Datum: 18. 11. 2017   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety
   
  Mladší žáci
Soupiska
Tabulka
Odehrané zápasy  Ikonky

  Novinky
13.09.2013: Fotografie
Fotografie z utkání "A" mužstva můžete najít většinou druhý den po utkání na facebooku a v týdnu i u článku nebo v galerii na našem webu. Tímto děkuji Lence za obrázkové vylepšení našich reportáží ze zápasů.

08.07.2013: Automatická závlaha
Detaily a poděkování v tomto článku :: ZDE ::

Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 581 nalezených)

Kosořičtí prohospodařili poločasové vedení
(ada.cz, Zápasy, 13.09.2014)
Kosořický trenér Hájek musel dvakrát nuceně sáhnout do základní sestavy. Jak Bělá, tak i Kosořičtí zatím střelecký tápou a tak se v souboji týmu ze dna tabulky hrálo o hodně.
Aktualizace: doplněn článek soupeře

Také rezerva získala první bod
(ada.cz, Zápasy, 08.09.2014)
V tomto kole jsme zajížděli na hřiště Mukařova s cílem získat nějaký bod po dvou předchozích prohrách. Do začátku utkání jsme nastoupili pouze v 10 hráčích, jelikož někteří hráči se k utkání nedostavili. Do branky se postavil místo Abelovského, který cestoval s "A" mužstvem, Drahota a na krajním obránci nastoupil trenér Kalina.

"A" tým poprvé skóroval a získal alespoň bod
(ada.cz, Zápasy, 08.09.2014)
Po dvou kolech a zatím bez bodu vyrazili fotbalisté Kosořic do Krnska, které na úvod sezóny sehrálo obě utkání na půdě soupeřů. Poprvé v domácím prostředí tak chtěli bezesporu zvítězit.

Hráči Kosořic třikrát inkasovali také doma
(ada.cz, Zápasy, 31.08.2014)
Dva týmy, které v prvním kole nezažily příjemný start do nového ročníku, uzavíraly dohrávku druhého kola. Kosořičtí při rozcvičce přišli o zraněného Mašku a v brance chyběl Kraus.

V úvodním kole neuspěla ani rezerva
(ada.cz, Zápasy, 28.08.2014)
V prvním kole jsme zajížděli na dobře připravený pažit do Bezna s přáním ukořistit nějaké body.

Ani na pátý pokus jsme Benátky neporazili
(ada.cz, Zápasy, 24.08.2014)
Na úvod nové sezóny se střetly týmy, které v červnu zakončily ročník 2013/2014. Kosořické jistě potěšilo, že na třetí pokus hráli v Benátkách na přírodní travnaté ploše.
Aktualizace: Doplněn článek soupeře včetně fotografií

"B" tým zakončil sezónu výhrou
(ada.cz, Zápasy, 17.06.2014)
V posledním kole jsme zajížděli na hřiště Bělé pod Bezdězem s cílem vyhrát tento zápas a skončit v horní polovině tabulky.

Závěrečné utkání se vším všudy
(ada.cz, Zápasy, 15.06.2014)
V závěrečném zápasu sezóny mezi Kosořicemi a rezervou Benátek měli domácí ve svých řadách opět několik hráčských absencí. Soupeř přivezl velmi mladý celek.
Aktualizace: doplněn odkaz na článek soupeře

Domácí turnaj přinesl nejlepší výkon
(ada.cz, Zápasy, 10.06.2014)
Mistrovský turnaj v Kosořicích

Pan Bešík dostal od hráčů hned dva dárky
(ada.cz, Zápasy, 09.06.2014)
V sobotním horkém odpoledni jsme hostili na skvěle připraveném pažitu Branžež 2000. V zahajovací sestavě chyběli Drahota a Adámek, kteří cestovali s "A" mužstvem. Před zápasem mužstvo popřálo ke kulatým narozeninám našemu pomeznímu rozhodčímu Vráťovi Bešíkovi. Tím byl i dán cíl pro tento zápas - zvítězit.

Sedmi zápasová neporazitelnost je u konce
(ada.cz, Zápasy, 07.06.2014)
O proti minulému týdnu měli Kosořičtí problémy s absencí několika hráčů. Do dresu tak museli i členové realizačního týmu.

"B" tým rozhodl zápas v úvodní pětiminutovce
(ada.cz, Zápasy, 03.06.2014)
V tomto kole jsme na skvěle připraveném hřišti přivítali v derby luštěnickou rezervu. Do utkání nezasáhl Jirka Boháček a distancovaný Jan Heřmanský, naopak do sestavy se vrátil Jirka Stehlík a Filip Krátký.

Další z divokých výsledků
(ada.cz, Zápasy, 02.06.2014)
Do zápasu jsme vstoupili lépe než soupeř a v úvodu zápasu jsme měli více šancí. Jedna z nich skončila na tyči domácí branky.

Na jaře doposud nejvyšší vítězství
(ada.cz, Zápasy, 01.06.2014)
V duelu Kosořic s Březnem se prakticky už o nic nehrálo. Domácí nechali odpočívat některé hráče základní sestavy. Hosté měli o poznání snazší rozhodování o sestavě, na lavičce byl k dispozici pouze jediný hráč.

Ze Sportingu jen bod
(ada.cz, Zápasy, 27.05.2014)
Mistrovský turnaj na Sportingu Mladá Boleslav

O týden později už nového lídra neporazili
(ada.cz, Zápasy, 27.05.2014)
V tomto kole jsme zajížděli na půdu lídra soutěže do Čisté. Do sestavy se vrátil Libor Boháček s Lenerem, ale pro zranění vypadli Krátký s Darmošem.

Neproměněné šance nás mrzely!
(ada.cz, Zápasy, 26.05.2014)
Do odvetného zápasu s Dobrovicemi jsme nastoupili aktivněji než soupeř.

"A" tým na půdě posledního nezaváhal
(ada.cz, Zápasy, 25.05.2014)
Fotbalisté Kosořic již pět utkání nenašli přemožitele, ve 23. kole cestovali na hřiště posledního Řepova a byli tedy papírovým favoritem. Do hostující branky se vrátil uzdravený Kraus.

Rejšice přišly vinou prohry o první místo
(ada.cz, Zápasy, 20.05.2014)
Na hřiště do Kosořic zavítal vedoucí celek tabulky, sousední rezerva Rejšic. V naší sestavě chyběli Lener, Libor Boháček, Adámek a Stehlík, které nahradili po zranění se rozehrávající hráči "A" týmu Kučera s Třískou, spolu s Vavrikem a Kubínem.

Kosořičtí nemuseli litovat zmařených šancí
(ada.cz, Zápasy, 18.05.2014)
Defenzíva Předměřic je momentálně druhou nejhorší v soutěži, ale hráči Kosořic na jaře ještě nevstřelili více než jednu branku. Trenér domácího celku po vítězném duelu v Krnsku udělal pouze nutnou změnu v brance. Nemocného Krause nahradil Abelovský.

Sedmá remíza se zrodila v Bezně
(ada.cz, Zápasy, 14.05.2014)
V tomto kole jsme zajížděli k tradičnímu soupeři na krásně připravené hřiště do Bezna.

Polovina turnaje na výbornou, ta druhá byla velmi nedostatečná
(ada.cz, Zápasy, 12.05.2014)
Mistrovský turnaj v Kropáčově Vrutici

"A" mužstvo potvrdilo současnou oblibu venkovních hřišť
(ada.cz, Zápasy, 11.05.2014)
Fotbalisté Krnska se jarní bodovou nadílkou dostali z nejhoršího a přiblížili se ke středu tabulky. V souboji s Kosořickými mohli v případě výhry svého soupeře předskočit. Hosté navíc postrádali vinou zranění a pracovních povinností hned několik hráčů.

Rezerva úspěšným finišem alespoň vyrovnala
(ada.cz, Zápasy, 06.05.2014)
V zápase jsme chtěli potvrdit vysokou výhru z minulého kola. V sestavě se objevil Honza Heřmanský, který se vrátil za zahraničního pobytu a nově obsadil trenérský post Honza Kalina.

Mini žáci: Vezeme první mistrovské body!
(ada.cz, Zápasy, 05.05.2014)
Mistrovský turnaj na Akumě

"A" tým opět doma remizoval
(ada.cz, Zápasy, 04.05.2014)
Los dvacátého kola proti sobě svedl týmy s několika společnými statistikami. Kosořice ani Kostelní Hlavno na jaře doma ještě nevyhrály, za to pravidelně remizují. Přesněji řečeno všechny jarní domácí zápasy obou týmů zatím skončily smírně.

Mini žáci: Dobré začátky, horší průběh
(ada.cz, Zápasy, 30.04.2014)
Takto bych nazval celý zápas. Do třetin jsme vstupovali plus mínus dobře, ale po vstřelených brankách jsme přestávali hrát.

Chotětovu se proti naší rezervě nedaří
(ada.cz, Zápasy, 29.04.2014)
V nedělním odpoledni jsme zavítali na hřiště rezervy Chotětova s jediným cílem, zvítězit po remízovém zápase z minulého týdne a zlepšit střeleckou produktivitu.

Důležité vítězství z Kosmonos
(ada.cz, Zápasy, 26.04.2014)
Fotbalisté Kosmonos zatím na jaře vyhráli co se dalo, kromě remízového "zaváhání" s rezervou Benátek. Naopak celek Kosořic ve druhé polovině sezóny ještě nevyhrál.

Derby je naše!
(ada.cz, Zápasy, 23.04.2014)
I takto by se nechal popsat zápas s naším nejčastějším soupeřem. I když statistiky mluví lépe pro Dobrovické, tak i v tomto zápase, stejně jako v nejznámějším derby pražských "S", platilo heslo „derby nemá favorita!“

Doubrava poprvé na jaře nezvítězila
(ada.cz, Zápasy, 23.04.2014)
O proti minulému kolu se hráči Kosořic museli obejít bez šesti hráčů. Navíc v domácím prostředí hostili druhou rezervu Doubravy, která na jaře ještě neztratila ani bod.

Během jedné minuty padly obě branky zápasu
(ada.cz, Zápasy, 20.04.2014)
Sestavu kosořického týmu v duelu s Dlouhou Lhotou dával dohromady Ladislav Drahota, který na trenérském postu nahradil Radka Jireše. Do základní sestavy však musel nominovat i sebe na post brankářské jedničky a nahradil tak zraněného Krause.

Rezervě stačila k výhře jediná branka
(ada.cz, Zápasy, 15.04.2014)
V tomto kole jsme zajížděli na hřiště do Skalska k zápasu proti místní rezervě s cílem odčinit porážku z minulého týdne. V sestavě hostí se z různých důvodů neobjevili Drahota, Krátký a Jiří Boháček, které nahradili Batala, Hájek a Vavrik.

Kosořičtí zatím nesehnali správný střelný prach
(ada.cz, Zápasy, 12.04.2014)
Souboj dvou týmů, které na jaře ještě nevyhrály, viděla průměrná návštěva v čejetickém areálu.

Také mini žáci odstartovali své jarní zápasy
(ada.cz, Zápasy, 11.04.2014)
První přátelský zápas jsme sehráli na domácím hřišti proti Luštěnicím.

Rezerva těsné vedení neuhájila
(ada.cz, Zápasy, 10.04.2014)
Jako první soupeř v jarní odvetách se v Kosořicích představila rezerva Kropáčovy Vrutice.

"A" mužstvo zatím na jaře neskórovalo
(ada.cz, Zápasy, 06.04.2014)
Po středeční bezbrankové remíze s Kněžmostem chtěli fotbalisté Kosořic naplno zužitkovat výhodu domácího prostředí v nedělním utkání s Kropáčovou Vruticí. Soupeř na jaře však ještě neprohrál, naopak Kosořičtí už prohráli a na první jarní vítězství stále čekali.

Úspěšných devadesát minut pro obrany
(ada.cz, Zápasy, 02.04.2014)
V sobotu s Akumou a ve středu dohrávka s Kněžmostem. Takový los měli fotbalisté Kosořic na úvod jarní části sezóny. Hosté z Kněžmosta se v dohrávce museli obejít bez distancovaného Tomáše Berana.

Kosořičtí odstartovali jaro porážkou
(ada.cz, Zápasy, 30.03.2014)
Fotbalisté Kosořic neodehráli první jarní kolo z důvodu nezpůsobilého terénu. Naopak hráči Akumy ve 14. kole zvítězili s rezervou Benátek, rozehranější celek domácích tak byl před zápasem ve výhodě.

Na závěr debakl z Benátek
(ada.cz, Zápasy, 16.11.2013)
Předehrávku závěrečného podzimního kola okresního přeboru obstaraly týmy Benátek s Kosořicemi. Hosté opět postrádali Niklfelda s Maškou a nově také Adámka, Macháče a Sedláčka.
Aktualizace uvnitř článku

Kosořické obral o body další nováček
(ada.cz, Zápasy, 10.11.2013)
Kosořický trenér musel před utkáním s Židněvsí řešit několik problémů se sestavou, zejména absenci Páry a nemocného Niklfelda.

Po třech porážkách si rezerva spravila chuť
(ada.cz, Zápasy, 06.11.2013)
V posledním podzimním kole zajížděli fotbalisté Kosořic do Luštěnic netradičně již dopoledne.

"A" tým v přesilovce alespoň vyrovnal
(ada.cz, Zápasy, 03.11.2013)
Březno s Kosořicemi patří v soutěži k těm střelecky produktivnějším týmům. Kosořickému Sabolovi s dvanácti brankami zdatně sekundují domácí Strnad s Cepkou.

Hráči rezervy poprvé v sezóně neskórovali
(ada.cz, Zápasy, 28.10.2013)
K utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí a po dohodě obou klubů zápas odpískal jeden z hostujících hráčů a nutno říci, že utkání zvládl velmi dobře.

Hráči "A" týmu se vrací opět na třetí pozici
(ada.cz, Zápasy, 27.10.2013)
Poslední tým tabulky přicestoval do Kosořic utnout nepříjemnou sérii porážek. Domácí po trochu nečekané porážce z Předměřic chtěli před svým publikem opět naplno bodovat.

Výhra katapultovala Rejšice do čela tabulky
(ada.cz, Zápasy, 23.10.2013)
Hráči Kosořic zajížděli k sousedskému derby do Rejšic, na které se těšil Jiří Boháček, jenže kvůli distancu za červenou kartu musel sledovat utkání pouze na tribuně u piva.

Nováček připravil Kosořickým druhou podzimní porážku
(ada.cz, Zápasy, 21.10.2013)
Fotbalisté Předměřic čekající již přes pět týdnů na vítězství, přivítali na svém hřišti třetí Kosořice. Do sestavy hostí se po nemoci vrátil Maška a k dispozici byl již také uzdravený Bašus.

Mini žáci ukončili podzim turnajem
(ada.cz, Zápasy, 19.10.2013)
Přátelský turnaj v Kostelním Hlavně

"B" tým přišel o domácí neporazitelnost
(ada.cz, Zápasy, 14.10.2013)
Fotbalisté Bezna doposud procházejí soutěží bez jediné porážky. Změřit síly přijeli v rámci osmého kola do kosořického areálu.

Po třech remízách opět vítězství
(ada.cz, Zápasy, 13.10.2013)
Fotbalisté Kosořic v dalším kole přivítali předposlední celek Krnska. Obě mužstva toužila po vítězství. Hosté bodovali naposledy před měsícem a domácí chtěli ukončit sérii tří remíz v řadě.


  Nadcházející zápasy
SO 18.11.2017 13.30
Kosořice "A" - Bělá p/Bezdězem "A"

  Nábor
Sokol Kosořice stále nabírá minižáky ročníky 2006 a mladší.
Bližšsí informace:
pan Grus 723 867 860
pan Batala 728 245 645

  Partner webu
BANAN Webhosting

  Střelci "A" mužstva
Sabol 10
Batala 6
Malík 4
Macháč 3
Valdman 3
Pokorný 2
Darmoš 1
Grus 1
Lochman 1
Maška 1

  Střelci "B" mužstva
Darmoš 5
Lochman 3
Pára 3
Poslt 2
Boháček J. 1
Drahota 1

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.