Datum: 18. 11. 2017   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety
   
  Mladší žáci
Soupiska
Tabulka
Odehrané zápasy  Ikonky

  Novinky
13.09.2013: Fotografie
Fotografie z utkání "A" mužstva můžete najít většinou druhý den po utkání na facebooku a v týdnu i u článku nebo v galerii na našem webu. Tímto děkuji Lence za obrázkové vylepšení našich reportáží ze zápasů.

08.07.2013: Automatická závlaha
Detaily a poděkování v tomto článku :: ZDE ::

Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 581 nalezených)

Rezerva poprvé v sezóně neskórovala
(ada.cz, Zápasy, 05.10.2016)
Výsledky kosořické rezervy zatím připomínají jízdu na horské dráze. Po porážce s Mukařovem, vítězství v Kropáčově Vrutici sami hráči nevěděli co je čeká v souboji s nováčkem soutěže - Zdětínem. Navíc k utkání bylo připraveno pouze jedenáct hráčů.

O vítězství rozhodly závěrečné vteřiny
(ada.cz, Zápasy, 02.10.2016)
Souboj týmů z dolních pater tabulky zakončil šesté kolo okresního přeboru. Kosořice doma přivítaly Bezno. Oba týmy se ze tříbodového zisku zatím radovaly pouze jednou.

Dvojduel v Kropáčově Vrutici úspěšnější pro "B" tým
(ada.cz, Zápasy, 26.09.2016)
V minulém kole ztratili hráči kosořické rezervy dobře rozehraný zápas s Mukařovem. Na hřišti Kropáčovy Vrutice museli hosté napravit porážku svého "A" týmu z předešlého dne. Trenér také chtě nechtě musel nahradit absentující hráče v obraně, ale také v záložní řadě, kde zranění Wágnera z minulého kola vypadá na konec kariéry.

Kosořičtí velmi rychle přišli o vedení i body
(ada.cz, Zápasy, 25.09.2016)
Týmy Kropáčovy Vrutice a Kosořic si v minulém kole připsaly premiérové výhry v letošní sezóně a jak se říká, vítězná sestava se nemění. Hosté z Kosořic však byli nuceni jednu změnu udělat. Zraněného Mašku nahradil Lochman.

Rezerva ztratila dvougólové vedení
(ada.cz, Zápasy, 20.09.2016)
zdroj: www.fcmukarov.cz
V tomto zápase jsme přehrávali soupeře a zvláště v prvním poločase jsme nebyli schopni vstřelit branku. Dvě střely z trestných kopů znamenaly výrazné vedení domácích a ještě čtvrt hodiny před koncem utkání vypadalo jako snadné vítězství domácího týmu. Našim hráčům se povedl závěr a zvýšenou bojovností jsme skóre zápasu otočili.

První vítězství v této sezóně
(ada.cz, Zápasy, 19.09.2016)
Kosořičtí chtěli odčinit výsledek z posledního utkání a konečně v novém ročníku vyhrát. Svou premiéru si v kosořickém dresu odbyl Marco Bonomo.

"B" tým doma zatím stoprocentní
(ada.cz, Zápasy, 12.09.2016)
V dalším kole přivítali hráči "béčka" Kosořic rezervu Chotětova. V sestavě se objevil Grus rozehrávající se po zranění a Mojžíš. Kosořičtí navíc potřebovali odčinit debakl z Doubravy.

Pět minut stačilo na vstřelení většiny branek zápasu
(ada.cz, Zápasy, 12.09.2016)
Také po druhém kole okresního přeboru čekali hráči Kosořic na první vítězství. To platilo také o celku z Mladé Boleslavi, hráči Akumy navíc v minulém kole doma prohráli s Čistou. V loňském ročníku se v souboji s boleslavským klubem vždy radovali Kosořičtí.

IV. třída nabídla ve druhém kole bohatou nadílku
(ada.cz, Zápasy, 07.09.2016)
V nedělním odpoledni zajížděli fotbalisté Kosořic na hřiště rezervy Doubravy. V sestavě chyběli dovolenkující Adámek, Wágner a Jiří Boháček.

"A" tým také podruhé smírně
(ada.cz, Zápasy, 03.09.2016)
Doubrava ani Kosořice v úvodním kole nové sezóny naplno nebodovaly. Nováček soutěže byl pro Kosořické velkou neznámou. Navíc hosté přicestovali bez nemocných Páry, Pokorného a Bonoma.

O vítězství "B" týmu rozhodl mladý Dragnev
(ada.cz, Zápasy, 30.08.2016)
V prvním kole přivítali hráči Kosořic rezervu Bezna. V sestavě domácích se objevilo několik nových tváří. V brance Dominik Vítek, navrátilci Wágner s Křivánkem a další dva zcela noví hráči Hodboď s Dragnevem.

Početní převahu Kosořičtí nezužitkovali
(ada.cz, Zápasy, 29.08.2016)
Souboj "A" týmů Kosořic a Chotětova zakončil první kolo nové sezóny. Hráči Kosořic měli soupeři co vracet. V předposledním kole loňského ročníku skončil duel vysokým vítězstvím hráčů Chotětova a domácí tak měli co napravovat.

Remízou zakončili sezónu také hráči rezervy
(ada.cz, Zápasy, 22.06.2016)
Poslední zápas sezóny odehráli hráči kosořické rezervy na svém hřišti, které jako tradičně splňovalo nejvyšší nároky na kvalitní fotbal. Záleželo už jen na obou družstvech, co předvedou.

Po čtyřech porážkách v řadě "A" tým remizoval
(ada.cz, Zápasy, 20.06.2016)
Hráči Kosořic se chtěli poslední zápas důstojně rozloučit s končící sezónou, tomu však předešlé výsledky příliš nenasvědčovaly. Domácí mohli v případě vítězství a zaváhání Kněžmosta zakončit sezónu na druhé příčce.

Poslední domácí zápas s nelichotivým výsledkem
(ada.cz, Zápasy, 14.06.2016)
Kosořičtí naposledy bodovali před necelým měsícem. Také soupeř na tom nebyl o mnoho lépe. Oba týmy navíc nepatří ke střelecky produktivním, ovšem to neplatí vždy.

I přes prohru drží rezerva stále třetí pozici
(ada.cz, Zápasy, 08.06.2016)
Po týdenní pauze se do zápasového rytmu vrátili fotbalisté kosořického "B" týmu. Tři kola před koncem sezóny cestovali do Chotětova.

Souboj o osmou pozici zvládl lépe soupeř
(ada.cz, Zápasy, 07.06.2016)
Pouhých devět bodů získali fotbalisté Kosořic v jarních odvetách. Na cestu do Čisté hosté opět museli povolat hráče z "B" týmu. Kosořickým chyběli Batala, Grus, Kraus, Niklfeld, Pára, Sedláček a Štecher.

Z domácího dvojzápasu bez bodu
(ada.cz, Zápasy, 31.05.2016)
Druhý tým tabulky Kněžmost přicestoval na hřiště Kosořic s vizitkou druhého nejpřesněji střílejícího mužstva. Oba celky však také dost inkasují.

Hráči rezervy tento víkend odpočívají
(ada.cz, Zápasy, 27.05.2016)
Poslední květnový víkend se opět hraje na kosořickém hřišti. Tentokrát pouze jednou, "B" tým má v tomto kole volno.

Rezerva se přiblížila na dostřel druhé Doubravě
(ada.cz, Zápasy, 23.05.2016)
Dvojzápas Kosořic s Beznem odstartovaly v sobotu "B" týmy. Oba celky řešily trable s poskládáním sestavy a aby toho nebylo málo, svou troškou do mlýna přispěl i svazový informační systém, na který se nešlo připojit. Před začátkem zápasu se však podařilo zápis uložit.

Sobota pro Kosořice, neděle pro soupeře
(ada.cz, Zápasy, 22.05.2016)
Hráči Bezna usilující o setrvání v nejvyšší okresní soutěži přicestovali do Kosořic. Oba týmy zrovna nemají oslnivou formu, hosté naposledy zvítězili před měsícem a Kosořičtí ještě déle.

Obě přípravky na domácím hřišti úspěšné
(ada.cz, Zápasy, 20.05.2016)
Krátký souhrn z domácího turnaje obou našich přípravek, které se předvedly ve výborném světle.

Sousedské derby pro Luštěnice
(ada.cz, Zápasy, 17.05.2016)
Souboj týmů z čela tabulky se strhl v místním derby, kdy Luštěnice přivítaly Kosořice. Hosté byli nuceni nasadit i hráče, kteří předchozí den odehráli celý zápas za "A" tým. Také soupeř měl ve svých řadách výpomoc z prvního týmu. V základní sestavě se představili Lada a Jan Grus.

S Hradištěm podruhé v této sezóně smírně
(ada.cz, Zápasy, 16.05.2016)
Kosořická sestava opět doznala několika změn. Hostující celek po dvou porážkách již potřeboval získat opět nějaký bod. K úspěchu však museli hosté uhlídat hradišťského Ajchlera, který v minulém kole nastřílel hattrick.

Za rezervu skórovali pouze Honzové
(ada.cz, Zápasy, 11.05.2016)
Tradiční problémy s poskládáním sestavy ještě umocnil fakt, že v minulém kole byl vyloučen brankář Dufek. Jeho místo v souboji se Skalskem obsadil stoper Drahota. Domácím pomohli Stránský, Stehlík a Skokan, kteří z různých důvodů již tak často nenastupují. Soupeř ze Skalska dorazil pouze s jedenácti hráči.

Hráči Bělé pokračují ve spanilé jízdě
(ada.cz, Zápasy, 10.05.2016)
Na jaře dosud suverénní fotbalisté Bělé ztratili dva body pouze v Mnichově Hradišti. Po dvouzápasovém distancu již nastoupil v domácím dresu Kraus a místo zraněného Abelovského se mezi tři tyče postavil Dufek.

Bojovný výkon Kosořickým k bodům nestačil
(ada.cz, Zápasy, 04.05.2016)
Kosořická marodka se nadále navyšuje. Nově přibyli Batala s Malíkem, z pracovních důvodů chyběl Niklfeld. Navíc hráči Čejetic po sérii nezdarů potřebovali již zvítězit.

Výborná efektivita zajistila rezervě tři body
(ada.cz, Zápasy, 03.05.2016)
K dalšímu zápasu zajížděl kosořický "B" tým oslaben o několik hráčů základní sestavy. Adámek, Heřmanský a Bešík cestovali s "A" mužstvem, Libor Boháček a Mojžíš absentují kvůli zranění a Jiří Boháček tráví dovolenou.

Utkání plné zvratů skončilo nerozhodně
(ada.cz, Zápasy, 26.04.2016)
Těžký soupeř čekal na fotbalisty Kosořic v rámci osmnáctého kola a to vedoucí rezerva Benátek. Domácí navíc nastoupili bez pěti hráčů základní sestavy. V té se objevilo i několik hráčů se zdravotními problémy.

Rezerva připravila Doubravu o neporazitelnost
(ada.cz, Zápasy, 24.04.2016)
Fotbalisté Kosořic po dvou porážkách hostili vedoucí tým tabulky, který za dvanáct odehraných kol nenašel ani jednoho přemožitele. Jediné, co mohlo domácí těšit, že do sestavy se vrátil Libor Boháček, Libor Mojžíš a navrátilec Jan Heřmanský. Právě Mojžíš nahradil zraněného Krátkého z minulého kola.

Duo Krompaských střelecky zazářilo
(ada.cz, Zápasy, 19.04.2016)
Opět s nekompletní sestavou odcestovali hráči Kosořic na další zápas. Navíc bez tvůrce hry, Libora Boháčka. Duel s Branžeží nabídl souboj týmů, které v prvním jarním kole prohrály.

Hodinovou přesilovku soupeř dokonale využil
(ada.cz, Zápasy, 18.04.2016)
Bez nemocného kapitána Mašky nastoupili fotbalisté Kosořic v duelu s poslední Židněvsí. Domácí ze čtyř jarních zápasů získali pouhý bod.

Rezerva dokázala vyrovnat, nakonec ale padla
(ada.cz, Zápasy, 13.04.2016)
Do jarních odvet vstoupila také mužstva IV. třídy. Kosořičtí v pozměněném pořadí na úvod přivítali tým Kropáčovy Vrutice. Obě mužstva využila posily z "A" týmů, domácím vypomohl Niklfeld.

Derby nakonec vítěze nemělo
(ada.cz, Zápasy, 10.04.2016)
V sousedském derby Kosořic s Rejšicemi se střetla také na jaře neporažená mužstva.

Vítězství papírového favorita se nerodilo lehce
(ada.cz, Zápasy, 03.04.2016)
Ještě minulý týden byl Rudolf Wágner součástí kosořického týmu, v neděli však už v dresu Předměřic nastoupil proti svému bývalému klubu.

Kosořičtí o Velikonocích nadělovali
(ada.cz, Zápasy, 28.03.2016)
Velikonoční svátky odstartovaly jarní odvety v okresním přeboru. Hráčům a natěšeným divákům přálo počasí, a když se k tomu přidalo i dobře připravené hřiště, bylo se nač těšit. Fotbalisté Kosořic na úvod přivítali soupeře z Akumy.

Závěr podzimu nebyl podle kosořických představ
(ada.cz, Zápasy, 15.11.2015)
Vedle zápasu rezervy Benátek s Kněžmostem se další souboj týmů z čela tabulky odehrál v Kosořicích, kam zavítalo Kostelní Hlavno. Domácí provedli v sestavě řadu změn i z důvodu nemoci Krause. Naopak do zápasu již mohl zasáhnout uzdravený Grus.

O víkendu hraje už jen "A" mužstvo
(ada.cz, Zápasy, 12.11.2015)
"B" tým má již svou podzimní pouť za sebou. To "A" mužstvo ještě čeká závěrečný duel, poslední zápas v tomto roce startuje již v sobotu.

Málo vídaný zkrat stál Kosořické body
(ada.cz, Zápasy, 07.11.2015)
Fotbalisté Kosořic cestovali v předposledním podzimním kole do Chotětova. Místní "A" tým doma, kromě úvodního kola, ještě neprohrál. Před hosty tak stála velká výzva.

Střídající Bartoníček režíroval obrat "B" týmu
(ada.cz, Zápasy, 03.11.2015)
Poslední zápas podzimu sehráli fotbalisté Kosořic před vlastním publikem. Domácí nastoupili s několika změnami v sestavě. Po několika měsíční pauze se v domácím dresu představil Pavlíček. Naopak pracovní povinnosti nedovolili start Darmoše a Krátký přicestoval až v průběhu zápasu. Ze zdravotních důvodů chyběl také Jiří Boháček, nejlepší střelec domácích.

Kosořické může těšit chabá koncovka soupeře a dobrá produktivita
(ada.cz, Zápasy, 01.11.2015)
Hráči Čisté jsou momentálně druhým nejlépe bránícím mužstvem a tak vypršení trestu Malíka bylo pro trenéra Hájka jistě dobrou zprávou. Už ne tak dobrá byla, že ne zcela zdravý Grus usedl pouze na lavičku náhradníků.

Také rezerva odjížděla z Bezna spokojená
(ada.cz, Zápasy, 22.10.2015)
Podruhé v krátké době zavítaly Kosořice do Bezna. Po sobotním souboji "A" týmů se v neděli střetly také rezervy obou mužstev.

V Bezně rozhodlo úvodních dvacet minut
(ada.cz, Zápasy, 18.10.2015)
I když v týdnu vydatně pršelo, v Bezně kam zavítaly Kosořice, se začínalo na relativně dobrém terénu.

Šlágr kola vyzněl lépe pro soupeře
(ada.cz, Zápasy, 15.10.2015)
Souboj o druhou pozici ve IV. třídě byl k vidění v Kosořicích. Domácí přivítali třetí Luštěnice, které ztrácely pouhý bod na svého soupeře.

Druhou polovinu zápasů odstartovalo "áčko" remízou
(ada.cz, Zápasy, 11.10.2015)
Hráči Mnichova Hradiště se také marně snaží dohnat vedoucí Benátky, ale z týmů okresního přeboru jim nejvíce dýchají na záda. V osmém kole zavítali do Kosořic, které aktuálně přišly o distancovaného Malíka. Naopak do sestavy se již vrátili Grus s Macháčem.

"A" tým splnil roli favorita
(ada.cz, Zápasy, 08.10.2015)
Porážku už hráči Kosořic okusili také na domácí půdě. V horší pozici jsou ale momentálně fotbalisté Bělé, kteří se třemi body uzavírají tabulku okresního přeboru.

Rezerva otáčela zápas ve Skalsku
(ada.cz, Zápasy, 04.10.2015)
V duelu týmů z opačných pólů tabulky cestovali Kosořice do Skalska. Hosté již mohli využít služeb většiny hráčů základní sestavy. To domácí měli v úvodu problémy.

Porážka v Doubravě stopy nezanechala
(ada.cz, Zápasy, 28.09.2015)
Kosořičtí museli vstřebat první porážku sezóny. V domácím prostředí však chtěli navázat na předešlé úspěchy. Ovšem domácí tým postrádal několik hráčů základní sestavy.

Domácí pevnost "A" týmu dobyta
(ada.cz, Zápasy, 28.09.2015)
Fotbalisté Kosořic po porážce v Benátkách nad Jizerou se vrátili na domácí půdu, kde mají stoprocentní úspěšnost. Soupeř z Čejetic měl v úvodu soutěže těžký los a v konfrontaci s předními týmy neuspěl. V posledních kolech však hráči Čejetic zabrali.

"B" mužstvo poprvé prohrálo brankou v nastaveném čase
(ada.cz, Zápasy, 24.09.2015)
Dva dosud neporažené celky změřily síly na hřišti v Doubravě. Domácí navíc ještě neztratili ani bod. Kosořičtí navíc po delší době nastoupili k zápasu s početnější sestavou než v předešlých utkání.


  Nadcházející zápasy
SO 18.11.2017 13.30
Kosořice "A" - Bělá p/Bezdězem "A"

  Nábor
Sokol Kosořice stále nabírá minižáky ročníky 2006 a mladší.
Bližšsí informace:
pan Grus 723 867 860
pan Batala 728 245 645

  Partner webu
BANAN Webhosting

  Střelci "A" mužstva
Sabol 10
Batala 6
Malík 4
Macháč 3
Valdman 3
Pokorný 2
Darmoš 1
Grus 1
Lochman 1
Maška 1

  Střelci "B" mužstva
Darmoš 5
Lochman 3
Pára 3
Poslt 2
Boháček J. 1
Drahota 1

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.