Rezerva si z Nové Vsi přivezla příděl

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Zápasy, Vydáno dne: 12. 09. 2017

Na hřiště zatím bezchybné Nové Vsi zavítali fotbalisté kosořické rezervy, kteří naopak s jediným bodem živoří ve spodní části tabulky.

TJ Sokol Nová Ves - TJ Sokol Kosořice "B" 6:0 (4:0)

Papírový favorit začal dle předpokladů. První rohový kop domácích nedokázali hosté odvrátit a odražený míč nasměroval Minář pod břevno. O chvíli později skončila souhra Vladimíra Krompaského s Drudíkem druhou brankou ve Vítkově síti. Hráči Nové Vsi postupnou kombinací pokračovali v útočné hře. To soupeři z Kosořic na menším hřišti rychle přicházeli o míče. Až postupem času začali vycházet přihrávky na Darmoše, jenže žádná ze střel se neujala. To na druhé straně pláchl po levé straně Proc a třetí brankou navýšil vedení Nové Vsi. Ještě v závěru prvního poločasu Drudík svou druhou brankou navýšil už na 4:0.

Ve druhém poločase už hráli i hosté častěji s míčem, jenže většina pokusů ze střední vzdálenosti výrazněji gólmana neohrozila. Novoveský brankář se zapotil až u pokusu Bartoníčka směřující na bližší tyč. V 68. minutě domácí zásluhou Janouše vsítili pátou branku. Hned vzápětí se po zpětné přihrávce a pěkné ráně prosadil naposledy v tomto duelu střídající Nevyhoštěný. Kosořičtí se v závěru pokoušeli výsledek alespoň kosmeticky upravit. Blízko byl Hodboď, který před brankou hledal spoluhráče. Domácí nakonec čisté konto uhájili.

Sokol Nová Ves - TJ Sokol Kosořice "B" 6:0
Sokol Jabkenice - Sporting MB "B" 4:1
Slavoj Kr. Vrutice "B" - Sokol Chotětov "B" 1:8
SK Bezno-Sovínky "B" - Sokol Katusice 2:1
FK Zdětín "B" - FK Obruby 1:3
SK Jizeran Doubrava "B" - SK Skalsko 2:1