za vše, Kosořice bez bodů z Litole klesly na třináctou pozici. Soupeř v minulém kole nezaváhal a výhrou 2:0 nad Sokolčí drží stříbrnou pozici.
V posledním měření sil diváci branku neviděli. Nedělní utkání má výkop v 16:30.

Těžké utkání v sršním hnízdě
(ada.cz, Sokol Kosořice, 05.04.2007)
Během čtrnácti dnů odehrají Kosořice utkání se současným druhým a třetím týmem tabulky. Tuto sobotu se od 16:30 střetneme s Litolí, momentálně hájící bronzovou příčku. Tento soupeř nepatří zrovna k naším oblíbeným. Z posledních třech utkání jsme získali pouhopouhý bod a to v domácím utkání v loňském roce, které skončilo 2:2.
Po smolné prohře na domácím hřišti s Poděbrady jsme klesli na dvanácté místo a náš bodový účet tak zůstává stále devatenáctibodový.
Aktualizace: K tomuto utkání bude mít trenér k dispozici Aleše Kořínka, který příchází na přestup z divizních Dobrovic. Naopak do utkání nezasáhnou Šafář, Černý a Macháč.

Rozpis jarních zápasů kosořických mužstev
(ada.cz, Sokol Kosořice, 02.04.2007)
Do download sekce byl přidán rozpis utkání pro dva kosořické zástupce v mistrovských bojích. Nebo můžete stahovat přímo :: zde ::.

Při vzájemných duelech vždy zvítězil domácí tým
(ada.cz, Sokol Kosořice, 29.03.2007)
Tuto neděli se můžou fanoušci kosořického fotbalu těšit na další domácí mistrovské utkání. Od 16:00 začne duel s celkem Poděbrad. V jarní části sezóny doposud neporažený tým z lázeňského města nasbíral osmadvacet bodů a je momentálně na sedmé pozici. Kosořice zůstávají i po porážce v Kunicích na jedenáctém místě s devatenácti body.
S tímto soupeřem mají Kosořice vyrovnané bilance, oba aktéři si vždy pohlídali domácí zápasy, uvidíme jak tomu bude v neděli.

Kosořice jedou v sobotu do Kunic
(ada.cz, Sokol Kosořice, 22.03.2007)
V 18. kole mají naši hráči namířeno na hřiště současného lídra a zároveň nováčka soutěže. Hráči Kunic na podzimní duel určitě rádi vzpomínají, neboť nás deklasovali 5:1, vlastně né Kunice ale Koubek. Soupeř vede tabulku se čtyřbodovým náskokem před Litolí, v minulém kole se náš sok radoval z výhry v Sokolči 3:1. Kosořice se po výhře nad Libodřicemi vrátily na jedenáctou pozici se ziskem 19 bodů.
Přijeďte proto do Kunic podpořit kosořické fotbalisty v tomto těžkém utkání, které má výkop v 15:00.

Stará garda se probouzí ze zimního spánku
(ada.cz, Sokol Kosořice, 20.03.2007)
Také mužstvo našich starších pánů „SG“ zanedlouho začne hrát pro potěšení své i těch nejvěrnějších fanoušků. Aktualizace: 22.března 2007

Jarní část sezóny začíná
(ada.cz, Sokol Kosořice, 08.03.2007)
Nevím jak vy, ale já už se jarních mistrovských bojů nemohl dočkat. A kdo bude naším prvním soupeřem?

Přípravné zápasy na jarní část sezóny
(ada.cz, Sokol Kosořice, 09.01.2007)
Uvnitř článku jsou předběžně dohodnutá utkání zimní přípravy (samozřejmě může dojít ještě k úpravám). Volné termíny jsou zatím v jednání.
Aktualizace: 5.března 2007

Start jarní přípravy
(ada.cz, Sokol Kosořice, 02.01.2007)
O přípravných utkáních jsem už psal. Zbývá už jen dodat, že tuto sobotu, 6.ledna 2007 od 14:00 (sraz ve 13:30 v kabinách), "A" mužstvo začíná nabírát tréninkové jednotky na jarní část sezóny.

Poslední utkání podzimu ve Vlašimi
(ada.cz, Sokol Kosořice, 09.11.2006)
Tuto sobotu od 14:00 vyběhnou hráči Kosořic k poslednímu mistrovskému utkání tohoto roku proti rezervě Vlašimi. Tento celek skončil loni v krajském přeboru s dvaceti body předposlední a doprovodil Měchenice do I.A třídy. Kosořice se po důležitém vítězství nad Mnichovohradišťským SK posunuly na jedenácté místo s patnácti body, náš soupeř je díky skóre o místo před námi. Do utkání nezasáhnou zranění Grus, Macháč, Hrechko a Hromádko. Odjezd autobusu je stanoven na 11:00.

Střetnutí celků z opačných pólů tabulky
(ada.cz, Sokol Kosořice, 02.11.2006)
V předposledním klání podzimu hostíme tým Mnichova Hradiště, který v loňském ročníku vyhrál I.B třídu sk.B s náskokem pěti bodů na druhý Hořín. Našemu soupeři patří v tabulce čtvrtá pozice se ziskem čtyřiadvaceti bodů, Kosořice mají přesně o polovinu bodů méně a okupují dvanáctou příčku. Do zápasu nezasáhnou zranění Macháč, Grus, Poslt a Hromádko.
Utkání má výkop v neděli od 14:00.

Po dohodě Kosořic s Vlašimí se hraje poslední utkání podzimní části sezóny, místo původní neděle, již v sobotu od 14:00.

Tuto neděli doma s Bakovem nad Jizerou
(ada.cz, Sokol Kosořice, 26.10.2006)
Kosořice následující dvě kola sehrají na svém hřišti a diváci tedy shlédnou zajímavá utkání se soupeři z blízkého okolí. Tuto neděli od 14:30 přivítame celek Bakova nad Jizerou, který postoupil do I.A třídy až dodatečně ze druhého místa s 56 body. Obě mužstva se prozatím krčí s jedenácti body na chvostu tabulky. Kosořice na dvanáctém místě a náš sok na patnácté příčce.

V tomto utkání neuvidíme Macháče, Gruse, Bašuse a Poslta.

Po několikaleté pauze hrajeme opět v Sokolči
(ada.cz, Sokol Kosořice, 19.10.2006)
Před dvěma týdny jsme neuspěli na hřišti nováčka ze Suchdolu, tento víkend jedeme na hřiště dalšího novice, i když s týmem Sokolče jsme se utkali ještě v I.B třídě. Tento zápas vzal do vlastních rukou hlavní sudí, který až nevěřícně tlačil domácí k vítězství. Snad v neděli od 15:30 uvidíme zcela jiné utkání než před několika lety. Celek z Nymburska okupuje pátou pozici tabulky s osmnácti body. Kosořice s mankem sedmi bodů jsou na dvanáctém místě.

Trenérská dvojice nemůže počítat se službami zraněného Macháče, Gruse a Poslta.

Na našem hřišti se představí druhé Benátky
(ada.cz, Sokol Kosořice, 12.10.2006)
Kosořice v tomto kole přivítají rivala z nedalekých Benátek. Náš soupeř si v soutěži vede zatím na výbornou, s dvaadvaceti body hájí druhou pozici, lepší už je pouze tým Litole. Kosořice po nezdaru v Suchdolu kráčí do utkání ze čtrnácté pozice s nasbíranými osmi body. Jak už tomu v derby bývá, postavení v tabulce nemusí být rozhodující, i když papírovým favoritem zůstává benátecký celek. Obě mužstva si v předchozích střetnutí dokráčela k domácímu vítězství 1:0, nedělní zápas má výkop v 16:00.
V utkání neuvidíme distancovaného Černého a zraněné Macháče, Gruse a Poslta, naopak s tréninkem již začal Štecher.

Kosořice jedou na hřiště dalšího nováčka
(ada.cz, Sokol Kosořice, 05.10.2006)
S bilancí čtyř zápasu bez porážky vyráží hráči o tomto víkendu směr Kutnohorsko. Hráči Suchdolu si v loňské sezóně jako druhý nejlepší tým poradily s nástrahami I.B třídy sk.D a postoupili s výsledkem 48 bodů.
Kosořice se po nedělní výhře nad Uhlířskými Janovicemi posunuly s osmi body na třináctou pozici, náš soupeř je na tom o něco hůř. Černého Petra získal za jednu výhru a remízu. Nedělní utkání začíná od 16:00.

Štecher a Macháč zůstávají stále mimo hru, naopak dobrou zprávou je uzdravení Hrechka.

Uvidí diváci o víkendu opět tři a více branek?
(ada.cz, Sokol Kosořice, 28.09.2006)
Tuto neděli úderem 16:00 začne na našem hřišti další mistrovské utkání s celkem ze středu tabulky. Uhlířské Janovice mají jedenáct bodů a aktivní skóre 13:12. V obou předchozích střetnutí si přišli diváci na své, dohromady totiž padlo osm branek, pětkrát to bylo právě do uhlířskojanovické sítě. Gólově se na naší straně prosadili 2x Bejda, 2x Antoš a Darmoš. Na domácím hřišti potřebujeme důležité tři body k odlepení se ode dna tabulky.

Do hry nezasáhne Štecher, Macháč a Hrechko.

Los nám v osmém kole přidělil Týnec nad Sázavou
(ada.cz, Sokol Kosořice, 21.09.2006)
Po vysoké výhře z minulého víkendu máme sice tři body, ale posun v tabulce už tak radostný nebyl, díky lepšímu skóre jsme předposlední. Kosořice nyní zavítají na hřiště Týnce nad Sázavou se snahou "urvat" další body. Tým z Posázaví je momentálně na devátém místě s vyrovnaným skóre a se stejným počtem bodů na kontě. Z obou loňských zápasů jsme neodešli s prázdnou. Na domácí půdě jsme vyhráli 2:0 a jarní odložené utkání skončilo dělbou bodů za bezbrankovou remízu.
Sobotní výkop je stanoven na 16:30.

Pro zranění budou chybět Štecher, Hrechko a Poslt, do zápasu nezasáhne ani Dědek.

V neděli hostíme čtvrtý celek tabulky
(ada.cz, Sokol Kosořice, 14.09.2006)
Kosořice po remíze v předchozím kole ukončily sérii proher a pokusí se navázat na výsledek v Kutné Hoře nebo nejlépe ho o dva body vylepšit. V sedmém kole hostíme na svém hřišti čtvrté Chocerady, které jsou jen o skóre na "bramborové" pozici. Náš soupeř si před rokem z našeho hřišti odvezl bod za remízu 1:1, na jaře naši hráči zaspali začátek a přivezli si pětibrankový příděl.
Utkání se hraje v neděli od 16:30.

Do utkání nezasáhne Štecher a s největší pravděpodobností ani Boháček.

V neděli na hřišti ex-účastníka krajského přeboru
(ada.cz, Sokol Kosořice, 07.09.2006)
Kdy už konečně skončí série porážek? Tuto otázku si určitě položil každý z vás. Hráči to mohou změnit tuto neděli od 17:00 v Kutné Hoře, kde nastoupí k dalšímu mistrovskému utkání s místní Spartou. Domácí z hornického města jsou taktéž ve spodní části tabulky, konkrétně na dvanáctém místě s pěti body. Můžeme tedy očekávat vyrovnané utkání, ve kterém bude trenérská dvojice stále postrádat zraněného Štechera, nad startem Dědka a Macháče visí otazník.

Kosořice doma s lídrem tabulky
(ada.cz, Sokol Kosořice, 31.08.2006)
Čtyři zápasy, čtyři prohry a kosořické "A" mužstvo se krčí na samém dně tabulky. V neděli úderem 17:00 se pokusíme toto umístění vylepšit, i když proti nám bude stát současný vedoucí celek z Litole. Deset bodů a aktivní skóre 15:4, to je nynější ukazatel soupeřovy síly. Na předměstí Lysé jsme prohráli 1:3, v domácím zápase nám uteklo vítězství pět minut před koncem, kdy se hostům podařilo vyrovnat na konečných 2:2.
Kosořický dres neobléknou zranění Štecher a Macháč.

Do Poděbrad se snahou ukončit bodový půst
(ada.cz, Sokol Kosořice, 24.08.2006)
S nulou na kontě a na posledním místě tabulky, tak s takovou vizitkou odjíždějí hráči Kosořic na hřiště desátých Poděbrad, která mají prozatím čtyři body. V loňském ročníku si obě mužstva v klidu dokráčela k plnému bodovému zisku na svém domácím hřišti. Nejprve naše porážka v lázeňském městě 4:1 a na jaře výhra na domácím poli 3:0. Kosořičtí budou postrádat stále zraněného Štechera.
Věřme, že se nám konečně v sobotu (od 17:00) podaří získat nějaký bod.

Srdečná gratulace
(ada.cz, Sokol Kosořice, 23.08.2006)
Dnes ve 3:58 se stal Pavel Antoš tatínkem 50cm měřící a 3,28kg vážící dcery Karolínky. Jménem klubu šťastným rodičům srdečně gratulujeme.

Kosořický pažit vyzkouší nováček soutěže
(ada.cz, Sokol Kosořice, 16.08.2006)
S jednoznačným cílem získat první body půjdou do nedělního utkání (od 17:00) hráči Kosořic, kteří jsou momentálně na třináctém místě. A kdo bude našim soupeřem? Je to nováček z Kunic, který postoupil do I.A třídy z prvního místa se ziskem 53 bodů. V současnosti je soupeř o příčku před námi za remízu se Sokolčí.
K zápasu určitě nenastoupí zraněný Štecher.

Sobotní fotbalové odpoledne v Libodřicích
(ada.cz, Sokol Kosořice, 10.08.2006)
Po nevydařeném vstupu do soutěže se Kosořice střetnou v dalším kole s Libodřicema. Oba aktéři v loňské sezóně zvítězili na hřišti soupeře. Na podzim se podařilo Kosořicím otočit nepříznivý výsledek a na jaře, v dohrávce odloženého utkání, se tentokrát karta obrátila a Libodřice zvítězily 3:2.
"Bitvu u Libodřic" můžete vidět v sobotu od 17:00.

V neděli začínáme s Rožďalovicemi
(ada.cz, Sokol Kosořice, 03.08.2006)
Po letní odmlce začíná tuto neděli nová sezóna pro naše "A" mužstvo, které sehrálo tři přípravná utkání a ani v jednom nenašlo přemožitele.
V uplynulé sezóně jsme Rožďalovice dvakrát porazili, nejprve venku 1:0 a doma poté 3:1. Náš soupeř skončil na konečném devátém místě tabulky s 32 body, Kosořice prohrou v Janovicích klesly na paté místo a to se čtyřiceti body. Utkání začíná úderem 17:00. Všichni příznivci fotbalu jsou srdeně zváni.

Přípravné zápasy na novou sezónu
(ada.cz, Sokol Kosořice, 07.07.2006)
Po krátké odmlce budou hráči kosořického áčka opěk k vidění na travnaté ploše. Program přípravných utkání si přečtěte níže
Aktualizace: 30.července 2006

V posledním utkání s Uhlířskými Janovicemi
(ada.cz, Sokol Kosořice, 15.06.2006)
Před námi je 26.kolo a tedy poslední utkání této sezóny. Kosořice se představí v sobotu od 14:00 na půdě sedmých Uhlířských Janovic se ziskem třiatřiceti bodů. Kosořice se i přes ztrátu dvou bodů na domácím hřišti udržely na pěkném třetím místě se čtyřiceti body. V závěrečném podzimním duelu jsme jasně zvítězili 4:0 dvěma brankami Bejdy, jednou se prosadili Darmoš s Antošem.

Na toto utkání bude trenérské duo postrádat zraněného Dědka a dále Hrechka, Gruse, Štechera a Macháče.

Opět v domácím prostředí, tentokrát se Sadskou
(ada.cz, Sokol Kosořice, 08.06.2006)
Tuto neděli od 17:00 nastoupí Kosořice proti poslední Sadské, která doposud nasbírala pouhých třináct bodů a v příštím roce ji tedy budeme vídat v I.B třídě. Kosořice díky domácí remíze s Úvaly a zaváhání soupeřů v naší těsné blízkosti stále drží třetí pozici s 39 body. Na hřišti Sadské jsme vyhráli 5:1, hattrickem se blýskl Voleman a po jedné přidali Darmoš s Bejdou.
Kosořický dres opět neoblékne Hrechko a zraněný Dědek.

V neděli přivítáme vedoucí tým tabulky
(ada.cz, Sokol Kosořice, 01.06.2006)
Již podruhé za sebou shlédnou diváci atraktivní utkání na kosořickém pažitu. Před dvěma týdny zde prohrála druhá Jesenice a díky tomu jsme se posunuli na bronzový stupínek s osmatřiceti body. Tento víkend přivítáme vedoucí celek a jistého postupujícího do oblastního přeboru - tým z Úval. Kosořice si ze soupeřova hřiště přivezly půltucet branek a mají tedy úvalským co oplácet. Tímto jste všichni srdečně zváni od 17:00 na zajímavé nedělní odpoledne.
Domácím budou chybět Hromádko, Hrechko a zranění Dědek se Štecherem.

Hráče Kosořic prověří v dalším kole Lysá
(ada.cz, Sokol Kosořice, 25.05.2006)
Po výborném utkání s Jesenicí zavítame na hřiště desáté Lysé n/Labem, jenž zatím nasbírala 27 bodů. Kosořice se výhrou v minulém kole posunuly na pátou pozici s pětatřiceti body. Ze vzájemného duelu jsme vyšli vítězně se skórem 4:0. Dvě branky vstřelil Darmoš, po jedné pak Macháč a Hromádko. Sobotní výkop je stanoven na 17:00.
Do utkání nezasáhnou zranění Dědek a Štecher ohrožen je i start Poslta.

Kosořice se pokusí zastavit rozjetou Jesenici
(ada.cz, Sokol Kosořice, 18.05.2006)
Druhý nejlepší tým tabulky přijede v neděli na naše hřiště. Tým Jesenice mohutně dotahuje vedoucí Úvaly a v obou vzájemných utkání bral všechny body. S tímto soupeřem jsme na podzim prohráli 2:0. Kosořice po remíze v Čáslavi klesly na šestou příčku. Zápas začíná v 17:00.
Trenéři budou postrádat dlouhodobě zraněného Dědka.

V dalším utkání narazíme na čáslavskou rezervu
(ada.cz, Sokol Kosořice, 11.05.2006)
Na hřišti předposlední Čáslavi se představí Kosořice v dalším mistrovském utkání. Náš soupeř prozatím nasbíral 17 bodů, my s jednatřiceti body okupujeme pátou příčku tabulky. V domácím prostředí jsme na podzim neudrželi jednobrankové vedení a soupeři se podařilo v závěru z pokutového kopu vyrovnat.
Úvodní hvizd je v neděli od 17:00. V kosořickém dresu se určitě neobjeví zraněný Dědek.

Kosořice chtějí vrátit soupeři porážku
(ada.cz, Sokol Kosořice, 04.05.2006)
Po středeční bezbrankové remíze v Týnci hrájí Kosořice tuto neděli od 17:00 doma proti Poděbradům. Soupeř nám v domácích podmínkách vstřelil čtyři branky, i když dění na hřišti tomu moc neodpovídalo. Týmu z Polabí patří jedenácté místo s 23 body. My máme po včerejší dohrávce bodů osmadvacet.
Všichni příznivci fotbalu jsou srdečně zváni, snad se opět dočkáme plného bodového zisku.

Druhý odložený zápas tuto středu
(ada.cz, Sokol Kosořice, 02.05.2006)
Zítra 3.5.2006 sehraje kosořické "áčko" druhé odložené utkání v Týnci n/S. Začátek je v 17:30. Kosořice ztrácejí na třetí Týnec čtyři body.

Termín odloženého zápasu
(ada.cz, Sokol Kosořice, 24.04.2006)
!!! POZOR !!! Tuto středu je výkop utkání posunut na 17:30.

Úvodní odložené utkání s Libodřicema odehrajeme ve středu 26.dubna 2006 od 16:30. Všichni příznivci fotbalu jsou srdečně zváni. Druhé neodehrané utkání zatím nemá stanovený termín.

V neděli doma přivítáme Rožďalovice
(ada.cz, Sokol Kosořice, 20.04.2006)
Po nevydařeném derby v Benátkách doma přivítáme dalšího houževnatého soupeře - Rožďalovice. Utkání na hřišti Rožďalovic skončilo naší výhrou 1:0 z 37. minuty, kdy se trefil přízemní střelou Bejda. Domácí v závěru nevyužili několik dobrých šancí.
Zápas se hraje tradičně v neděli od 17:00. Trenéři budou postrádat Poslta, otazník visí u Lenera a Boháčka.

Dlouho očekávané derby je tu
(ada.cz, Sokol Kosořice, 13.04.2006)
Derby dvou velkých rivalů bude k vidění tuto neděli od 16:30 v Benátkách, kam zajíždí Kosořice k dalšímu mistrovskému utkání. Tato utkání jsou vždy velmi vyrovnaná a nejinak tomu bylo i v podzimním zápase u nás, kdy jsme zvítězili 1:0 brankou Gruse ze 42. minuty.
V kosořickém týmu bude stále chybět zraněný Boháček a nenastoupí ani Hromádko.

Přijeďte povzbudit Kosořice i vy, třeba si vyhodujeme nějaký ten míč v benátecké
síti :-)).

Na třetí pokus se už hrát bude
(ada.cz, Sokol Kosořice, 06.04.2006)
V neděli odpoledne, konkrétně v 16:30, vyběhnou Kosořice ke svému premiérovému utkání v jarní části sezóny proti listolským sršňům. V Litoli jsme prohráli 3:1, v závěrečných minutách výsledek pouze kosmeticky upravil Bejda.
V tomto duelu budeme postrádat Boháčka a Hromádka. Otazník visí nad startem Gruse.

Fotbalistům Kosořic se odklad jarní premiéry hodil
(ada.cz, Sokol Kosořice, 05.04.2006)
Na rozdíl od konkurenčních Benátek, které první jarní kolo ve fotbalové I.A třídě odehrály na umělé trávě v Horních Měcholupech, si fotbalisté Kosořic na svůj start musejí ještě počkat.

Otazník visí i nad dalším zápasem
(ada.cz, Sokol Kosořice, 30.03.2006)
Možná ani druhé utkání nebude kvůli nezpůsobilému terénu odehráno. Kosořice hrají v sobotu na týneckém hřišti a předpověď počasí není zrovna příznivá. Týnec jsme doma porazili 2:0 po brankách Antoše a Darmoše. Utkání má výkop v 16:30.


Kdo se už konečně těšil na mistrovské utkání, toho musím opět zklamat. V týneckých kabinách je půlmetru vody a zápas se tedy opět odkláda na neurčito. Další novinkou je půlroční hostování Petra Krichebauera na Loučeni.
Tento víkend sehrájí Kosořice alespoň přátelské utkání v Hořátevě od 13:00 s Dolním Bousovem.

Kosořice - Dolní Bousov 1:1 (0:1)
Branka: Darmoš (pen.)

Terén dělá pořadatelům starosti
(ada.cz, Sokol Kosořice, 23.03.2006)
Tuto neděli startuje jarní část sezóny I.A třídy a Kosořice začínají na svém hřišti s týmem Libodřic. Úvodní zápas této sezóny byl na soupeřově hřišti nejprve přerušen a následně přeložen kvůli průtrži mračen. V tomto duelu jsme po nepříznivém stavu z prvního poločasu nakonec výsledek během osmi minut otočili a zvítězili 4:2.

Úvodní zápas jarní části sezóny je oficiálně odložen na jiný termín, který bude později upřesněn. Platí tedy, že Kosořice sehrají nedělní přípravný zápas s týmem Mnichova Hradiště na umělé trávě v Mladé Boleslavi. Začátek je v 15:00.
Kosořice - Mnichovo Hradiště 3:2 (0:0)
Branky: Vavrik, Voleman, Antoš

Přípravné zápasy na jarní část sezóny
(ada.cz, Sokol Kosořice, 17.03.2006)
Pokud se už nemůžete dočkat jarní části sezóny, tak si zkraťte čekání shlédnutím přípravných zápasů kosořického áčka. A s kým se střetnou??? To si přečtěte v tomto článku.
Aktualizace: 19.března 2006

Novinky z klubu
(Brousek, Sokol Kosořice, 12.03.2006)
S definitivní platností bylo potvrzeno hostování Stanislava Bejdy (77) v divizním FK Dobrovice do 30.6. 2006.
Z FK Dobrovice bylo naopak prodlouženo do 30.6. 2006 hostování hráčům Františku Kortusovi (80) a Pavlu Antošovi (75) k nimž se připojil i Jaroslav Jílek (85), který u nás bude hostovat také do konce června, v minulosti působil i v sousedních Rejšicích a v Polabanu Nymburk. Další akvizicí bude jednadvacetiletý ukrajinský útočník Sergej Hrechko (84), který působil ve druhé nejvýšší ukrajinské lize a přichází na přestup. Vzhledem k dlouhodobému zranění brankáře Majzlana přichází taktéž na hostování do konce června brankář Aleš Vaňousek (75) z Dobrovic.

O víkendu nás čeká 1. a 2. přípravný zápas.
(Brousek, Sokol Kosořice, 20.01.2006)
V sobotu 21.ledna sehrajeme od 17:00 přátelské utkání na umělé trávě v Mladé Boleslavi s celkem Semic (oblastní přebor). Tento zápas bude řídit trojice rozhodčích ve složení: Vlk, Chovanec, Tylchert.
V neděli od 17:00 nás čeká divizní Dobrovice, v jejímž kádru by neměl chybět Standa Bejda, který bude pravděpodobně na jaře v tomto týmu od nás hostovat. Naopak v naší sestavě by se měli objevit Jaroslav Jílek a Radek Miškovský právě z Dobrovice.

Kosořice k myšlenkám na postup
(ada.cz, Sokol Kosořice, 06.12.2005)
Pro ty z vás, kteří nečetli Boleslavský deník dne 6.12.2005, přinášíme článek o kosořickém fotbalu.

| 1-50 | 51-100 | 101-150 | 151-200 | 201-250 | 251-300 | 301-350 | 351-400 | 401-439 |

  Nadcházející zápasy
SO 25.11.2017 13.30
zimní přestávka

  Nábor
Sokol Kosořice stále nabírá minižáky ročníky 2006 a mladší.
Bližšsí informace:
pan Grus 723 867 860
pan Batala 728 245 645

  Partner webu
BANAN Webhosting

  Střelci "A" mužstva
Sabol 10
Batala 6
Macháč 4
Malík 4
Valdman 3
Pokorný 2
Darmoš 1
Grus 1
Lochman 1
Maška 1

  Střelci "B" mužstva
Darmoš 5
Lochman 3
Pára 3
Poslt 2
Boháček J. 1
Drahota 1

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.