Datum: 21. 11. 2017   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 435 nalezených)

| 1-50 | 51-100 | 101-150 | 151-200 | 201-250 | 251-300 | 301-350 | 351-400 | 401-435 |
Z okresního přeboru do I.A třídy
(ada.cz, Sokol Kosořice, 03.07.2008)
Není to tak dávno, co Kosořice hrály nejvyšší soutěž Mladoboleslavského fotbalového svazu - okresní přebor. V té době ještě místní hřiště využívali žáci, dorostenci a občas také stará garda. Během následujících let se kosořický fotbal vyšplhal až do I.A třídy.

Kosořice zakončí sezónu s Kouřimí
(ada.cz, Sokol Kosořice, 19.06.2008)
O nadcházejícím víkendu se Kosořice definitivně rozloučí s I.A třídou. V sobotu od 17:00 přivítají pátou Kouřim. Tento celek se ještě v zimní přestávce krčil v dolní části tabulky, v jarních zápasech však řádně zabral a momentálně obývá horní patra tabulky. Oba aktéři v minulém kole odešli poraženi, celek z Kolínska nestačil v domácím prostředí na Teplýšovice a prohrál 2:3. Kosořice si z utkání s Vlašimí odvezly pětibrankový příděl, o jediný úspěch hostů se postaral Sabol.
Oba soupeři se střetli v dohrávce patnáctého kola na umělé trávě v Kostelci nad Černými lesy. V chladném počasí se střelci neprosadili a zápas skončil bezbrankovou remízou.

Kosořice jedou na půdu vedoucího týmu
(ada.cz, Sokol Kosořice, 10.06.2008)
Kosořice se loučí s I.A třídou se vztyčenou hlavou. Po Teplýšovicích jejich "řádění" odnesly i Čejetice. Navíc kosořický Kortus udržel čisté konto, naopak Krejčík lovil míč se své sítě hned třikrát. Po jedné brance si připsali Sabol, Darmoš a Kořínek, který se tak vyhoupl do čela střelců kosořického mužstva. V předposledním kole jedeme na hřiště lídra soutěže. Vlašimský "B" tým je dvě kola před koncem sezóny už jistým postupujícím do krajského přeboru. Před druhými Benátkami má pětibodový náskok a na třetí rezervu Čáslavi dokonce sedm bodů.
Poslední vzájemný duel skončil těsnou výhrou vlašimské rezervy, z našeho hřiště si odvezla tři body za výsledek 2:3. Náš soupeř v minulém kole pouze remizoval v Teplýšovicích 4:4.

Dvojzápas na hřištích soupeřů začínáme v Čejeticích
(ada.cz, Sokol Kosořice, 04.06.2008)
Po delší době skončilo utkání ve prospěch Kosořic. Celek z Teplýšovic si odvezl pětibrankový příděl, o který se postarali Kořínek hattrickem a po jedné brance Sabol s Antošem. V dalším kole narazíme na zdatnějšího soupeře. V sobotním derby s výkopem již od 16:00 (kvůli začátku EURA 2008) nastoupíme v Čejeticích. V podzimním klání nám alespoň bod "ukradl" už v nastaveném čase střídající Hubáček. Kosořice vedly zásluhou Bejdy, ale nováček I.A třídy vyrovnal Navrátilem a nakonec i vyhrál. Náš soupeř dokázal v uplynulém kole přivézt plný počet bodů z Podebrad za výhru 2:1.

Síly změří poslední týmy tabulky
(ada.cz, Sokol Kosořice, 28.05.2008)
Po dvou utkáních s týmy z čela tabulky Kosořice přivítají v neděli od 17 hodin předposlední Teplýšovice. Určitě to ale nebude lehký zápas. Právě tým z Benešovska na svém hřišti potrápil druhé Benátky. S těmi se Kosořice utkaly v uplynulém kole a opět inkasovaly až ve druhém poločase. Další gól už nepadl a zápas po několikáté skončil nejtěsnějším rozdílem.
Na vzájemný duel ze soupeřova hřiště jen tak nezapomeneme. Po prvním poločase byl stav hrozivých 5:0. Po změně stran však Kosořice zabraly a třemi góly alespoň děsivé skóre upravily. Podzimními střelci byli Boháček, Dědek a Miškovský.

Benátky stále drží postupového žolíka
(ada.cz, Sokol Kosořice, 21.05.2008)
Do konce sezóny zbývá pět kol a už nyní se dá říci, že působení Kosořic v I.A třídě pomalu, ale jistě končí. Jak již nadpis napovídá v tomto kole se podíváme na hřiště druhých Benátek. Bilance vzájemných duelů je vyrovnaná. Náš soupeř v podzimní utkání dokázal v Kosořicích zvítězit 2:1 a v domácím prostředí může statistiku s Kosořicemi vylepšit.
V posledním utkání jsme nestačili na rezervu Čáslavi, která na dálku soupeří právě s Benátkami o účast v krajském přeboru. Druhý tým na hřišti Teplýšovic překvapivě jen remizoval, když navíc dotahoval dvoubrankové manko.

Kosořice se pokusí potrápit třetí tým tabulky
(ada.cz, Sokol Kosořice, 14.05.2008)
Ani na hřišti Mnichovohradišťského SK se nám bodově nedařilo. Po remízové první půli se o vítězi rozhodlo sedm minut před koncem. Šťastným střelcem byl Pekař. V tomto kole se do Kosořic podívá tým Čáslav "B", který si dělá zálusk na postup do krajského přeboru. Dokazují to i výsledky. Z posledních pěti kol soupeř zaváhal pouze v Brandýse. V minulém kole zvítězil na domácím hřišti těsně 1:0 s Teplýšovicemi.
Poslední vzájemné utkání skončilo nerozhodně. Kosořice pokaždé dokázaly soupeřův náskok zlikvidovat. Těmi úspěšnými byli Hrechko a Antoš.

Bejda a spol. zbrojí na Kosořice
(ada.cz, Sokol Kosořice, 08.05.2008)
Uplynulé soutěžní kolo bylo na góly velmi bohaté. Doplatily na to však čtyři týmy a mezi nimy i Kosořice, které na domácím hřišti podlehly Brandýsu. V neděli od 17 hodin nastoupí Kosořice v dalším utkání v Mnichově Hradišti, kde změří síly s místním MSK. Minulý víkend, v duelu dvou sousedů v tabulce se radovali hráči Teplýšovic. V domácím prostředí dokázali našeho soka porazit 2:0.
Podzimní utkání pro nás neskočilo zrovna lichotivě. Po brankové přestřelce si hosté odvezli tři body za vítězství 3:5. Za Kosořice se trefili Bejda, Miškovský a Hrechko. Prvně jmenovaný bude v sobotu stát na druhé straně barikády a zápas tak pro něj bude mít určitě zvláštní příchuť.

Je za námi první polovina jarních zápasů
(ada.cz, Sokol Kosořice, 01.05.2008)
Kosořice v posledních třech utkání sahaly po bodu. I v Uhlířských Janovicích jim definitivní stop vystavila vítězná trefa střelce Jíchy. O nadcházejícím víkendu se do Kosořic chystá Brandýs nad Labem, který na podzim ve vzájemném klání uhájil všechny body. Vítězství pro Brandýs vystřílel Petýrek třemi přesnými zásahy. Za Kosořice odpověděli Hrechko a Bejda.
Loňský účastník krajského přeboru je na sedmém místě s třiceti body. V minulém kole vydřel výhru nad Teplýšovicemi 3:2. Poté, co Chocerady v domácím prostředí přehrály Bakov, vzdaluje se Kosořicím šance na záchranu. Momentálně už ztrácí devět bodů právě na předposlední Chocerady a jedenáct na Teplýšovice.

Kapek: Hosté byli opravdu nebezpeční
(ada.cz, Sokol Kosořice, 30.04.2008)
Kosořice sice v sobotu prohrály na hřišti Uhlířských Janovic, dlouhou dobu však nebylo o vítězi jasno. Tři body pro čtvrtý celek tabulky trefil v 77. minutě kanonýr Jícha.

Jednou si nahoře a podruhé zase dole
(ada.cz, Sokol Kosořice, 23.04.2008)
Po uplynulém víkendu se bodový stav Kosořic už podruhé těsně nepohnul. Stále tak na předposlední místo ztrácíme šest bodů. Další zastávkou v mistrovských bojích bude hřiště Uhlířských Janovic, kde v sobotu od 17:00 sehrají Kosořice další zápas.
Minulá sezóna skončila pro obě mužstva záchranou, kdy se o osudu sestupujících rozhodlo až v posledním kole. Za námi skončily právě Uhlířské Janovice a dokonce letošní aspirant na postup - Vlašim "B".
Vzájemná utkání o něco lépe vyznívají pro Kosořice. Tři zápasy jsme vyhráli a dvě prohráli. V posledním klání si soupeř z našeho pažitu odvezl všechny body, když vítěznou branku vstřelil v 55. minutě Jícha.

Do Kosořic přijede Sparta
(ada.cz, Sokol Kosořice, 16.04.2008)
Po dvou výhrách se Kosořice vrátily s nějtěsnější porážkou 1:0 z Poděbrad. O osudu utkání rozhodl pokutový kop z 68. minuty, který domácí proměnili. Lépe si vedla kutnohorská Sparta, která remizovala s Teplýšovicemi 2:2. Právě proti osmému týmu tabulky nastoupí hráči Kosořic tuto neděli od 17:00. Na začátku září jsme na soupeřově hřišti nedokázali proměnit řadu šancí. Kutnohorští proměnili jednu a připsali si tři body.
Pokud se podíváme do minulosti, vzájemné souboje vyznívají o něco lépe pro Kutnou Horu. Z dosavadních tří utkání dvě vyhrály a jedno skončilo dělbou bodů.

Na domácí utkání s Poděbrady vzpomínáme rádi
(ada.cz, Sokol Kosořice, 09.04.2008)
Z jediného vítězství v podzimní části sezóny se Kosořice radovaly v pátém kole, kdy na svém hřišti porazily do té doby vedoucí Poděbrady. Hattrickem se blýskl Bejda a jednu branku přidal Kořínek. Odveta je na programu tuto sobotu od 16:30.
Náš soupeř po zaváhání v úvodních dvou kolech jara opět začíná ukazovat svou sílu. Po těsné vyhře nad Benátkami deklasoval venku Teplýšovice 5:0. Hráči Kosořic v hektickém závěru s Chocerady dokázali vstřelit Macháčem rozhodující branku a vyhráli 2:1.
Loňská sezóna hovoří jednoznačně ve prospěch Poděbrad, které si ze dvou utkání odnesly plný počet bodů.

Síly změří týmy ze dna tabulky
(ada.cz, Sokol Kosořice, 02.04.2008)
Po tříbodovém úspěchu z Jesenice je třeba se soustředit na další zápas. V něm půjde opravdu o hodně. V nedělním odpoledni od 16:30 nastoupí Kosořice proti Choceradům. Tým z Posázaví na jaře zatím jen remizoval. V utkání s Teplýšovicemi se hrálo 2:2. Kosořice se po výhře z minulého víkendu sice ze dna tabulky nedostaly, ale o něco se přiblížily celkům před nimi.
Vzájemná bilance hovoří v náš prospěch. Podzimní utkání tak úspěšné nebylo. Po vyloučení Kortuse dokázali hráči Kosořic zápas pouze zdramatizovat. Věřme, že navážeme na výsledek z Velkých Popovic...

K dalšímu utkání do Jesenice
(ada.cz, Sokol Kosořice, 27.03.2008)
Po dvou jarních kolech Kosořice stále čekají na body. Minulou neděli jsme do sokolečské sítě zamířili dvakrát, ale soupeř byl úspěšnější - skóroval hned čtyřikrát. Týmy před námi se začínají rychle vzdalovat. V poslední březnové sobotě nastoupí hráči Kosořic v Jesenici. Poslední vzájemné klání skončilo remízou. Hosté otevřeli skóre již po 4. minutách hry. Kosořice za dvě minuty Hrechkem vyrovnaly a dokonce šly díky Kořínkovi do vedení. Bod pro hosty zachránil v 82. minutě Tačner.
Náš sok v poslední utkání prohrál na hřišti Teplýšovic 1:0. Po tomto zápasu mu patří osmé místo se ziskem dvaadvaceti bodů. Do utkání určitě nezasáhne distancovaný Boháček. Kvůli zranění nebudou k dispozici Miškovský, Zikmunda, Bašus, Černý a Kortus. Z důvodu prac. zaneprázdnění nenastoupí ani Vl. Sedláček.

Velikonoční víkend zpestřený I.A třídou
(ada.cz, Sokol Kosořice, 20.03.2008)
Po smolné prohře v Bakově nad Jizerou se musí Kosořice o body "poprat" v dalším soutěžním kole. Tuto neděli od 15:00 nastoupí domácí proti Sokolči, se kterou se nám vůbec nedaří. V posledních třech střetnutí jsme vždy odešli bez bodů. V uplynulém kole to odnesly Teplýšovice, když prohrály 5:1.
Na půdě šestého celku tabulky jsme na podzim prohráli těsným výsledkem 2:1. O jedinou branku Kosořic se postaral Hrechko.
Už teď je jisté, že se do branky nepostaví Kortus, kterého trápí zranění kolena. Do utkání nejspíš nezasáhne ani dlouhodobě zraněný Černý.

Prohlášení výboru TJ Sokol Kosořice
(ada.cz, Sokol Kosořice, 19.03.2008)
Na základě stále přetrvávajících anonymních komentářů na našich stránkách, které se dají považovat pouze za ubohé urážení kolektivu TJ Sokol Kosořice a jsou naprosto bez přínosu pro chod našeho klubu, bylo výborem TJ Sokol Kosořice rozhodnuto o okamžitém ukončení způsobu této komunikace.

Začíná jarní část sezóny
(ada.cz, Sokol Kosořice, 12.03.2008)
Tento víkend se opět naplno rozběhne kolotoč krajských fotbalových soutěží. To znamená i start pro Kosořice v I.A třídě, které zažívají v této soutěži nejhorší období. Nezbývá než zabojovat a získat důležité body. Šance k tomu bude již tuto sobotu, kdy Kosořice nastoupí od 14:30 v Bakově nad Jizerou. Soupeř je na tom v tabulce o něco lépe. S šestnácti body mu patří třinácté místo. Podzimní duel skončil dělbou bodů. V první půli šli hosté do vedení, ale domácí stihli do poločasu skóre otočit brankami Miškovského a Hrechka. Remízu pro hosty zajistil trefou šest minut před koncem Frelich.

Kosořice přichází o nejlepší střelce
(ada.cz, Sokol Kosořice, 10.03.2008)
Kosořice tento víkend naskočí do jarních bojů a jejich cílem bude záchrana v I.A třídě.

Zimní příprava
(ada.cz, Sokol Kosořice, 28.02.2008)
Vánoce jsou za námi a je tedy na čase se seznámit s přípravou "A" mužstva na jarní část sezóny.

Aktualizace: 9. března 2008

Rozhovor s Milanem Zahrádkou
(ada.cz, Sokol Kosořice, 27.02.2008)
Vzhledem k tomu, že pan Zahrádka od jarní časti sezóny povede divizní Dobrovice, požádal jsem ho o krátký rozhovor.

Pozvánka na výroční členskou schůzi
(ada.cz, Sokol Kosořice, 05.01.2008)
POZVÁNKA
TJ SOKOL KOSOŘICE - oddíl kopané zve své členy a příznivce na výroční členskou schůzi,

O prvoligového delegáta se zajímá policie
(ada.cz, Sokol Kosořice, 21.11.2007)
Tento týden vyšel v Boleslavském deníku zajímavý článek. Pro ty, co úterní noviny nečetli si ho můžou přečíst níže.

Síly změří poslední dva týmy tabulky
(ada.cz, Sokol Kosořice, 08.11.2007)
O tomto víkendu ukončí hráči Kosořic pomyslný první poločas sezóny. V neděli zajíždí do Kouřimi. Suverénní vítěz loňské I.B třídy sk. C je také v sestupovém pásmu a divácí se tak můžou těšit na vyrovnaný zápas .
Oba soupeři ve 14. kole těsným výsledkem přišli o remízu. Kouřim prohrála v Teplýšovicích 2:1. Kosořice po zkorigování výsledku v 89. minutě již nestačily s výsledkem něco udělat a prohrály s vedoucím týmem z Vlašimi 3:2. Do statistik se svými góly zapsali Bejda a Poslt. Utkání nabídne určitě zajímavou podívanou až do závěrečného hvizdu.

Tuto neděli proti vedoucímu celku tabulky
(ada.cz, Sokol Kosořice, 01.11.2007)
Od remízy v Čáslavi sehrály Kosořice další tři mistrovská utkání. Ze všech bohužel odešly s prázdnou. Naposledy v neděli, kdy inkasovaly v nastaveném čase a prohrály 2:1 s Čejeticemi. O jedinou branku domácích se postaral Bejda. Tuto neděli přivítáme první tým tabulky - Vlašim, která si v minulém kole poradila s Teplýšovicemi 2:0.
Uplynulá sezóna hovoří v náš prospěch. Před necelým rokem jsme na soupešově hřišti remizovali 3:3, když na Antošovu penaltu v 90. minutě dokázali domácí ještě odpovědět vyrovnávacím gólem. V jarní časti sezóny jsme vlašimskou rezervu smetli 8:0 brankami 3x Bejdy, Hrechka, Dědka, Kořínka, Boháčka a Darmoše.

Další derby na domácím hřišti
(ada.cz, Sokol Kosořice, 25.10.2007)
Po Teplýšovicích se Kosořice utkají s dalším "neznámým" mužstvem. Fotbal v Čejeticích zažil v posledních letech velký vzestup. V sezóně 2005/06 to bylo dvanácté místo nulté sezóny I.B třídy. V dalším ročníku již atak na příčky nejvyšší a postup do I.A třídy, kde se momentálně náš soupeř drží na pěkné deváté pozici se ziskem šestnácti bodů.
Kosořice se neradovaly ani v uplynulém kole, když prohrály v Teplýšovicích 5:3. Hrozivý stav alespoň svými trefami upravili Boháček, Dědek a Miškovský. Velmi cenou výhru si naopak připsaly Čejetice, které doma zdolaly druhé Poděbrady 1:0.

Předposlední utkání na soupeřově hřišti v tomto roce
(ada.cz, Sokol Kosořice, 18.10.2007)
Tento víkend čeká Kosořice velká neznámá. V sobotu od 15:30 změří síly s týmem, který několik let brázdil krajský přebor. Teplýšovice se v tabulce momentálně nachází na jedenácté pozici s dvanácti body. Kosořicím s šesti body patří poslední místo.
Jak si oba celky vedly v minulém kole? Náš soupeř na domácí půdě prohrál s Čejeticemi 2:4. V okresním derby si všechny body z kosořického pažitu odvezly Benátky za výhru 1:2. Osm minut před koncem se z pokutového kopu trefil Antoš. Tímto zápasem také skončil disciplinární trest pro Černého, s kterým může trenér Mašek počítat do tohoto duelu.

Atraktivní derby je opět tu
(ada.cz, Sokol Kosořice, 10.10.2007)
Sešel se rok s rokem a na pořadu dne je utkání s Benátkami na kosořickém pažitu od 16:00. Ani jeden z posledních čtyř vzájemných duelů neskončil remízou. Oba celky vždy dokázaly zúročit výhodu domácího prostředí. Věřme, že tato série bude i nadále pokračovat.
Benátky si v uplynulém kole poradily s Teplýšovicemi 4:2, i když v úvodu zápasu prohrávaly už 0:2. Kosořice v Čáslavi po dlouhé době bodovaly a získaly bod za remízu 2:2. Po desátém kole jsou oba aktéři na opačných poléch tabulky. Benátečtí s osmnácti body na čtvrtém místě a kosořičtí se šesti body uzavírají tabulku I.A třídy.

Duely s čáslavskou rezervou vždy končily patem
(ada.cz, Sokol Kosořice, 04.10.2007)
Ani domácí prostředí nám nepomohlo k zisku tří bodů, které šlo určitě vybojovat. Hráči Kosořic nestačili na Mnichovohradišťský SK a prohráli 3:5. Za domácí se prosadili Miškovský, Bejda a Hrechko. K nedělnímu utkání zajíždí Kosořice do Čáslavi, kde se od 16:00 střetnou s "béčkem" druholigového celku. Oba soupeři změří síly po roční pauze způsobené sestupem Čáslavi do I.B třídy. Předloňské vzájemné zápasy skončily smírně, vždy 1:1. Čáslavská rezerva si v devátém kole odvezla z Teplýšovic porážku 4:1.
K tomuto zápasu s největší pravděpodobností nenastoupí Černý.

Z tohoto utkání potřebujeme tři body
(ada.cz, Sokol Kosořice, 27.09.2007)
I druhou sezónu v řadě mají Kosořice špatně rozjetou. Jako jediný tým z tabulky mají pět porážek a logicky jim tak patří šestnáctá pozice. Tři body mohou získat tuto neděli, kdy od 16:30 nastoupí proti Mnichovohradišťskému SK. V posledním kole dokázal tento celek porazit na domácím hřišti Teplýšovice 4:2. Kosořice se v Brandýse marně pokoušely vybojovat alespoň bod, prohrály těsně 3:2. Tým hostí nespasily ani branky Hrechka a Bejdy. Vzájemné duely jsme ani jednou neprohráli. Doma se slavilo po brankách až v samém závěru utkání. Dobrou patnáctiminutovku jsme ukázali i na soupeřově hřišti, kdy jsme dokázali třemi brankami srovnat skóre utkání.

Zápas v Brandýse má výkop již dopoledne
(ada.cz, Sokol Kosořice, 20.09.2007)
Po dvou těsných porážkách se Kosořice usadily na čtrnácté pozici s pouhými pěti body. Náš další soupeř je naopak v horních patrech tabulky. Brandýs nad Labem je po sedmém kole na čtvrté příčce se ziskem třinácti bodů. Tento celek, loňskou sezónu hrající krajský přebor, si ze hřiště Teplýšovic odvezl hubenou výhru 1:0. Za to hráči Kosořic doma nestačili na Uhlířské Janovice, které nám tak vrátily loňskou porážku. To jsme dokázali i v oslabení vstřelit vítěznou branku na 2:1. V uplynulém kole se o branky domácích postarali Kořínek s Antošem.
Sobotní utkání můžete shlédnout na hřišti v Brandýse nad Labem od 10:15. Trenér už může počítat s Hrechkem, kterému v minulém kole vypršel disciplinární trest. Kosořický lodivod může počítat i s V. Sedláčkem.

Síly změří sousedi z tabulky
(ada.cz, Sokol Kosořice, 06.09.2007)
Bude tomu přesno rok, co Kosořice vybojovaly v šestém kole vůbec první bod za remízu 0:0 v Kutné Hoře. Právě na hřiště tohoto soupeře se chystají naši hráči tuto neděli, výkop je stanoven od 17 hodin. Na domácí půdě jsme si bodově nepřilepšili, naopak brankou z 56. minuty jsme tři body přenechali hráčům Kutné Hory.
V minulém kole se dařilo pouze nám, po výborném výkonu jsme porazili vedoucí celek z Poděbrad 4:0. Hattrickem se blýskl Bejda a jeden gól přidal Kořínek. Kosořice se tak posunuly na jedenáctou pozici s pěti body. Náš sok vstřelil v Teplýšovicích pouze jednu branku a odvezl si prohru 3:1. Kutná Hora je po pěti kolech pouze o skóre za námi.
V tomto zápasu se bude muset trenér Mašek obejít bez distancovaných Kortuse a Hrechka. Otazník visí nad startem Miškovského.

Tuto neděli se střetnou poslední s prvním
(ada.cz, Sokol Kosořice, 30.08.2007)
Jak už nadpis napovídá, Kosořice na domácím hřišti přivítají Poděbrady, které bez ztráty bodu vedou po čtyrech kolech tabulku I.A třídy sk. B. S tímto soupeřem jsme si v loňské sezóně nedokázali ani jednou poradit. V lázeňském městě jsme jsme prohráli 1:0. Doma jsme inkasovali v 90. minutě a Poděbrady si odvezly tři body a výhru 3:2.

V uplynulém víkendu vedoucí celek zdolal Teplýšovice 1:0, naopak Kosořice dohrávající o deseti prohrály v Choceradech 3:2. Za hostující tým se trefili V. Sedláček s Hrechkem, který si tak drží výbornou bilanci gól na zápas. To však zatím na vítězství kosořických barev nikdy nestačilo, proto týmu z Mladoboleslavska patří zatím poslední příčka tabulky. V utkání, které má výkop v 17:00 bude domácí trenér postrádat distancovaného brankáře Kortuse a zraněného Miškovského.

S Chocerady se nám v loňské sezóně dařilo
(ada.cz, Sokol Kosořice, 23.08.2007)
Máme odehrány tři kola nového soutěžního ročníku a Kosořice stále čekají na první výhru. O zisk tří bodů se nyní můžou pokusit v Choceradech, kde v sobotu od 17:00 nastoupí k dalšímu utkání.

SG Koso zve na první podzimní zápas
(ada.cz, Sokol Kosořice, 21.08.2007)
Mužstvo SG KOSO zahájí svá podzimní utkání doma v pondělí (na Zlatou) 3.září od 17:30 hod. s mužstvem SG Mnichovo Hradiště.
Očekáváme podporu od našich věrných fanoušků - bez nich to není ono! Další zápasy jsou rozjednané a v nejbližší době je zveřejníme.

J.Toman, vedoucí SG

Po roční pauze opět proti Slavii
(ada.cz, Sokol Kosořice, 16.08.2007)
Tuto neděli od 17:00 přivítají hráči Kosořic staronového účastníka I.A třídy - Slavii Jesenice. Tento celek si dokázal vybojovat postup do krajského přeboru, odkud se po sestupu vrácí opět do naší skupiny. V sezóně 2005/2006 jsme nejprve ze soupeřova hřiště odjeli s porážkou 2:0. Na domácí půdě jsme však otočili nepříznivý poločasový stav a zvítězili 3:1 brankami Hromádka, Boháčka a Antoše.
V uplynulém kole se Jesenice radovala z premiérového vítězství nad Teplýšovicemi 2:0 a vyhoupla se na devátou příčku. O poznání hůře si vedly Kosořice, prohra v Sokolči 2:1 je poslala na dvanáctou pozici.

Ve druhém kole do Sokolče
(ada.cz, Sokol Kosořice, 09.08.2007)
Úvodní střetnutí sezóny skončilo remízou jen díky vyrovnávací brance Bakova šest minut před koncem řádné hrací doby. Oba týmy se tedy v tabulce usadily na osmé, respektive deváté místo. V dalším utkání se Kosořice představí na půdě Sokolče, odkud se loni vrátily s nepořízenou. Nedařilo se ani doma, i zde jsme soupeři darovali všechny body.
Hráči sokolče v prvním kole sezóny nestačili na exkrajského účastníka z Teplýšovic a domů odjeli s nejtěsnější porážkou 1:0. Veřme, že černá bilance tento víkend skončí. Nedělní utkání začíná úderem 17:00.

Poohlédnutí za kosořickými oslavami
(ada.cz, Sokol Kosořice, 07.08.2007)
Pokud jste se nemohli z nějakého důvodu zúčastnit oslav 75. výročí založení TJ Sokola Kosořice, tak nejen pro vás je určeno následující shrnutí celého programu oslav.

Aktualizace: Do galerie bylo přidáno pár fotek z oslav

Okresní derby odstartuje nový ročník I.A třídy
(ada.cz, Sokol Kosořice, 02.08.2007)
Prázdniny jsou teprve v polovině a mužstva v I.A třídě se již chystají na první mistrovské utkání. V sobotu od 17:00 Kosořice hostí Bakov nad Jizerou, desátý celek loňského ročníku. S tímto soupeřem jsme nejprve doma remizovali 2:2 a na jaře jsme se radovali z vítězství 3:0, když se postupně trefili Dědek, Král a Kořínek. Bohužel s odchodem Standy Bejdy odešel i nejlepší střelec mužstva a tak věřme, že jeho góly převezmou další hráči.
Do tohoto utkání nezasáhnou Antoš s Darmošem.

Změny v "A" mužstvu
(ada.cz, Sokol Kosořice, 31.07.2007)
Nová sezóna je "za rohem" a tak je na čase si říct, k jakým změnám došlo v kádru "A" mužstva.

Aktualizace: 2.srpna 2007

Přípravné zápasy na nový ročník I.A třídy
(ada.cz, Sokol Kosořice, 29.07.2007)
Je to už nějaký ten pátek, co kosořičtí hráči odehráli poslední mistrovský zápas v sezóně 2006/2007. Je tedy čas se podívat na letní přípravná utkání....
Aktualizace: 29.července 2007

Poslední kolo rozhodne ...
(ada.cz, Sokol Kosořice, 14.06.2007)
A je to tu, blíží se zápas sezóny. Kosořice v něm budou hrát o bytí a nebytí v I.A třídě.

Program oslav 75. výročí založení TJ Sokol Kosořice
(ada.cz, Sokol Kosořice, 12.06.2007)
Přiblížil se termín oslav a tak se pojďme podívat na samotný časový rozvrh.

Předposlední kolo aneb boje o záchranu vrcholí
(ada.cz, Sokol Kosořice, 07.06.2007)
Po vítězství nad Bakovem není důvod k velké radosti, protože ani soupeři v závěsu nezaváhali a tak není ještě zcela vyhráno. V tomto kole se kosořičtí chystají na půdu osmého Mnichovohradišťského SK, jenž má na kontě sedmatřicet bodů. Kosořice stále zůstávají jedenácté a nasbíraly čtyřiatřicet bodů. Náš předposlední soupeř této sezóny v minulém kole prohrál v Sokolči rozdílem jediné branky 2:1.
Střetnutí obou mužstev z podzimní části sezóny vyznělo lépe pro Kosořice. Vítězství 2:0 vystřílely kosořická "déčka" - Dědek s Darmošem. Výkop je tradičně v neděli od 17:00.

Sobotní derby má výkop již dopoledne
(ada.cz, Sokol Kosořice, 31.05.2007)
Jako již tradičně se sobotní utkání v Bakově sehraje od 10:15, kam zavítají Kosořice se snahou ukončit dvouzápasový bodový půst a urvat nějaký ten bodík. Náš sok v posledních kolech poráží jeden tým za druhým. S nepořízenou z Bakova odjeli naši přemožitelé z posledních dvou kol, a to Benátky a Sokoleč. S posledně jmenovaným jsme minulý víkend na domácím hřišti prohráli nejtěsnějším rozdílem, tedy 1:0.
Desátý Bakov a jedenácté Kosořice se v podzimním klání rozdělili po bodu. Poločasové vedení nedokázaly Kosořice udržet a náš soupeř dvěma přesnými zásahy stanovil konečný výsledek 2:2.

Ve 27. kole doma se Sokolčí
(ada.cz, Sokol Kosořice, 23.05.2007)
Kosořice se v derby s Benátkami bodově neprosadily a před domácím publikem na ně čeká soupeř ze středu tabulky. Šestá Sokoleč prozatím nasbírala osmatřicet bodů, kosořičtí jsou jedenáctí s jedenatřiceti body. Náš soupeř v minulém kole zle narazil, desátý Bakov dokázal zvítězit 2:0. Na hřišti Sokolče jsme smolně prohráli 3:2, když rozhodčí většinu utkání nepískal rovinu. Z našich hráčů se prosadili kanonýři Darmoš s Bejdou.
Do nedělního utkání, které můžete shlédnout od 17:00, může již nastoupit Černý.

Tuto neděli na derby do Benátek
(ada.cz, Sokol Kosořice, 17.05.2007)
Během jednoho měsíce sehrají Kosořice tři derby a jedno je na řadě již tuto neděli od 17:00 v Benátkách nad Jizerou. V podzimním klání jsme soupeře v nervy drásajícím závěru porazili 3:2. Loňský ročník skončil vždy vítězstvím domácího mužstva v poměru 1:0. Benátky i přes špatný start do jarních bojů okupují pátou příčku s devětatřiceti body. Kosořice se po sérii výher vyhouply na desátou pozici, kde jim však na záda dýchá celek Bakova.
Benátečtí si ze Sokolče v minulém kole přivezli bod za remízu 3:3, Kosořice si proti poslednímu celku ze Suchdola s chutí zastřílely a vyhrály 7:0.

Vyhraje opět tým hrající doma nebo hráči Kosořic tuto sérii prolomí? Hlasujte v anketě!

V neděli se snahou oplatit soupeři porážku
(ada.cz, Sokol Kosořice, 10.05.2007)
Potřetí v řadě se utkáme s týmem bojujícím o záchranu. V neděli od 17:00 se na kosořickém hřišti představí hráči Suchdola, s pouhými devíti body jednoznačně poslední celek tabulky. Suchdolští si připsali pouhé dvě výhry, z toho právě jedna se zrodila v utkání s Kosořicemi.
V Uhlířských Janovicích jsme se opět radovali ze zisku tří bodů a posunuli se na desátou pozici s osmadvaceti body. Náš soupeř doma smolně podlehl šesté Sokolči 1:0, když jediná branka zápasu padla z pokutového kopu.

Oba soupeři se v předchozím kole blýskli pěti góly
(ada.cz, Sokol Kosořice, 03.05.2007)
V minulém kole vyprovodily Kosořice Týnec nad Sázavou s pěti brankami domů, podobně si vedl i náš další sok. Hráči Uhlířských Janovic vyhráli v Sokolči 5:1. Oba aktéři si však ve vyrovnané dolní části tabulky moc nepolepšili. Kosořice s pětadvaceti body na jedenácté pozici a Uhlíři se ztrátou bodu o dvě příčky níž. V zápase na našem hřišti jsme zvítězili brankou Bejdy 1:0. V posledním podzimním utkání ročníku 2005/2006 jsme taktéž zvítězili, tentokrát přesvědčivě 4:0. V jarním střetnutí se naopak dařilo soupeři, který vyhrál 3:1.
Sobotní výkop je stanoven na 17:00.

Záchranářské práce trápí oba týmy
(ada.cz, Sokol Kosořice, 26.04.2007)
Sousedé v tabulce se střetnou tuto neděli od 17:00 na kosořickém pažitu. Týnec nad Sázavou má před Kosořicemi pouhý bod k dobru. V podzimním duelu si obě mužstva rozdělila po bodu, když kosořický bod trefil Sedláček. V předchozím kole si Týnec vyšlápl na Sokoleč a vyhrál 1:0. Radovaly se i Kosořice, po šňůře porážek zabraly v Choceradech a o jeden stupínek si v tabulce polepšily. Pokud se ohlédneme do zadu, tak vzájemná bilance hovoří pro Kosořice. Ze tří zápasů skončily dva remízou a jeden naší výhrou.