Datum: 25. 09. 2017   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety
   
  Mladší žáci
Soupiska
Tabulka
Odehrané zápasy  Ikonky

  Novinky
13.09.2013: Fotografie
Fotografie z utkání "A" mužstva můžete najít většinou druhý den po utkání na facebooku a v týdnu i u článku nebo v galerii na našem webu. Tímto děkuji Lence za obrázkové vylepšení našich reportáží ze zápasů.

08.07.2013: Automatická závlaha
Detaily a poděkování v tomto článku :: ZDE ::

Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 570 nalezených)

V letošní sezóně naposledy doma a vítězně
(ada.cz, Zápasy, 07.06.2015)
Souboj o bytí a nebytí v okresním přeboru byl k vidění v Kosořicích. Třetí celek tabulky přivítal předposlední tým Kropáčovy Vrutice. Zápas vinou velkého vedra a netradičního hracího dne sledovala slabší divácká návštěva.

S remízou byli spokojenější hosté
(ada.cz, Zápasy, 05.06.2015)
K dalšímu zápasu jsme zajížděli do Katusic. V sestavě chyběli zraněný Darmoš, absentující Lener a Tříska, který cestoval s "A" mužstvem. Naopak do sestavy se vrátil Adámek a naše řady vyztužil Kučera.

"A" tým poskočil už na třetí pozici
(ada.cz, Zápasy, 02.06.2015)
Fotbalisté Kosořic se v případě výhry na půdě Předměřic mohli posunout na třetí příčku v tabulce a využít zaváhání dosud bronzových Čejetic.

Rezerva odčinila debakl z Kosmonos
(ada.cz, Zápasy, 28.05.2015)
Na výprask v Kosmonosech museli hráči kosořické rezervy rychle zapomenout a soustředit se na další zápas. To byl již k dispozici i Darmoš.

Hráči "A" týmu na vítězné vlně
(ada.cz, Zápasy, 24.05.2015)
Po vítězství na půdě vedoucího celku nebyl důvod měnit sestavu. Kosořický trenér však musel zacelit mezeru po absenci Krause. Hosté po čtyř zápasovém půstu v minulém kole zabrali.

Rezerva odjížděla s přídělem
(ada.cz, Zápasy, 21.05.2015)
V dopoledním čase zavítali fotbalisté kosořické rezervy na půdu vedoucích Kosmonos. Bez několika absentujících hráčů bylo pozitivem posílení Niklfeldem.

Kosmonosy poprvé v této sezóně padly
(ada.cz, Zápasy, 16.05.2015)
Trenér Kosořic nebyl spokojen s výkony z předchozích zápasů a tak v duelu s vedoucími Kosmonosy došlo k řadě změn. Dosud neporažený lídr v poklidu kráčí do krajské soutěže.

Rezerva zvládla i duel o den později
(ada.cz, Zápasy, 14.05.2015)
Druhý den po dohrávce nastoupili fotbalisté Kosořic a Pěčic k dalšímu duelu. Začátek zápasu ještě na chvíli pozdržela průtrž mračen.

Dohrávka kořistí "B" týmu
(ada.cz, Zápasy, 14.05.2015)
Kromě dlouhodobě zraněných chyběl v páteční dohrávce s Mukařovem také Darmoš. Domácí naopak posílili z "A" týmu Malík, Maška, Martin Adámek, Řehák a Tříska.

Větrná loterie vítěze neměla
(ada.cz, Zápasy, 10.05.2015)
V souboji Kosořic s bezenským "A" týmem hosté přicestovali s optimismem. V posledních kolech se jim střelecky daří. Uspět chtěli i v Kosořicích, jelikož jistotu záchrany stále ještě nemají.

Rezerva poprvé na jaře bez bodu
(ada.cz, Zápasy, 07.05.2015)
Kosořičtí bez distancovaného Jiřího Boháčka a zraněných Stehlíka, Pavlíčka a Libora Boháčka přicestovali do Doubravy.

Jedna branka tentokrát na body nestačila
(ada.cz, Zápasy, 03.05.2015)
Z týmů Kostelního Hlavna a Kosořic sehráli páteční "májovou" dohrávku pouze domácí. Hosté odložené utkání sehráli již ve středu a v tomto střetnutí postrádali několik hráčů. Kosořičtí proto přicestovali posíleni hráči z "B" mužstva a po čtvrt roce i s Adámkem.

"A" tým uspěl i uprostřed týdne
(ada.cz, Zápasy, 29.04.2015)
Hráči Kosořic a Krnska místo tréninku odehráli zápas za zrušené kolo z počátku dubna. Podle počtu hráčů na obou stranách nemělo ani jedno z mužstev problém s poskládáním sestavy i v pracovním dnu.

Grus hattrickem nasměroval rezervu k výhře
(ada.cz, Zápasy, 28.04.2015)
Kosořická rezerva v duelu s "B" týmem Chotětova nastoupila s rekonvalescenty Grusem a Konečným z "A" týmu.

Kosořice si po třech týdnech opět připisují tři body
(ada.cz, Zápasy, 26.04.2015)
Hráči Kosořic čekali více než 180 minut na gólovou trefu. Přesto v duelu s mladoboleslavskou Akumou byli podle papírových předpokladů favoritem.

Bodové konto rezervy utěšeně roste
(ada.cz, Zápasy, 20.04.2015)
Zeměpisné, tak i tabulkové sousedské derby sehráli fotbalisté Luštěnic a Kosořic v rámci sedmnáctého kola.

Hrstka diváků viděla první jarní porážku Kosořic
(ada.cz, Zápasy, 19.04.2015)
Jedním ze šlágrů kola v okresním přeboru byl duel o čelní pozice v tabulce. Čejetice ani Kosořice ještě na jaře neprohrály. Domácí po vysoké výhře z Krnska určitě měli lepší výchozí pozici než Kosořičtí, kteří v minulém kole neskórovali.

Hráči rezervy potrápili dalšího favorita
(ada.cz, Zápasy, 15.04.2015)
V dalším kole narazili fotbalisté kosořické rezervy na dalšího soupeře z horních pater tabulky. Do Kosořic přicestovali hráči Bělé pod Bezdězem.

V duelu s Bělou se diváci branky nedočkali
(ada.cz, Zápasy, 12.04.2015)
Všechny týmy v okresní soutěži po týdenní pauze opět vyběhly na hřiště. Kosořičtí ještě neztratili na jaře ani bod. Hráči Bělé zatím jednou remizovali. Byla tedy otázka, komu pauza prospěla a komu naopak uškodila.

Rezerva obrala favorita o bod
(ada.cz, Zápasy, 01.04.2015)
Ve druhém jarním kole hráči kosořické rezervy zajížděli na půdu Nové Vsi s cílem získat nějaké body. Domácí byli s pouhými třemi porážkami celkem jasným favoritem tohoto duelu.

"A" mužstvo naplno bodovalo také venku
(ada.cz, Zápasy, 29.03.2015)
V podzimní části sezóny se fotbalisté rezervy Mnichova Hradiště a Benátek postarali o nejvyšší porážku Kosořic v této sezóně. Kosořičtí v minulém kole jednu porážku soupeři oplatili a nyní cestovali do Mnichova Hradiště.

Úspěšný jarní start i pro rezervu
(ada.cz, Zápasy, 24.03.2015)
V prvním utkání jarní části sezóny jsme přivítali na našem pažitu rezervu Bezna. Oba aktéry dělilo v tabulce propastných třináct bodů.

Na šestý pokus Benátecké konečně zdolali
(ada.cz, Zápasy, 22.03.2015)
Začátek duelu Kosořic s Benátkami posunutý na sobotní dopoledne odstartoval jarní část sezóny okresního přeboru. Benátečtí přivezli také dva navrátilce z hostování.
Aktualizace: doplněn odkaz web soupeře s článkem

Úspěšný závěr první části sezóny
(ada.cz, Zápasy, 17.11.2014)
Závěrečné kolo podzimu okresního přeboru se téměř celé odehrálo v sobotu. V neděli ještě změřily síly týmy Kosořic a rezervy Dlouhé Lhoty. Hosté přicestovali posíleni několika hráči z "A" týmu, přesto na střídačku usedl pouze jediný náhradník.

Neúspěšná přestřelka a dva vyloučení
(ada.cz, Zápasy, 11.11.2014)
Jako předvoj vyrazili v sobotu hráči rezervy Kosořic na duel do Kropáčovy Vrutice, kde se v neděli střetli také "A" mužstva obou týmů.

Zlepšení ve 2. poločase se podepsalo i na výsledku
(ada.cz, Zápasy, 09.11.2014)
Dvojzápas mezi Kropáčovou Vruticí a Kosořicemi odstartovaly již v sobotu rezervy obou mužstev. Vítězství domácích mohl následující den pomstít "A" tým hostí. Kosořickým se v závěru podzimu uzdravují opory, Maška i Kraus naskočili do základní sestavy.

"A" tým nepotvrdil vítězství ze Židněvsi
(ada.cz, Zápasy, 02.11.2014)
Na to, že máme již listopad se hrálo za pěkného počasí. Už ne tak pohledný byl ale fotbal v kosořickém areálu, kam přicestovali Předměřice. Domácí opět museli změnit hráčské obsazení ve středu zálohy, Adámka nahradil Sedlák.

Batala trefil v závěru tři body
(ada.cz, Zápasy, 27.10.2014)
Kosořický Pára s Niklfeldem, kteří nedohráli minulý zápas, nepřicestovali ani na duel do Židněvsi. Domácí zažili výborné září, v tomto měsíci neztratili ani bod. V říjnu už jejich bilance tak ucelená nebyla.

Ani rezerva neporazila vedoucí tým
(ada.cz, Zápasy, 23.10.2014)
V sobotním slunečním odpoledni přijel na naše hřiště vedoucí tým z Kosmonos. Zkušený celek hostí ještě doplnili z "A" mužstva zkušený Vlk v brance a Fanta na kraji zálohy.

Kosořičtí lídra potrápili, ale neporazili
(ada.cz, Zápasy, 19.10.2014)
Kosmonosy v roli jednoznačného vládce okresního přeboru dorazily do kosořického areálu na zápas devátého kola. Lídr tabulky je také jediným týmem s jednociferným číslem ve statistice inkasovaných branek.

Hráči "B" týmu už podruhé za sebou neskórovali
(ada.cz, Zápasy, 15.10.2014)
Hráči kosořické rezervy vyrazili do neznámého prostředí, v pěčickém areálu je hostili hráči nově založeného "B" týmu. Do sestavy se vrátil Libor Boháček, který nahradil Adámka a v brance se po nemoci objevil Dufek místo zraněného Abelovského.

V Bezně se čekalo na góly přes hodinu
(ada.cz, Zápasy, 13.10.2014)
Týmy Bezna a Kosořic se urputně snaží opustit spodní příčky tabulky. V posledních kolech mají lepší bilanci Kosořičtí. Místo distancovaného Fingerhuta nastoupil za hosty Malík, jeho pobyt na hřišti však neměl dlouhého trvání.

Neproměněná penalta soupeře nemrzela
(ada.cz, Zápasy, 09.10.2014)
V tomto kole jsme přivítali na domácí půdě Doubravu "B". V sestavě chyběl Libor Boháček a tato absence byla nakonec v zápase citelně znát.

Hráči "A" týmu zvítězili i v oslabení, navíc s čistým kontem
(ada.cz, Zápasy, 05.10.2014)
Představitelům kosořického klubu se v týdnu podařilo přivést na hostování staronovou posilu Antonína Fingerhuta. Ten s předstihem ukončil působení v krajském přeboru na severu Čech. Hráči Kostelního Hlavna se z vítězství naposledy radovali ve druhém kole, naopak Kosořičtí začali v posledních týdnech pomalu střádat bod za bodem.

Obránce Batala předvedl výbornou produktivitu
(ada.cz, Zápasy, 30.09.2014)
V úterním odpoledni obstarali fotbalisté Kosořic a Čejetic dohrávku odloženého pátého kola. Favorit tohoto duelu byl jasný, třetí hosté z Mladé Boleslavi zavítali na půdu předposledních Kosořic.

"B" mužstvo v Chotětově otočilo výsledek
(ada.cz, Zápasy, 29.09.2014)
Ještě za krásného počasí cestovali hráči kosořické rezervy do Chotětova. Hosté se museli obejít bez kanonýra Darmoše, který byl z předešlého dne společensky unaven. Není divu, Petr se stal otcem snad svého budoucího nástupce v roli obávaného střelce.

Čekání na vítězství ukončeno v šestém kole
(ada.cz, Zápasy, 28.09.2014)
Fotbalisté Kosořic byli doposud jediným týmem v okresní přeboru bez výhry. Naopak soupeř z Mladé Boleslavi se oklepal z těžkého losu na úvod sezóny a v posledních dvou duelech zvítězil.

Darmoš pomohl čtyřmi zásahy k první výhře
(ada.cz, Zápasy, 22.09.2014)
V tomto kole jsme v brzkém odpoledni na skvěle připraveném hřišti přivítali rezervu Luštěnic. Do sestavy se oproti minulému týdnu vrátil L. Boháček, ale naopak vypadli Lener s Adámkem.

Rezerva také vedení neuhájila, ale bodovala
(ada.cz, Zápasy, 17.09.2014)
Den po utkání "A" mužstev jsme zajížděli do Bělé i my s touhou získat tří bodíky.

Kosořičtí prohospodařili poločasové vedení
(ada.cz, Zápasy, 13.09.2014)
Kosořický trenér Hájek musel dvakrát nuceně sáhnout do základní sestavy. Jak Bělá, tak i Kosořičtí zatím střelecký tápou a tak se v souboji týmu ze dna tabulky hrálo o hodně.
Aktualizace: doplněn článek soupeře

Také rezerva získala první bod
(ada.cz, Zápasy, 08.09.2014)
V tomto kole jsme zajížděli na hřiště Mukařova s cílem získat nějaký bod po dvou předchozích prohrách. Do začátku utkání jsme nastoupili pouze v 10 hráčích, jelikož někteří hráči se k utkání nedostavili. Do branky se postavil místo Abelovského, který cestoval s "A" mužstvem, Drahota a na krajním obránci nastoupil trenér Kalina.

"A" tým poprvé skóroval a získal alespoň bod
(ada.cz, Zápasy, 08.09.2014)
Po dvou kolech a zatím bez bodu vyrazili fotbalisté Kosořic do Krnska, které na úvod sezóny sehrálo obě utkání na půdě soupeřů. Poprvé v domácím prostředí tak chtěli bezesporu zvítězit.

Hráči Kosořic třikrát inkasovali také doma
(ada.cz, Zápasy, 31.08.2014)
Dva týmy, které v prvním kole nezažily příjemný start do nového ročníku, uzavíraly dohrávku druhého kola. Kosořičtí při rozcvičce přišli o zraněného Mašku a v brance chyběl Kraus.

V úvodním kole neuspěla ani rezerva
(ada.cz, Zápasy, 28.08.2014)
V prvním kole jsme zajížděli na dobře připravený pažit do Bezna s přáním ukořistit nějaké body.

Ani na pátý pokus jsme Benátky neporazili
(ada.cz, Zápasy, 24.08.2014)
Na úvod nové sezóny se střetly týmy, které v červnu zakončily ročník 2013/2014. Kosořické jistě potěšilo, že na třetí pokus hráli v Benátkách na přírodní travnaté ploše.
Aktualizace: Doplněn článek soupeře včetně fotografií

"B" tým zakončil sezónu výhrou
(ada.cz, Zápasy, 17.06.2014)
V posledním kole jsme zajížděli na hřiště Bělé pod Bezdězem s cílem vyhrát tento zápas a skončit v horní polovině tabulky.

Závěrečné utkání se vším všudy
(ada.cz, Zápasy, 15.06.2014)
V závěrečném zápasu sezóny mezi Kosořicemi a rezervou Benátek měli domácí ve svých řadách opět několik hráčských absencí. Soupeř přivezl velmi mladý celek.
Aktualizace: doplněn odkaz na článek soupeře

Domácí turnaj přinesl nejlepší výkon
(ada.cz, Zápasy, 10.06.2014)
Mistrovský turnaj v Kosořicích

Pan Bešík dostal od hráčů hned dva dárky
(ada.cz, Zápasy, 09.06.2014)
V sobotním horkém odpoledni jsme hostili na skvěle připraveném pažitu Branžež 2000. V zahajovací sestavě chyběli Drahota a Adámek, kteří cestovali s "A" mužstvem. Před zápasem mužstvo popřálo ke kulatým narozeninám našemu pomeznímu rozhodčímu Vráťovi Bešíkovi. Tím byl i dán cíl pro tento zápas - zvítězit.

Sedmi zápasová neporazitelnost je u konce
(ada.cz, Zápasy, 07.06.2014)
O proti minulému týdnu měli Kosořičtí problémy s absencí několika hráčů. Do dresu tak museli i členové realizačního týmu.


  Nadcházející zápasy
ST 20.09.2017 16.30
MINI st.: Žerčice - Kosořice
*******
SO 23.09.2017 14.00
Ml.žáci: Kosořice - Bezno/Chotětov
*******
SO 23.09.2017 16.30
Kosořice "A" -Bezno "A"
*******
NE 24.09.2017 09.00
MINI ml.: turnaj K. Hlavno
*******
NE 24.09.2017 16.30
Kosořice "B" - Obruby

  Nábor
Sokol Kosořice stále nabírá minižáky ročníky 2006 a mladší.
Bližšsí informace:
pan Grus 723 867 860
pan Batala 728 245 645

  Partner webu
BANAN Webhosting

  Střelci "A" mužstva
Batala 3
Sabol 2
Malík 1
Valdman 1

  Střelci "B" mužstva
Darmoš 2
Boháček J. 1
Lochman 1
Pára 1

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.