Datum: 25. 09. 2017   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety
   
  Mladší žáci
Soupiska
Tabulka
Odehrané zápasy  Ikonky

  Novinky
13.09.2013: Fotografie
Fotografie z utkání "A" mužstva můžete najít většinou druhý den po utkání na facebooku a v týdnu i u článku nebo v galerii na našem webu. Tímto děkuji Lence za obrázkové vylepšení našich reportáží ze zápasů.

08.07.2013: Automatická závlaha
Detaily a poděkování v tomto článku :: ZDE ::

Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 570 nalezených)

"B" mužstvo ztratilo první body
(ada.cz, Zápasy, 10.09.2012)
Ve třetím kole zajížděli fotbalisté kosořické rezervy k prvnímu derby ve IV. třídě na hřiště sousedních Luštěnic s cílem potřetí v řadě bodovat.

Kosořičtí uštědřili K. Hlavnu první porážku v sezóně
(ada.cz, Zápasy, 09.09.2012)
Z důvodu probíhajících oslav v Kostelní Hlavně se utkání s Kosořicemi posunulo na nedělní odpoledne. V rámci dobíhajícího programu oslav viděla početná návštěva také fotbalové utkání.

Béčko opět vítězně, nyní i s čistým kontem
(ada.cz, Zápasy, 04.09.2012)
Po úspěšném vstupu do soutěže v minulém kole chtěli hráči Kosořic na domácím pažitu znovu naplno bodovat, tentokrát proti rezervě Bezna.

O vítězi rozhodl začátek druhého poločasu
(ada.cz, Zápasy, 02.09.2012)
Fotbalisté Kosořic se v okresním přeboru poprvé představili vlastnímu publiku. Soupeř z Benátek sice v úvodním kole čtyřikrát inkasoval, ale již několik sezón patří tento tým do horních pater tabulky a diváci se tedy měli na co těšit.
Aktualizace: 4. září 2012

Úvodní zápas béčka nabídl tři hattricky
(ada.cz, Zápasy, 27.08.2012)
V prvním kole IV. třídy zajížděli hráči "B" mužstva na hřiště Mukařova. Souboj s loňským účastníkem III. třídy nabídl gólovou přestřelku.

"A" mužstvo po dobrém začátku jen remizovalo
(ada.cz, Zápasy, 25.08.2012)
Naposledy se Bezno s Kosořicemi střetli v záchranářském duelu v I.B třídě. Uběhly další dvě sezóny a obě mužstva proti sobě nastoupila znovu, tentokrát již v okresním přeboru a hned v prvním kole.
Aktualizace: 27. srpna 2012

Mini žáci slaví třetí místo
(ada.cz, Zápasy, 21.06.2012)
Naši nejmenší hráči se v sobotu 2. června 2012 zúčastnili turnaje pořádaném FK Loučeň.

Ani závěrečný zápas neskončil radostně
(ada.cz, Zápasy, 17.06.2012)
Kosořičtí fotbalisté sehráli poslední utkání v krajské soutěži. Za tropického počasí se dal očekávat uvolněný zápas, jelikož obě mužstva už o nic nehrála.

Hráči Luštěnic předvedli lekci z produktivity
(ada.cz, Zápasy, 09.06.2012)
Dopolední začátek utkání v této sezóně patří neodmyslitelně k luštěnickému "A" mužstvu, kam na derby zavítali v předposledním kole na stejné příčce se nacházející Kosořice.

Béčko ukončilo vydařenou sezónu vítězstvím
(ada.cz, Zápasy, 04.06.2012)
V posledním kole Kosořičtí zajížděli do Luštěnic již v sobotu dopoledne s přáním zvítězit a atakovat druhou pozici v tabulce.

Kosořické vedení se v závěru poločasu rozplynulo
(ada.cz, Zápasy, 03.06.2012)
Mužstvo Byšic chytilo na jaře druhý dech. Z deseti zápasů hned šest vyhrálo a dvakrát bralo bod za remízu. Do utkání s Kosořicemi tak hosté nastupovali v roli favorita.

Béčko odčinilo porážku z minulého kola
(ada.cz, Zápasy, 27.05.2012)
Fotbalisté kosořické rezervy přivítali na skvěle připraveném pažitu tým z Obrub, kterému chtěli vrátit podzimní porážku a v případě výhry si pojistit třetí místo v tabulce. Trenérům vinou zranění a pracovních povinností vypadlo ze soupisky několik hráčů a tak byl povolán Jirka Stránský.

Další porážka znamená pád na předposlední místo
(ada.cz, Zápasy, 26.05.2012)
Fotbalisté Kosořic vyrazili k utkání 23. kola na hřiště Dolního Bousova s dalšími hráčskými absencemi, přesto potřebovali již nutně bodovat.

Vítězná šňůra béčka skončila ve Zdětíně
(ada.cz, Zápasy, 21.05.2012)
V dalším soutěžním kole měli kosořičtí trenéři problém poskládat sestavu a tak na hřiště do Zdětína vyrazilo družstvo Kosořic pouze se dvanácti hráči.

V duelu sestupem ohrožených týmů se radují hosté
(ada.cz, Zápasy, 20.05.2012)
S blížícím se koncem sezóny dochází v kosořickém mužstvu k nečekanému úbytku hráčů. Zrovna v klíčovém duelu s posledními Zárybami chyběl po zranění z minulého kola Batala.

Naše béčko drží vysoký standard
(ada.cz, Zápasy, 14.05.2012)
Po nečekaném odhlášení soutěže rezervou Kostelního Hlavna a úpravě tabulky, zůstali fotbalisté Kosořic sice na třetím místě, ale nyní na vedoucí pozici ztrácí pouhé dva body. V dalším kole Kosořičtí doma hostili  Bezno "B", které v podzimní části porazili 6:1 a v dnešním zápasu nastupovali v roli favorita.

Týmový výkon okořeněný třemi body
(ada.cz, Zápasy, 12.05.2012)
Již sedm bodů ztráceli fotbalisté Kosořic na jedenáctou pozici v tabulce. Svěřenci trenéra Nemetze s touhou konečně na jaře zvítězit přicestovali do Mělníka i s uzdraveným Kicelukem na lavici náhradníků.

První remíza "B" mužstva se zrodila v Ledcích
(ada.cz, Zápasy, 09.05.2012)
K zápasu s Ledcemi se sešel kompletní kádr "B" mužstva a trenéři měli příjemný problém, jak poskládat základní jedenáctku. Nakonec se do sestavy ani na lavičku náhradníku nedostali Pavlíček, Boháček, Drahota a Kalina, kteří však celý zápas u pivečka neúnavně povzbuzovali své spoluhráče z tribuny.

Bez gólů se vyhrát nedá
(ada.cz, Zápasy, 06.05.2012)
Fotbalisté Pěčic se mohli po zaváhání Rejšic opět vrátit na trůn skupiny "B" v I.B třídě. Na derby zajížděli na půdu do nedalekých Kosořic a to dost netradičním způsobem. Zatímco se domácí již rozcvičovali na hřišti, hosté za neustálého cinkáni na zvonky dorazili již v dresech na kolech.

Neproměňování šancí nakonec Kosořické nemrzelo
(ada.cz, Zápasy, 01.05.2012)
V dalším utkání chtěli fotbalisté Kosořic potvrdit vítězství z minulého kola na Skalsku a do tabulky si připsat třicátý bod v soutěži.

Sabol střílel o sto šest, bělské tyče ale byly začarované
(ada.cz, Zápasy, 29.04.2012)
V derby I.B třídy zažíval nyní kosořický Zdražil smíšené pocity. Kosořice zajížděly do Bělé pod Bezdězem, odkud právě přišel tento útočník na hostování.

Béčko zopakovalo týden starý výsledek
(ada.cz, Zápasy, 23.04.2012)
Poslední rezerva Skalska hostila mužstvo Kosořic, které chtělo potvrdit vítězství z minulého kola. Na utkání se sešlo 13 hráčů, jelikož v posledním utkání se někteří hráči zranili a jiní chyběli z rodinných důvodů.

Čisté konto pro oba brankáře
(ada.cz, Zápasy, 22.04.2012)
V 18. kole I.B třídy hrály týmy ze dna tabulky o důležité body. Kosořičtí v případě vítězství mohli dnešnímu soupeři odskočit v tabulce na šest bodů. Obě mužstva ale nezažívají nejlepší období, hosté na jaře vstřelili dvě branky a domácí pouze jednu.

V utkání s nepříjemnou událostí béčko zvítězilo
(ada.cz, Zápasy, 17.04.2012)
V dnešním duelu chtěli hráči Kosořic vrátit rezervě Kostelního Hlavna vysokou porážku z podzimní části. Slibovaná sestava se však z pracovních nebo rodinných důvodů nesešla a tak trenéři měli z kraje zápasu pouze jedenáct hráčů.

Kosořice opět střelecky propadly
(ada.cz, Zápasy, 15.04.2012)
Po dvou kolech s nelichotivým skórem 0:7 si fotbalisté Kosořic připsali v minulém kole první bod na jaře. Navázat na poslední výkon a rozšířit bodové konto však bylo v sedmnáctém kole podstatně složitější, Kosořické hostila druhá Pšovka Mělník.

Ve druhém těžkém duelu už béčko nebodovalo
(ada.cz, Zápasy, 10.04.2012)
Hráči kosořické rezervy měli na úvod jarní části sezóny těžký los. Po dobře zvládnutém utkání s vedoucími Rejšicemi tentokrát naše "B" mužstvo hostila druhá Doubrava.

První branka na jaře stačila pouze na bod
(ada.cz, Zápasy, 08.04.2012)
Kosořičtí potřebovali naplno bodovat po dvou úvodních porážkách. Příhodným soupeřem byl o jednu příčku lepší Labský Kostelec. Za domácí také poprvé nastoupil v základní sestavě Miroslav Zdražil.

"B" mužstvo si vyšláplo na lídra soutěže
(ada.cz, Zápasy, 03.04.2012)
Přesně po týdnu, kdy se střetly první týmy Kosořic a Rejšic, změřily síly také rezervy obou mužstev.

Čtyřgólový apríl? Bohužel ne
(ada.cz, Zápasy, 01.04.2012)
Fotbalisté Kosořic i ve druhém jarním kole vyjížděli na půdu soupeře. Po porážce v Rejšicích došlo i k několika změnám v sestavě.

Stejným výsledkem jako podzim začalo i jaro
(ada.cz, Zápasy, 24.03.2012)
Premiéru na kosořické lavičce si ve funkci hlavního trenéra odbyl Vítězslav Nemetz a těžšího soupeře na úvod jarních odvet si nemohl ani přát.

Standardky zlomily Kosořickým vaz
(ada.cz, Zápasy, 19.11.2011)
Po dvou výhrách a remíze cestovali hráči Kosořic k letošnímu poslednímu utkání. K týmu se připojil již uzdravený Štecher.

Kosořice vyhrály... jen na šance
(ada.cz, Zápasy, 13.11.2011)
Před zimní přestávkou se Kosořičtí naposledy představili na domácí půdě. Loučení bylo o to pikantnější, jelikož v sousedském derby hostili Luštěnice.

Kosořice rozhodly za vteřinu dvanáct
(ada.cz, Zápasy, 06.11.2011)
V závěru podzimu se kosořickému celku začíná rozpadat obranná řada, po zraněném Štecherovi uslyšel nepříjemnou diagnózu i Maška. Hráče Kosořic přivítalo pěkné prostředí byšického areálu a za slunečného počasí se diváci jistě těšili i na zajímavý fotbal.

S podzimem se béčko rozloučilo vítězstvím
(ada.cz, Zápasy, 05.11.2011)
Závěr podzimní části sezóny ve IV. třídě nabídl zajímavý duel. Střetli se sousedé jak ze zeměpisného hlediska, tak při pohledu na tabulku. Šestá rezerva Kosořic přivítala páté béčko Luštěnic.

Neproměněné šance stály béčko tři body
(ada.cz, Zápasy, 31.10.2011)
Oproti minulému duelu měli kosořičtí trenéři k dispozici 14 hráčů. Obruby po kontumační výhře chtěly v krátkém sledu získat další tři body v domácím prostředí s Kosořicemi.

Kosořičtí i s kupou štěstí uhájili tři body
(ada.cz, Zápasy, 30.10.2011)
V duelu mužstev z dolních pater tabulky se hrálo o důležité body. Psychická výhoda byla na straně Dolnobousovských, kteří porazili Řepín, naopak Kosořičtí neuspěli s posledním.

Darmošův hattrick a pátá výhra v řadě
(ada.cz, Zápasy, 24.10.2011)
Fotbalisté Kosořic z různých důvodů postrádali několik hráčů a na soupisce měli pouze základní jedenáctku. Trenéři proto povolali Jiřího Stránského.

Poslední Záryby po zásluze zvítězily
(ada.cz, Zápasy, 22.10.2011)
Kosořice po dvou výhrách cestovaly na hřiště posledních Záryb nejspíš s vidinou snadného zisku bodů.

Bezenští vzdorovali pouze v prvním poločase
(ada.cz, Zápasy, 17.10.2011)
Hráči Kosořic zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání na půdu rezervy Bezna, kde chtěli prodloužit sérii vítězství.

Aktualizace: 3 fotky najdete na webu Bezna www.fotbal-bezno.cz (sekce !Aktuality!)

Poprvé tři body v domácím prostředí
(ada.cz, Zápasy, 16.10.2011)
Mělničtí přivezli do Kosořic oproti loňsku značně omlazené mužstvo. Útočníka Blahuta si nechal hostující trenér na lavičce nejspíš jako žolíka.

Béčko potvrdilo současnou formu
(ada.cz, Zápasy, 10.10.2011)
Mužstvo Ledec s několika ostřílenými hráči z vyšších soutěží zavítalo na půdu Kosořic. Domácí chtěli potvrdit vzrůstající formu z předešlých utkání.

Aktualizace: Článek z Boleslavského deníku :: ZDE :: (zdroj: www.boleslavskydenik.cz)

První vítězství i bez dvou vyloučených
(ada.cz, Zápasy, 09.10.2011)
V polovině podzimní části sezóny se po letech odmlky hrálo místní derby Pěčic s Kosořicemi. Hostující trenér postrádal několik zraněných hráčů, proto týmu pomohl Poslt a novic v červenobílém dresu - Brejcha.

Kosořická rezerva nadělovala v Klášteře
(ada.cz, Zápasy, 04.10.2011)
I s Krátkým, jemuž vypršel dvouzápasový distanc, vyrazila rezerva Kosořic na skvěle připravený pažit do Kláštera Hradiště nad Jizerou.

Soupeři stačili k bodům dvě povedené akce
(ada.cz, Zápasy, 02.10.2011)
Mužstva Kosořic a Bělé dělilo v tabulce pět míst. Domácí s několika vynucenými změnami v sestavě však potřebovali nutně bodovat.

Krucina vystřílel dvěma zásahy první body
(ada.cz, Zápasy, 27.09.2011)
Po debaklu v Kostelním Hlavně se trenérskému duu Kosořic na další zápas sešla o poznání lepší sestava a cíl byl jasný - poprvé zvítězit.

Kosořice prohrály, přesto zaslouží pochvalu
(ada.cz, Zápasy, 24.09.2011)
Kosořice vyrazily na hřiště Kosmonos bez svého brankáře, na jeho post tak zaskočil trenér.

Oslabené Kosořice si přivezly debakl
(ada.cz, Zápasy, 20.09.2011)
Kosořické béčko odjíždělo na půdu Kostelního Hlavna pouze s jedenácti hráči.

V sychravém počasí se diváci branky nedočkali
(ada.cz, Zápasy, 18.09.2011)
Pšovka Mělník, s ambicemi na návrat do I.A třídy, zavítala na hřiště do Kosořic. Domácí s pouhým bodem na kontě postrádali zraněného Tomáška, naopak k dispozici již byli Macháč a Sabol.

Béčko neuspělo ani v domácí premiéře
(ada.cz, Zápasy, 12.09.2011)
Fotbalisté kosořické a doubravské rezervy ještě před samotným výkopem uctili památku tragicky zesnulých hokejistů minutou ticha.

Minižáci se představili doma
(ada.cz, Zápasy, 11.09.2011)
I přes velké vedro sehráli minižáci Kosořic a Rejšic další zápas. Ani tentokrát nebudete ochuzeni o několik snímků z tohoto utkání :: ZDE ::.


  Nadcházející zápasy
ST 20.09.2017 16.30
MINI st.: Žerčice - Kosořice
*******
SO 23.09.2017 14.00
Ml.žáci: Kosořice - Bezno/Chotětov
*******
SO 23.09.2017 16.30
Kosořice "A" -Bezno "A"
*******
NE 24.09.2017 09.00
MINI ml.: turnaj K. Hlavno
*******
NE 24.09.2017 16.30
Kosořice "B" - Obruby

  Nábor
Sokol Kosořice stále nabírá minižáky ročníky 2006 a mladší.
Bližšsí informace:
pan Grus 723 867 860
pan Batala 728 245 645

  Partner webu
BANAN Webhosting

  Střelci "A" mužstva
Batala 3
Sabol 2
Malík 1
Valdman 1

  Střelci "B" mužstva
Darmoš 2
Boháček J. 1
Lochman 1
Pára 1

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.