Datum: 18. 11. 2017   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety
   
  Mladší žáci
Soupiska
Tabulka
Odehrané zápasy  Ikonky

  Novinky
13.09.2013: Fotografie
Fotografie z utkání "A" mužstva můžete najít většinou druhý den po utkání na facebooku a v týdnu i u článku nebo v galerii na našem webu. Tímto děkuji Lence za obrázkové vylepšení našich reportáží ze zápasů.

08.07.2013: Automatická závlaha
Detaily a poděkování v tomto článku :: ZDE ::

Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 581 nalezených)

Čtyři vysoké prohry, ale i nejlepší výkon na turnaji
(ada.cz, Zápasy, 09.10.2013)
Mistrovský turnaj v Kostelním Hlavně

"B" tým v čele remízových statistik
(ada.cz, Zápasy, 08.10.2013)
V dalším kole se fotbalisté Kosořic vydali do Mukařova s cílem naplno bodovat a udržet se v kontaktu se soupeři pohybující se v tabulce nad nimi.

Historie se opakuje, výsledek se zrodil za čtvrt hodiny
(ada.cz, Zápasy, 06.10.2013)
Ve šlágru sedmého kola cestovaly třetí Kosořice na půdu čtvrtého Kostelního Hlavna. Oba týmy shodně prohrály pouze v Kněžmostě a v tabulce měly stejný počet jedenácti bodů.
Aktualizace: komentář soupeře uvnitř

Rezerva doma opět neinkasovala
(ada.cz, Zápasy, 30.09.2013)
Teprve v minulém kole našli hráči "B" mužstva přemožitele. V domácím prostředí však chtěli svou neporazitelnost uhájit v souboji s Chotětovem.

V nedělní dohrávce kola všichni remizovali
(ada.cz, Zápasy, 29.09.2013)
Tři zápasy v řadě už hráči Kosmonos nepocítili radost z výhry ani smutek z porážky. Fotbalisté Kosořic v uplynulém kole také remizovali a doma se chtěli předvést opět výkonem za tři body.

Mini žáci se tentokrát střelecky neprosadili
(ada.cz, Zápasy, 23.09.2013)
Mistrovský turnaj v Kosořicích

Hráči rezervy poprvé v sezóně prohráli
(ada.cz, Zápasy, 23.09.2013)
Fotbalisté rezervy Kosořic zatím prochází soutěží bez porážky a v tomto trendu chtěli pokračovat také v Doubravě, kam cestovali v rámci pátého kola.

Duel šestého s druhým skončil smírně
(ada.cz, Zápasy, 22.09.2013)
Fotbalisté rezervy Dlouhé Lhoty z posledních dvou utkání nezískali ani bod. To hráči Kosořic naopak v uplynulých třech duelech nenašli přemožitele. Domácí s úzkým kádrem nasadili tři hráče nastupující za "A" mužstvo.

Vedení, nabrané manko a snaha o vyrovnání
(ada.cz, Zápasy, 21.09.2013)
Takto by šel definovat přípravný zápas našich nejmladších. V zápase proti Všejanům, hraném na čtvrtiny, jsme po vyrovnané pětiminutovce šli do vedení.

Mini žáci absolvovali první mistrovský turnaj
(ada.cz, Zápasy, 17.09.2013)
Mistrovský turnaj na SKP Mladá Boleslav

Hráči rezervy na čtvrtý pokus zabrali
(ada.cz, Zápasy, 17.09.2013)
Hráči Kosořic chtěli soupeři oplatit vysokou jarní porážku a poprvé v sezóně naplno bodovat.

Výsledek jednoznačný, průběh v úvodu takový nebyl
(ada.cz, Zápasy, 15.09.2013)
Jedenácté Čejetice s dvěma body na kontě potřebovali naplno bodovat. V cestě jim stáli domácí a těžký, promáčený terén. Domácí zažívají jeden z nejlepších startů do sezóny, což chtěli potvrdit i na svém hřišti.

Pohár pro mini žáky nedopadl příznivě, ale pouze výsledkem
(ada.cz, Zápasy, 13.09.2013)
Do zápasu proti dobrovickému „béčku“ jsme vstupovali jako papírově slabší, ale jak už to tak bývá, tak ve fotbale není nikdy nic jistého.

Výsledek 2:2 je snad Kosořickým souzen
(ada.cz, Zápasy, 10.09.2013)
K sobotnímu zápasu na hřišti v Kropáčově Vrutici se nedostavil hlavní rozhodčí kvůli změně delegace a utkání tak s přehledem odřídil Tomáš Musil z Kropáčovy Vrutice.

"A" tým poprvé s čistým kontem
(ada.cz, Zápasy, 08.09.2013)
Den po utkání "B" mužstva se do Kropáčovy Vrutice vypravilo také první mužstvo Kosořic. Souboj rezerv skončil nerozhodně, rozhodnout tedy musely "A" týmy. Vzájemná bilance hovořila vždy pro domácí mužstvo, s tím se ovšem Kosořičtí nehodlali smířit.

Rezerva opět remizovala
(ada.cz, Zápasy, 02.09.2013)
Oproti prvnímu kolu postrádali fotbalisté Kosořic hned šest hráčů. Naštěstí se k "B" mužstvu připojili dva hráči z prvního týmu.

Kosořičtí i v oslabení jasně zvítězili
(ada.cz, Zápasy, 01.09.2013)
Fotbalisté Kosořic se poprvé představili doma a oproti utkání v Kněžmostě doznala sestava několika změn. Do základní sestavy se po nemoci dostali Grus a staronová tvář Černý.

"B" tým v úvodu sezóny přišel o zraněného hráče
(ada.cz, Zápasy, 26.08.2013)
V prvním kole cestovali fotbalisté rezervy Kosořic na půdu nováčka soutěže, Branžeže.

První tým načal sezónu porážkou
(ada.cz, Zápasy, 25.08.2013)
Podle tipu Boleslavského deníku se dalo utkání Kněžmosta (první) s Kosořicemi (třetí) označit jako šlágr prvního kola okresního přeboru. Obě mužstva nasadila jednu novou tvář v týmu. Za domácí do zápasu naskočil Vávra a v hostující základní sestavě nastoupil Konečný.

Zábavné odpoledne a poté turnaj
(ada.cz, Zápasy, 22.06.2013)
Po dlouhých letech se opět konal turnaj mini žáků v kosořickém fotbalovém areálu s netradiční přípravou domácích fotbalistů.
Aktualizace: doplněny fotky

Rezerva po vítězství končí v tabulce třetí
(ada.cz, Zápasy, 17.06.2013)
V posledním kole zajížděli fotbalisté kosořické rezervy do Doubravy s vědomím, že pokud chtějí udržet třetí příčku, musejí zvítězit. V pátek odpoledne totiž porazili Horky "B" rezervu Bezna a minimálně do soboty poskočily na bronzovou pozici.

"A" tým zakončil sezónu porážkou
(ada.cz, Zápasy, 16.06.2013)
V posledním utkání sezóny mezi Kosmonosy a Kosořicemi již oběma celkům o nic nešlo. Přesto přítomní viděli zajímavou zápletku již v úvodních minutách.

Mini žáci se zúčastnili dalšího turnaje
(ada.cz, Zápasy, 16.06.2013)
Turnaj mini žáků ve Všejanech, kterého se zúčastnilo také naše mužstvo, nabídlo zajímavé obsazení mužstev i z větších klubů.

"B" tým nehodlá třetí pozici uvolnit
(ada.cz, Zápasy, 10.06.2013)
V posledním domácím utkání přivítali fotbalisté rezervy Kosořic "B" tým Bělé pod Bezdězem a po dvou porážkách se domácí toužili rozloučit výhrou se svými fanoušky.

"A" mužstvo v klíčovém duelu obstálo
(ada.cz, Zápasy, 08.06.2013)
Jako zápas pravdy se dal označit duel dvanáctých Kosořic s jedenáctým celkem Kropáčovy Vrutice. I proto okresní fotbalový svaz rozhodl o sehrání tohoto zápasu již v sobotu se zbylými duely okresního přeboru. Do kosořické sestavy se po zranění vrátil Adámek, pro kterého to byl vůbec první start v jarní části sezóny. Naopak nejlepší střelec domácích Macháč, pár hodin čerstvě ženatý, v tomto duelu chyběl.

Obruby porazily rezervu a postupují
(ada.cz, Zápasy, 04.06.2013)
V dalším duelu Kosořičtí zavítali do Obrub, kde se na mokrém, ale překvapivě dobrém trávníku střetl druhý tým s třetím.

V Březně bylo k vidění šest branek
(ada.cz, Zápasy, 02.06.2013)
I když současné klimatické podmínky spíše odpovídají jaru či podzimu, tak ani vytrvalý déšť nezabránil sehrání většiny mistrovských zápasů v okresním přeboru. Kosořičtí nad sestupovou propastí zavítali do Března.

Hráči Skalska nadělovali Kosořickým i sobě
(ada.cz, Zápasy, 27.05.2013)
Kosořičtí museli udělat několik změn v sestavě z důvodu absence některých hráčů základní sestavy a po poslední výhře proti lídru soutěže Sportingu přivítali na domácí půdě aktuálně poslední celek za Skalska.

Horky tentokrát uspěly ve všech směrech
(ada.cz, Zápasy, 26.05.2013)
V podzimní části sezóny se fotbalisté Kosořic postarali doposud o jedinou porážku vedoucích Horek. Lídr soutěže na jaře už klopýtl dvakrát, což ovšem nic nemění na faktu, že hráči Horek kráčí suverénně za postupem do I.B třídy.

Kosořičtí poprvé na jaře vyhráli venku
(ada.cz, Zápasy, 18.05.2013)
Fotbalisté Kosořic se po minulém víkendu dostali vinou porážky až na předposlední místo. Pět kol před koncem soutěže tak potřebovali naplno bodovat a minimálně udržet krok s dalšími týmy ze dna tabulky.

Sporting našel po dlouhé době přemožitele
(ada.cz, Zápasy, 13.05.2013)
V dalším domácím utkání jsme přivítali lídra soutěže - mladoboleslavský Sporting a tak se dal očekávat pěkný útočný fotbal.
Aktualizace: Vydařené fotky v Boleslavském deníku

"A" tým na jaře poprvé doma neuspěl
(ada.cz, Zápasy, 12.05.2013)
Po čtyřech dnech čekal Kosořické další souboj o vzestup ze dna tabulky. Fotbalisté Mnichova Hradiště by se v případě úspěchu dostali před svého dnešního soupeře.

Den vítězství se v Kosořicích slavil dvojnásob
(ada.cz, Zápasy, 08.05.2013)
Druhý květnový státní svátek patřil dohrávce úvodního jarního kola. V duelu týmů ze dna tabulky Kosořice hostily Bezno.

Derby vyznělo lépe pro Kosořické
(ada.cz, Zápasy, 06.05.2013)
Vinou absence bylo nutné udělat v kosořické sestavě několik změn. Přesto domácí toužili po odvetě za podzimní debakl na hřišti soupeře.

Tři body padly z pokutového kopu
(ada.cz, Zápasy, 04.05.2013)
Na kosořické soupisce zraněných přibyla další dvě jména. Situace byla o to horší, že "B" mužstvo hrálo ve stejný den. K utkání s druhou Akumou tak bylo připraveno dvanáct ne zcela zdravých hráčů.

"B" tým vítězstvím odskočil pronásledovatelům
(ada.cz, Zápasy, 29.04.2013)
K utkání se sešlo 17 hráčů a tak se někteří z nich nedostali ani na lavičku náhradníků. V základní sestavě dostali příležitost hráči, kteří nebyli tolik vytěžováni v předešlých duelech.

Kosořičtí dvakrát vedli, přesto nevyhráli
(ada.cz, Zápasy, 28.04.2013)
Dvě kola za sebou měli fotbalisté Kosořic výhodu domácího prostředí. V prvním případě uspěli s Řepovem, nyní je čekal souboj s Kněžmostem, který také srdnatě bojuje o záchranu.

Také "B" tým drží domácí neporazitelnost
(ada.cz, Zápasy, 22.04.2013)
V dalším duelu toužili fotbalisté kosořické rezervy odčinit porážku z minulého týdne a vyhrát derby s Luštěnicemi.

"A" mužstvo i podruhé doma neinkasovalo
(ada.cz, Zápasy, 21.04.2013)
Snahou Kosořických v domácím prostředí bylo jediné, zvítězit a napodobit další úspěšná mužstva z dolních pater tabulky. Navíc domácí toužili vrátit Řepovu vysokou porážku z podzimní části.

Kolaříkové vystříleli Beznu vítězství
(ada.cz, Zápasy, 16.04.2013)
Po utkání s Mukařovem zajížděli hráči rezervy Kosořic do Bezna, kde chtěli potvrdit domácí výhru. Zároveň také potěšit dva fanoušky, Páru a Pokorného z „A“ týmu, kteří přicestovali na zápas.

Kosořičtí na jaře inkasovali až po 195 minutách
(ada.cz, Zápasy, 13.04.2013)
Domácí strážce svatyně Milan Dufek a jeho soupeř na protější straně David Dufek. Bratrský souboj brankářů nabídlo další kolo okresního přeboru mezi Krnskem a Kosořicemi.

Úspěšný víkend v sobotu odstartovala rezerva
(ada.cz, Zápasy, 08.04.2013)
V prvním jarním kole přivítali hráči kosořické rezervy soupeře z Mukařova, který jistě toužil po odplatě za podzimní porážku a v případě výhry předskočit Kosořické v tabulce.

"A" tým doma v jarní premiéře nezaváhal
(ada.cz, Zápasy, 07.04.2013)
Kosořický Darmoš se v sobotním utkání "B" mužstva blýskl hattrickem proti Mukařovu a gólové konto tohoto víkendu mohl rozšířit o den později v základní sestavě "A" mužstva. Už tak početnou marodku Kosořic rozšířil Bašus a navíc chyběl i Vavrik. V nouzi tak pomohli hráči rezervního týmu.
Aktualizace: článek soupeře (zdroj: http://www.kostelnihlavno.estranky.cz)

První jarní střetnutí nemělo vítěze
(ada.cz, Zápasy, 31.03.2013)
I když nám začíná duben, počasí se stále ne a ne umoudřit. Druhé jarní kolo již odloženo nebylo a Kosořické čekal souboj s benáteckou rezervou na umělé trávě. Vzhledem k několika absencím v kosořickém kádru byli k tomto duelu pozváni i Boháček s Darmošem z "B" mužstva.

"A" tým v dohrávce zaskočil dosud neporaženého lídra
(ada.cz, Zápasy, 25.11.2012)
Pravidlo, že vítězná sestava se nemění bohužel v kosořickém podání neplatilo. Řada absencí trenéry donutila k razantnějším změnám v základní jedenáctce.
Aktualizace: uvnitř článku odkaz na fotogalerii

Kosořičtí poprvé doma vyhráli a také neinkasovali
(ada.cz, Zápasy, 18.11.2012)
Už je to pět týdnů, co se Kosořičtí naposledy radovali z výhry. Nyní se naposledy v tomto roce představili na domácím hřišti a toužili konečně zvítězit i před vlastním publikem.

Béčko uspělo v dohrávce a přezimuje čtvrté
(ada.cz, Zápasy, 13.11.2012)
K dohrávce a zároveň poslednímu utkání podzimu zajížděli hráči kosořické rezervy do Bělé pod Bezdězem pouze s dvanácti hráči. Přesto s cílem získat tři body a posunout se na čtvrté místo tabulky.

"A" mužstvo zaspalo začátky obou poločasů
(ada.cz, Zápasy, 11.11.2012)
Hřiště v Kropáčově Vrutici nebylo pro kosořické fotbalisty zemí zaslíbenou, poslední vítězství zde se datuje v červnu 2009. Domácí navíc v dnešním utkání postrádali několik hráčů základní sestavy a hosté se mohli pokusit prolomit nepříznivou bilanci.

"B" tým proti Doubravě konečně uspěl
(ada.cz, Zápasy, 07.11.2012)
Na podzim se hráči kosořické rezervy naposledy představili vlastnímu publiku. V utkání s Doubravou chtěli naplno bodovat a dostat se v tabulce do klidných vod.

Kosořičtí doplatili na chyby v úvodu druhého poločasu
(ada.cz, Zápasy, 04.11.2012)
Minulý týden mnoho klubů zaskočilo velmi nepříznivé počasí a hráči tak k soutěžnímu utkání nastoupili nezvykle po dvoutýdenní pauze. Terén byl však silně podmáčený, ale už regulérní k mistrovskému zápasu.


  Nadcházející zápasy
SO 18.11.2017 13.30
Kosořice "A" - Bělá p/Bezdězem "A"

  Nábor
Sokol Kosořice stále nabírá minižáky ročníky 2006 a mladší.
Bližšsí informace:
pan Grus 723 867 860
pan Batala 728 245 645

  Partner webu
BANAN Webhosting

  Střelci "A" mužstva
Sabol 10
Batala 6
Malík 4
Macháč 3
Valdman 3
Pokorný 2
Darmoš 1
Grus 1
Lochman 1
Maška 1

  Střelci "B" mužstva
Darmoš 5
Lochman 3
Pára 3
Poslt 2
Boháček J. 1
Drahota 1

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.