Datum: 18. 11. 2017   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety
   
  Mladší žáci
Soupiska
Tabulka
Odehrané zápasy  Ikonky

  Novinky
13.09.2013: Fotografie
Fotografie z utkání "A" mužstva můžete najít většinou druhý den po utkání na facebooku a v týdnu i u článku nebo v galerii na našem webu. Tímto děkuji Lence za obrázkové vylepšení našich reportáží ze zápasů.

08.07.2013: Automatická závlaha
Detaily a poděkování v tomto článku :: ZDE ::

Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 581 nalezených)

"A" tým venku bodoval zatím jen v prvním kole
(ada.cz, Zápasy, 20.09.2015)
Obrana ani útok rezervy Benátek nemá momentálně v okresním přeboru konkurenci. Jejich formu přijeli otestovat hráči Kosořic, proti kterým poprvé nastoupil Fingerhut, jenž dříve v hostujícím dresu působil. Oba týmy dělilo v tabulce pouhé tři body.

"B" mužstvo zatím disponuje nejlepší defenzívou soutěže
(ada.cz, Zápasy, 16.09.2015)
Na skvěle připraveném pažitu a ideálním fotbalovém počasí přivítali hráči Kosořic mužstvo z Branžeže. V sestavě nahradili absentující Lenera a Krátkého Libor Boháček s Mojžíšem.

V Rejšicích v závěru třikrát inkasovali, nyní dvakrát slavili
(ada.cz, Zápasy, 13.09.2015)
Houževnatý celek Židněvsi cestoval v rámci čtvrtého kola do Kosořic. Domácí postrádali distancovaného Batalu, z pracovních důvodů také Krause a zraněného Štechera. Naopak z dovolené se již vrátil kanonýr Grus.

Darmošův hattrick znamenal další tři body
(ada.cz, Zápasy, 07.09.2015)
Ve třetím kole zajížděli hráči kosořické rezervy do Kropáčovy Vrutice s cílem uspět a udržet se v popředí tabulky. V sestavě chyběl Adámek, který cestoval s "A" mužstvem a do sestavy se podíval Bartoníček.

Kosořičtí byli po většinu zápasu blíže vítězství než soupeř
(ada.cz, Zápasy, 06.09.2015)
V sousedském derby cestovali fotbalisté Kosořic do nedalekých Rejšic bez Gruse, kterému se na úvod sezóny střelecky dařilo. K Malíkovi do útoku se posunul Pára.

Rezerva i ve druhém kole s čistým kontem
(ada.cz, Zápasy, 01.09.2015)
Poprvé před domácími diváky se kosořický "B" tým představil s oběma novici z Kochánek a změnou na brankářském postu. Zraněného Abelovského nahradil Dufek.

"A" tým nejprve přečkal šance, poté naděloval
(ada.cz, Zápasy, 30.08.2015)
Fotbalisté Kosořic odstartovali sezónu vítězstvím, hosté z Předměřic naopak přicestovali po domácí porážce s Beznem. Domácí udělali pouze nucenou změnu, kvůli pracovním povinnostem nahradil Krause Sedláček.

Kosořické útočné duo si připsalo po jedné brance
(ada.cz, Zápasy, 24.08.2015)
Ostrý start do nové sezóny nečekal jen hráče a funkcionáře klubů. Svou premiéru si odbyl zbrusu nový informační systém Fotbalové asociace ČR, který na začátku prázdnin odstartoval elektronickými přestupy a o víkendu i zápisy pořizovanými prostřednictvím internetu.

Vydařené loučení se sezónou také pro "B" tým
(ada.cz, Zápasy, 16.06.2015)
V posledním kole cestovali hráči rezervy na půdu posledního týmu. Hosté se představili ve zbrusu nových dresech věnovaných firmou Amboseli.

"A" tým zakončil sezónu vítězstvím
(ada.cz, Zápasy, 15.06.2015)
Před začátkem utkání proběhlo poděkování Petru Niklfeldovi za dlouholeté služby v Dlouhé Lhotě. Závěrečný duel sezóny odstartoval již ve 13.30 hodin.

"B" mužstvo otáčelo nepříznivý stav
(ada.cz, Zápasy, 11.06.2015)
V sobotu krátce po poledni obstaraly rezervy Kosořic a Kropáčovy Vrutice předzápas "A" týmů.

V letošní sezóně naposledy doma a vítězně
(ada.cz, Zápasy, 07.06.2015)
Souboj o bytí a nebytí v okresním přeboru byl k vidění v Kosořicích. Třetí celek tabulky přivítal předposlední tým Kropáčovy Vrutice. Zápas vinou velkého vedra a netradičního hracího dne sledovala slabší divácká návštěva.

S remízou byli spokojenější hosté
(ada.cz, Zápasy, 05.06.2015)
K dalšímu zápasu jsme zajížděli do Katusic. V sestavě chyběli zraněný Darmoš, absentující Lener a Tříska, který cestoval s "A" mužstvem. Naopak do sestavy se vrátil Adámek a naše řady vyztužil Kučera.

"A" tým poskočil už na třetí pozici
(ada.cz, Zápasy, 02.06.2015)
Fotbalisté Kosořic se v případě výhry na půdě Předměřic mohli posunout na třetí příčku v tabulce a využít zaváhání dosud bronzových Čejetic.

Rezerva odčinila debakl z Kosmonos
(ada.cz, Zápasy, 28.05.2015)
Na výprask v Kosmonosech museli hráči kosořické rezervy rychle zapomenout a soustředit se na další zápas. To byl již k dispozici i Darmoš.

Hráči "A" týmu na vítězné vlně
(ada.cz, Zápasy, 24.05.2015)
Po vítězství na půdě vedoucího celku nebyl důvod měnit sestavu. Kosořický trenér však musel zacelit mezeru po absenci Krause. Hosté po čtyř zápasovém půstu v minulém kole zabrali.

Rezerva odjížděla s přídělem
(ada.cz, Zápasy, 21.05.2015)
V dopoledním čase zavítali fotbalisté kosořické rezervy na půdu vedoucích Kosmonos. Bez několika absentujících hráčů bylo pozitivem posílení Niklfeldem.

Kosmonosy poprvé v této sezóně padly
(ada.cz, Zápasy, 16.05.2015)
Trenér Kosořic nebyl spokojen s výkony z předchozích zápasů a tak v duelu s vedoucími Kosmonosy došlo k řadě změn. Dosud neporažený lídr v poklidu kráčí do krajské soutěže.

Rezerva zvládla i duel o den později
(ada.cz, Zápasy, 14.05.2015)
Druhý den po dohrávce nastoupili fotbalisté Kosořic a Pěčic k dalšímu duelu. Začátek zápasu ještě na chvíli pozdržela průtrž mračen.

Dohrávka kořistí "B" týmu
(ada.cz, Zápasy, 14.05.2015)
Kromě dlouhodobě zraněných chyběl v páteční dohrávce s Mukařovem také Darmoš. Domácí naopak posílili z "A" týmu Malík, Maška, Martin Adámek, Řehák a Tříska.

Větrná loterie vítěze neměla
(ada.cz, Zápasy, 10.05.2015)
V souboji Kosořic s bezenským "A" týmem hosté přicestovali s optimismem. V posledních kolech se jim střelecky daří. Uspět chtěli i v Kosořicích, jelikož jistotu záchrany stále ještě nemají.

Rezerva poprvé na jaře bez bodu
(ada.cz, Zápasy, 07.05.2015)
Kosořičtí bez distancovaného Jiřího Boháčka a zraněných Stehlíka, Pavlíčka a Libora Boháčka přicestovali do Doubravy.

Jedna branka tentokrát na body nestačila
(ada.cz, Zápasy, 03.05.2015)
Z týmů Kostelního Hlavna a Kosořic sehráli páteční "májovou" dohrávku pouze domácí. Hosté odložené utkání sehráli již ve středu a v tomto střetnutí postrádali několik hráčů. Kosořičtí proto přicestovali posíleni hráči z "B" mužstva a po čtvrt roce i s Adámkem.

"A" tým uspěl i uprostřed týdne
(ada.cz, Zápasy, 29.04.2015)
Hráči Kosořic a Krnska místo tréninku odehráli zápas za zrušené kolo z počátku dubna. Podle počtu hráčů na obou stranách nemělo ani jedno z mužstev problém s poskládáním sestavy i v pracovním dnu.

Grus hattrickem nasměroval rezervu k výhře
(ada.cz, Zápasy, 28.04.2015)
Kosořická rezerva v duelu s "B" týmem Chotětova nastoupila s rekonvalescenty Grusem a Konečným z "A" týmu.

Kosořice si po třech týdnech opět připisují tři body
(ada.cz, Zápasy, 26.04.2015)
Hráči Kosořic čekali více než 180 minut na gólovou trefu. Přesto v duelu s mladoboleslavskou Akumou byli podle papírových předpokladů favoritem.

Bodové konto rezervy utěšeně roste
(ada.cz, Zápasy, 20.04.2015)
Zeměpisné, tak i tabulkové sousedské derby sehráli fotbalisté Luštěnic a Kosořic v rámci sedmnáctého kola.

Hrstka diváků viděla první jarní porážku Kosořic
(ada.cz, Zápasy, 19.04.2015)
Jedním ze šlágrů kola v okresním přeboru byl duel o čelní pozice v tabulce. Čejetice ani Kosořice ještě na jaře neprohrály. Domácí po vysoké výhře z Krnska určitě měli lepší výchozí pozici než Kosořičtí, kteří v minulém kole neskórovali.

Hráči rezervy potrápili dalšího favorita
(ada.cz, Zápasy, 15.04.2015)
V dalším kole narazili fotbalisté kosořické rezervy na dalšího soupeře z horních pater tabulky. Do Kosořic přicestovali hráči Bělé pod Bezdězem.

V duelu s Bělou se diváci branky nedočkali
(ada.cz, Zápasy, 12.04.2015)
Všechny týmy v okresní soutěži po týdenní pauze opět vyběhly na hřiště. Kosořičtí ještě neztratili na jaře ani bod. Hráči Bělé zatím jednou remizovali. Byla tedy otázka, komu pauza prospěla a komu naopak uškodila.

Rezerva obrala favorita o bod
(ada.cz, Zápasy, 01.04.2015)
Ve druhém jarním kole hráči kosořické rezervy zajížděli na půdu Nové Vsi s cílem získat nějaké body. Domácí byli s pouhými třemi porážkami celkem jasným favoritem tohoto duelu.

"A" mužstvo naplno bodovalo také venku
(ada.cz, Zápasy, 29.03.2015)
V podzimní části sezóny se fotbalisté rezervy Mnichova Hradiště a Benátek postarali o nejvyšší porážku Kosořic v této sezóně. Kosořičtí v minulém kole jednu porážku soupeři oplatili a nyní cestovali do Mnichova Hradiště.

Úspěšný jarní start i pro rezervu
(ada.cz, Zápasy, 24.03.2015)
V prvním utkání jarní části sezóny jsme přivítali na našem pažitu rezervu Bezna. Oba aktéry dělilo v tabulce propastných třináct bodů.

Na šestý pokus Benátecké konečně zdolali
(ada.cz, Zápasy, 22.03.2015)
Začátek duelu Kosořic s Benátkami posunutý na sobotní dopoledne odstartoval jarní část sezóny okresního přeboru. Benátečtí přivezli také dva navrátilce z hostování.
Aktualizace: doplněn odkaz web soupeře s článkem

Úspěšný závěr první části sezóny
(ada.cz, Zápasy, 17.11.2014)
Závěrečné kolo podzimu okresního přeboru se téměř celé odehrálo v sobotu. V neděli ještě změřily síly týmy Kosořic a rezervy Dlouhé Lhoty. Hosté přicestovali posíleni několika hráči z "A" týmu, přesto na střídačku usedl pouze jediný náhradník.

Neúspěšná přestřelka a dva vyloučení
(ada.cz, Zápasy, 11.11.2014)
Jako předvoj vyrazili v sobotu hráči rezervy Kosořic na duel do Kropáčovy Vrutice, kde se v neděli střetli také "A" mužstva obou týmů.

Zlepšení ve 2. poločase se podepsalo i na výsledku
(ada.cz, Zápasy, 09.11.2014)
Dvojzápas mezi Kropáčovou Vruticí a Kosořicemi odstartovaly již v sobotu rezervy obou mužstev. Vítězství domácích mohl následující den pomstít "A" tým hostí. Kosořickým se v závěru podzimu uzdravují opory, Maška i Kraus naskočili do základní sestavy.

"A" tým nepotvrdil vítězství ze Židněvsi
(ada.cz, Zápasy, 02.11.2014)
Na to, že máme již listopad se hrálo za pěkného počasí. Už ne tak pohledný byl ale fotbal v kosořickém areálu, kam přicestovali Předměřice. Domácí opět museli změnit hráčské obsazení ve středu zálohy, Adámka nahradil Sedlák.

Batala trefil v závěru tři body
(ada.cz, Zápasy, 27.10.2014)
Kosořický Pára s Niklfeldem, kteří nedohráli minulý zápas, nepřicestovali ani na duel do Židněvsi. Domácí zažili výborné září, v tomto měsíci neztratili ani bod. V říjnu už jejich bilance tak ucelená nebyla.

Ani rezerva neporazila vedoucí tým
(ada.cz, Zápasy, 23.10.2014)
V sobotním slunečním odpoledni přijel na naše hřiště vedoucí tým z Kosmonos. Zkušený celek hostí ještě doplnili z "A" mužstva zkušený Vlk v brance a Fanta na kraji zálohy.

Kosořičtí lídra potrápili, ale neporazili
(ada.cz, Zápasy, 19.10.2014)
Kosmonosy v roli jednoznačného vládce okresního přeboru dorazily do kosořického areálu na zápas devátého kola. Lídr tabulky je také jediným týmem s jednociferným číslem ve statistice inkasovaných branek.

Hráči "B" týmu už podruhé za sebou neskórovali
(ada.cz, Zápasy, 15.10.2014)
Hráči kosořické rezervy vyrazili do neznámého prostředí, v pěčickém areálu je hostili hráči nově založeného "B" týmu. Do sestavy se vrátil Libor Boháček, který nahradil Adámka a v brance se po nemoci objevil Dufek místo zraněného Abelovského.

V Bezně se čekalo na góly přes hodinu
(ada.cz, Zápasy, 13.10.2014)
Týmy Bezna a Kosořic se urputně snaží opustit spodní příčky tabulky. V posledních kolech mají lepší bilanci Kosořičtí. Místo distancovaného Fingerhuta nastoupil za hosty Malík, jeho pobyt na hřišti však neměl dlouhého trvání.

Neproměněná penalta soupeře nemrzela
(ada.cz, Zápasy, 09.10.2014)
V tomto kole jsme přivítali na domácí půdě Doubravu "B". V sestavě chyběl Libor Boháček a tato absence byla nakonec v zápase citelně znát.

Hráči "A" týmu zvítězili i v oslabení, navíc s čistým kontem
(ada.cz, Zápasy, 05.10.2014)
Představitelům kosořického klubu se v týdnu podařilo přivést na hostování staronovou posilu Antonína Fingerhuta. Ten s předstihem ukončil působení v krajském přeboru na severu Čech. Hráči Kostelního Hlavna se z vítězství naposledy radovali ve druhém kole, naopak Kosořičtí začali v posledních týdnech pomalu střádat bod za bodem.

Obránce Batala předvedl výbornou produktivitu
(ada.cz, Zápasy, 30.09.2014)
V úterním odpoledni obstarali fotbalisté Kosořic a Čejetic dohrávku odloženého pátého kola. Favorit tohoto duelu byl jasný, třetí hosté z Mladé Boleslavi zavítali na půdu předposledních Kosořic.

"B" mužstvo v Chotětově otočilo výsledek
(ada.cz, Zápasy, 29.09.2014)
Ještě za krásného počasí cestovali hráči kosořické rezervy do Chotětova. Hosté se museli obejít bez kanonýra Darmoše, který byl z předešlého dne společensky unaven. Není divu, Petr se stal otcem snad svého budoucího nástupce v roli obávaného střelce.

Čekání na vítězství ukončeno v šestém kole
(ada.cz, Zápasy, 28.09.2014)
Fotbalisté Kosořic byli doposud jediným týmem v okresní přeboru bez výhry. Naopak soupeř z Mladé Boleslavi se oklepal z těžkého losu na úvod sezóny a v posledních dvou duelech zvítězil.

Darmoš pomohl čtyřmi zásahy k první výhře
(ada.cz, Zápasy, 22.09.2014)
V tomto kole jsme v brzkém odpoledni na skvěle připraveném hřišti přivítali rezervu Luštěnic. Do sestavy se oproti minulému týdnu vrátil L. Boháček, ale naopak vypadli Lener s Adámkem.

Rezerva také vedení neuhájila, ale bodovala
(ada.cz, Zápasy, 17.09.2014)
Den po utkání "A" mužstev jsme zajížděli do Bělé i my s touhou získat tří bodíky.


  Nadcházející zápasy
SO 18.11.2017 13.30
Kosořice "A" - Bělá p/Bezdězem "A"

  Nábor
Sokol Kosořice stále nabírá minižáky ročníky 2006 a mladší.
Bližšsí informace:
pan Grus 723 867 860
pan Batala 728 245 645

  Partner webu
BANAN Webhosting

  Střelci "A" mužstva
Sabol 10
Batala 6
Malík 4
Macháč 3
Valdman 3
Pokorný 2
Darmoš 1
Grus 1
Lochman 1
Maška 1

  Střelci "B" mužstva
Darmoš 5
Lochman 3
Pára 3
Poslt 2
Boháček J. 1
Drahota 1

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.